istanbulde arsalar

istanbulde arsalar

İstanbul İli Silivri İlçesi'nde yer alan arsaların toplam bedeli 1 milyon 200 bin TL olarak belirlendi. Arsaların satışı İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İstanbul İcra Satış Birimi tarafından yapılacak.

Fırsatçıların yeni adresi hisseli arsalar!

Fırsatçıların yeni adresleri hisseli arsalar oldu. Az miktardaki hisselerine karşılık astronomik rakamlar talep eden fırsatçılar yüzünden, diğer hissedarlar mağdur olduklarını belirterek, kanun değişikliği yapılmasını istedi.

Cahit Özkan: CHP'liler Kanal İstanbul güzergahında çok ciddi arsalar aldı!

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP'nin Kanal İstanbul projesine karşı çıkar gibi görünse de aslında desteklediğini söyledi. Özkan, "CHP'liler Kanal İstanbul güzergahında çok ciddi arsalar aldılar, araziler kapattılar" dedi...

İmar barışına arsalar dahil mi?

İmar mevzuata aykırı olan 31 Aralık 2017 tarihinden önce yapılmış yapılar için imar barışına başvurulabiliyor. Peki, imar barışına arsalar dahil mi?

Varlık Fonu'na devredilen arsalar satılacak!

Bakanlığa bağlanan Türkiye Varlık Fonu'nuna devredilen arsaların değerlendirilmesi için yeni adımlar atıldı. Fondaki arsalar uygun fiyata satılacak yada yeni projeler uygulanacak.

Recep Erol: Büyükçekmece'deki arsalar bizim geleceğimiz!

AK Parti Grup Başkanvekili Recep Erol, Ekim Meclisi'nde yaptığı konuşmada arsaların önemine değindi. Erol, arsaların satılmasından yana olmadıklarını ifade ederken, geleceğe olan en büyük yatırımın yine bu arsalar olduğunu söyledi.

Arsalar ve evler Kanal İstanbul'un güzergahı belli olmuş gibi pazarlanıyor!

‘Kanal İstanbul’un güzergâhı belli değil ama ev ve arsalar sanki belli olmuş gibi pazarlanmaya devam ediliyor. İnşaat şirketleri arasında haritada ‘Kanal İstanbul’un yerini çizen de var, Kanal İstanbul’a net uzaklığını söyleyen de..

Ankara Golf Kent'te arsalar satışta!

TURYAP, yapımı süren 2 bin 640 konutluk Ankara Golf Kent projesi kapsamında 3 arsayı satışa çıkardı. Arsalar için kat karşılığı teklif alımları yapılıyor.

İzmir Mavişehir'de imar planı değişti, arsalar birleştirildi!

İzmir’in en değerli bölgesi Mavişehir’e el atan AKP’li müteahhit Mehmet Cengiz için imar planları değiştirildi, arsalar birleştirildi.

Almanya'da başkonsolosluklar için yeni arsalar temin ediliyor!

Ahmet Davutoğlu, Almanya ziyaretinde ülkede görevli Türkiye'nin başkonsoloslarıyla bir araya geldi. Davutoğlu, yeni bina yapımı, restorasyon ve yeni arsalar temin edilerek fiziki mekanların geliştirilmesine, güzelleştirilmesine devam ettiklerini bildirdi.

1983 yılında Boğaz'daki tapulu arsalar ''yeşil saha'' olmuş!

1983 yılında Milli Güvenlik Konseyi tarafından kabul edilen ''Boğaziçi Kanunu'na göre, Boğaz'da yeni inşaat yapımı yasaklanmış. Kanuna göre, üzerinde konut bulunan arsalar hariç her yer ''yeşil saha'' olmuş.

1975 yılında Bostancı'da tapulu arsalar üzerindeki gecekondular yıkılmış!

1975 yılında Bostancı mevkinde kişi malı arsalar üzerinde kurulu gecekondular yıkılmış. 1973 yılında arsaları Hazine malı sanıp gecekondu inşa edenler, kendilerine haber verilmediği için sokakta kalmışlar.

1972 yılında Bostancı'da 12 ay taksitle satılık arsalar!

1972 yılında Üst Bostancı'da bulunan arsalar yarısı peşin, geri kalanı 12 ay taksitle satılacakmış. Deniz manzaralı arsalardan 300 metrekareden fazla alındığı takdirde, metrekarede 2 lira indirim de yapılacakmış.

2b arsalar başka kişilere satılabilir mi?

Genellikle Antalya, Mersin, Kocaeli ve Yalova gibi rantı yüksek illerde karşımıza çıkan, orman vasfını kaybetmiş alanlara 2b arsa deniyor. Peki, 2b arsalar başka kişilere satılabilir mi?

istanbulde arsalar

istanbulde arsalar istanbulde arsalar

İstanbul İli Silivri İlçesi'nde yer alan arsaların toplam bedeli 1 milyon 200 bin TL olarak belirlendi.  Arsaların satışı açık arttırma usulüyle İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İstanbul İcra Satış Birimi tarafından 3 Haziran 2014 günü saat 15:00'da gerçekleşecek.

İlanın detayı için