istanbul hazır ofisler

istanbul hazır ofisler

Hazır ofisler Türkiye'de de yaygınlaşmaya başladı. Servcorp Türkiye’nin Direktörü Damla Özgünül, bu sistemi Türkiye'de yaygınlaştırmayı amaçladıklarını söyledi.

İstanbul depreme ne kadar hazır?

17 Ağustos Marmara depreminin üzerinden 21 yıl geçmişken deprem konusu bir kez daha gündeme geldi. Peki İstanbul depreme ne kadar hazır?

Sanal ofisler Türkiye'de hızla yayılıyor!

Bir süredir yepyeni bir ofis trendi yaşanıyor. Geleneksel ofislerin yanında paylaşımlı, sanal, hazır ofisler çok hızlı yaygınlaşıyor. Küçük girişimcilerin yanı sıra şimdi kurumsal firmalar da bu ofisleri tercih eder oldu...

İstanbul 15 yıl içinde depreme hazır hale gelebilir!

Prof. Dr. Haluk Özener, İstanbul'un altyapı ve yapı stoku anlamında depreme hazırlıklı hale gelmesi konusunda, "Yoğun ve bilinçli bir çalışma yapılırsa yaklaşık 15 yıl içerisinde İstanbul depreme hazır hale gelebilir" dedi...

İstanbul büyük depreme hazır mı? 

TMMOB İMO İstanbul Şubesi Başkanı, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şube Sekreteri ve Prof. Dr. Bekir Sami Kocazeybek büyük İstanbul depremi hakkında konuştu. Peki bir deprem şehri olan İstanbul, beklenen bu büyük depreme ne kadar hazır?  

İstanbul 7.5 büyüklüğündeki depreme hazır mı?

Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen depremin ardından, Türkiye'nin bir deprem ülkesi olduğu gerçeği ve büyük İstanbul depremi tekrar gündeme geldi. Peki İstanbul beklenen büyük depreme hazır mı?

Hazır ofis trendi artıyor!

Hazır ofisler Türkiye'de de yaygınlaşmaya başladı. Servcorp Türkiye’nin Direktörü Damla Özgünül, bu sistemi Türkiye'de yaygınlaştırmayı amaçladıklarını söyledi.

Yeni trend hazır ofisler! 

Küçülen ofisler, değişen çalışma koşulları ve artan maliyetler nedeniyle hazır ofislere ilgi artıyor. İstanbul'da 2020 yılına kadar, hazır ofis arzının 242 bin metrekareye ulaşması bekleniyor.

Mustafa Gültepe: Atıl kamu binalarını istiyoruz!

Geçen yıl, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) başkanlığına seçilen Talu Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Mustafa Gültepe’nin en önemli projelerinde biri Anadolu’daki atıl kamu binalarını alıp burada ileri teknoloji hazır giyim üretimi yapmak.

2 yıl içinde 5 milyon kullanıcı hazır ofislerde çalışacak!

Başka bir ülkede ofis açmak isteyen yabancı şirketler, yeni iş kurmak isteyen girişimciler veya daha itibarlı bir ofise taşınmak isteyen firmalara cevap vermek üzere geliştirilen hazır ofisler, 40 yıldan bu yana katlanan bir ivmeyle büyüyor...

Folkart Time projesinde ofisler teslime hazır!

Folkart Yapı imzası ile Bornova'da hayata geçirilen Folkart Time projesinde ofisler teslime hazır. Projede yüzde 8 KDV avantajı 31 Aralık'a kadar devam edecek...

İstanbul Yeni Havalimanı'nda her şey hazır!

Toplam 7.5 milyar Euro harcanan İstanbul Yeni Havalimanı açılış için hazır. İGA Havalimanı İşletmesi AŞ CEO’su Kadri Samsunlu, açılış sembolik değil gerçekten olacağını vurguladı.

Hazır ofislere ilgi artıyor!

İstanbul’da ofis pazarında boşluk oranı yüzde 25’e ulaştı. Küçülen ofisler, değişen çalışma alışkanlıkları ve yeni ofis kurma maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle hazır ofislere olan ilgi artış gösterdi. 

Skyland İstanbul’da ofisler teslim ediliyor!

Eroğlu Gayrimenkul imzasını taşıyan Skyland İstanbul'da ofisler teslim edilmeye başlandı. İstanbul Seyrantepe'de inşa edilen proje merkezi konumu, teknolojik altyapısı ve mimari detayları ile dikkat çekiyor. 

istanbul hazır ofisler

istanbul hazır ofisler istanbul hazır ofisler

Son dönemin yükselen trendlerinden hazır ofis İstanbul’da yükseliyor. Birçok ünlü yabancı firmanın ofis hizmeti aldığı Servcorp Türkiye’nin Direktörü Damla Özgünül, amaçlarının 40 yıldır uygulanan bu sistemi Türkiye’de yaygınlaştırmak olduğu söyledi. 

Star Gazetesi'nde yer alan habere göre, hazır ofislerin fotokopi-faks makinesi, internet-telefon bağlantısı, sekretarya-asistan desteği, temizlik, güvenlik gibi pek çok hizmeti sunduğunu anlatan Özgünül, tüm bunların tedariki ve bunların takibi için yeni istihdam bütçeleri ayırmaktan kurtaran, hazır ofisler; maliyeti, sosyal ortamı ve mobilizasyona verdiği imkânlarla iş dünyasının yeni ve yeri zor doldurulacak cazibe merkezi. 

İstanbul’da 2, dünya çapında ise 160’tan fazla lokasyonumuz bulunuyor. Servcorp ofislerimizin, Tekfen Tower’da ortalama bin metrekare, Nişantaşı Louis Vuitton Orjin binasında ise ortalama 500 metrekare fiziksel alan kapasitesi mevcuttur.

VİP HİZMET VAR


Tekfen Tower’da otuz üstünde ofisimiz, yaklaşık...