istinte teknepark

istinte teknepark

Boğaz'a 4 teknepark daha geliyor!

İSPARK, İstinye ve Tarabya’nın ardından Bebek, Kuruçeşme, Beykoz ve Paşabahçe’ye de marina yapmaya hazırlanıyor. 4 tekne park projesinin de 2015 yılı içinde hizmete girmesi planlanıyor.

İstanbul Boğazı'na kurulacak 4 tekne park 50 milyon liraya mal olacak!

İBB, İstinye ve Tarabya’nın ardından 810 tekne kapasiteli 4 yeni tekne park için İstanbul Boğazı’nda yaklaşık 50 milyon liralık yatırım yapacak. Teknepark'ta yüzer iskeleler olacak.

İBB, 4 tekne parka 50 milyon lira yatıracak!

İBB, İstinye ve Tarabya’nın ardından 810 tekne kapasiteli 4 yeni tekne park için İstanbul Boğazı’nda yaklaşık 50 milyon liralık yatırım yapacak. Teknepark'ta yüzer iskeleler olacak.

Haliç'e teknepark inşa edilecek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstinye ve Tarabya'daki tekneparkların bir benzerini Haliç'te hayata geçirmeye hazırlanıyor. İstanbul-Haliç'te inşa edilecek mini marinalarla kayık ve teknelerin oluşturduğu görüntü kirliliği sona erecek.

İstinye ve Tarabya’daki tekne park yetmedi!

İstinye ve Tarabya’da geçtiğimiz hafta açılan tekneparkın kapasitesi İstanbul’un yatlarına yetmedi. 388 yat kapasiteli park için 900 yat sahibi başvuruda bulundu...

İspark, Teknepark kurmayı planlıyor!

İspark; İstinye koyunda 180 ve Tarabya'da 208, toplam 388 yat kapasiteli teknepark kuracak...

İBB, İSPARK için Tarabya ve İstinye'ye teknepark yaptırıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tarabya ve İstinye koylarına yapılacak Tekne Parklar, bu yıl sonunda hizmete girecek dedi

İBB, Tarabya ve İstinye'ye teknepark yaptıracak!

             İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstinye ve Tarabya koylarına inşa edilecek tekneparklarla ilgili Saraçhanedeki Başkanlık Sarayında basın bilgilendirme toplantısı yaptı

istinte teknepark Haberi

istinte tekneparkİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Denizdeki değnekçilik olayını bitiriyoruz. Kesilip denize atılan halatlar sahilde gece ve gündüz yaşanan sıkıntılar da artık olmayacak. Kayıt dışı para kayıt altına alınmış oluyor'' dedi. 

     İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından teknelerin düzensiz parklanmasına modern, çevreci ve estetik bir çözüm üretmek amacıyla kurulan İstinye ve Tarabya tekneparkları, Sarıyer İstinye Koyu-nda düzenlenen törenle açıldı. 

     Törende konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ''Tekneparklarda ödemeler İstanbul karta yüklenerek yapılacak. Mağdurlar oluşmaması için banka kredi kartı gibi düşünmedik. Bu karttı da ulaşım başta olmak üzere belediye hizmetlerinde tamamında yaygınlaştırmayı hedefliyoruz'' diye konuştu. 

     Tekneparklarda olta balıkçılığı yapan balıkçılara da yüzde onluk bir pay ayrıldığını ifade eden Topbaş, sözlerine şöyle devam etti: 

     ''Sahilde balıkçılar hizmet almaya...