istinye Qent

istinye Qent

Dilek Gayrimenkul ve Toya Yapı ortaklığı ile inşa edilen İstinye Qent 'te metrekare birim fiyatı 9 bin dolardan başlangıç gösteriyor, projenin anahtar teslimlerinin Aralık 2013'te gerçekleştirilmesi planlanıyor...

İstinye Qent Evleri'nde metrekare birim fiyatı 9 bin dolar!

Qent İstinye projesinde konutların metrekare birim fiyatı 9 bin dolar olarak belirlendi, dairelerin brüt alanı 120 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

Qent İstinye'de metrekare birim fiyatı 9 bin dolardan başlıyor!

Teslimlerin Aralık 2013'te gerçekleşmesi planlanan Qent İstinye 'de satışlar devam ediyor

Dilek Gayrimenkul İstinye Qent'te metrekaresi 7 bin 500 dolar!

Teslimlerin 2013 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi planlanan İstinye Qent projesinde yer alan konutların metrekare birim fiyatları 7 bin 500 dolar ile 11 bin 500 dolar arasında değişiyor...

Qent İstinye Evleri'nde metrekaresi 7 bin 500 dolar!

İstanbul İstinye'de hayata geçirilen Qent İstinye projesinde metrekare birim fiyatı 7 bin 500 dolardan başlayıp, 11 bin 500 dolara kadar yükseliyor.Teslimlerin Aralık 2013'te gerçekleşmesi planlanıyor...

İstinye Qent Evleri'nde metrekare birim fiyatı 7 bin 500 dolar!

3 farklı ödeme planının bulunduğu İstinye Qent evlerinde metrekare birim fiyatı 7 bin 500 TL'den başlıyor...

İstinye Qent'de metrekare birim fiyatı 7 bin 500 dolar!

2013 yaz sonunda teslimlerinin yapılması hedeflenen Qent İstinye'de konutlar metrekare birim fiyatı 7 bin 500 dolar ile 11 bin 500 dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor...

16 karede Qent İstinye projesi!

Qent İstinye Evleri'nde yaşam başladı. Dilek Gayrimenkul projesi olan Qent İstinye Evleri’nde evler metrekaresi 10 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Qent İstinye'de satışlar başladı! Metrekaresi 10 bin Euro'ya!

Dilek Gayrimenkul projesi olan Qent İstinye Evleri’nde konut satışları başlangıç gösterdi. Projede yer alan konutlar 10 bin Eurodan başlayan metrekare birim fiyatına sahip

Qent İstinye, Cityscape 2015'te En İyi Konut Projesi seçildi!

TOYA Yapı ve Dilek Gayrimenkul'ün geliştirdiği; Tabanlıoğlu Mimarlık imzasını taşıyan Qent İstinye, Cityscape 2015 Mimarlık Ödüllerine damgasını vurdu. n Qent İstinye'de bahçe dubleks, düz daire ve çatı dubleks seçenekleriyle 8 konutun satışı devam ediy

Tabanlıoğlu Mimarlık Qent İstinye ile ödül kazandı!

Türkiye'nin küresel mimarlık ofislerinden Tabanlıoğlu Mimarlık, Cityscape Global'de Qent İstinye projesi ile ödüle uzandı. Qent İstinye, Cityscape Awards 2015'te "En iyi Konut Projesi" seçildi.

Qent İstinye Cityscape 2015'in En İyi Konut Projesi seçildi!

Eski İstanbul Konakları’nın çağdaş yorumu Qent İstinye mimarlık dünyasının en büyük buluşmalarından biri olan Cityscape Global’de “En İyi Konut Projesi” seçildi.

Qent İstinye, Cityscape Global’de en iyi konut projesi seçildi!

Eski İstanbul Konakları’nın çağdaş yorumu Qent İstinye mimarlık dünyasının en büyük buluşmalarından biri olan Cityscape Global’de “En İyi Konut” projesi seçildi.

Tabanlıoğlu, Qent Istinye ile Cityscape Awards 2015’te ödül aldı!

Cityscape Global 2015’te de Tabanlıoğlu’nun ödül geleneği de bozulmadı. Tabanlıoğlu Mimarlık Cityscape Awards’da bu yılki ödülünü, ‘Qent Istinye’ projesi ile ‘Konut’ kategorisinde aldı.

Qent İstinye’de son 9 daire!

İstanbul’un en yenilikçi butik projelerinden Qent İstinye; Boğaziçi sırtlarındaki muhteşem konumu ve Porsche Design Studio imzası taşıyan iç tasarımı ile lüksün sınırlarını zorluyor.

Qent İstinye European Property Awards’tan 2 ödül aldı!

İstanbul’un en yenilikçi butik projelerinden Qent İstinye; Boğaziçi sırtlarındaki muhteşem konumu ve Porsche Design Studio imzası taşıyan iç tasarımı ile lüksün sınırlarını zorluyor.

Qent İstinye ile Porsche Design Studio imzası evinizde!

İstanbul’un en yenilikçi butik projelerinden Qent İstinye; Boğaziçi sırtlarındaki muhteşem konumu ve Porsche Design Studio imzası taşıyan iç tasarımı ile lüksün sınırlarını zorluyor.

Emlak Konut İstinye arsası bugün ihaleye çıkıyor!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün saat 14.30'da Sarıyer İstinye'deki turizm tesisi, konut, eğitim ve kreş alanı olarak kabul edilen 6 parsel arsasını satışa çıkarıyor.

Emlak Konut İstinye arsa ihalesinin dava süreci devam ediyor!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Sarıyer İstinye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin iptali ve yürütmesinin durdurma davası devam ediyor. İhale süreci planlandığı gibi devam edecek.

1983 yılında İstinye Tersanesi Pendik'e taşınacakmış!

1983 yılında Boğaziçi'ne doğal görünümünü kazandırmak amacıyla alınan kararların ilki İstinye Tersanesi'nin kaldırılmasıymış. Başbakanlıktan İstanbul Valiliği'ne verilen emre göre, tersane İstinye'den Pendik'te tersane için ayrılan yere nakledilecekmiş.

Emlak Konut'un arazisi koruda değil İstinye Bayırı'nda!

Koru, 6 parsellik arazinin en yakın kısmına 500 metre, en uzak parsele ise 1 kilometre mesafede. Sarıyer Belediyesi de “Arazi İstinye Bayırı’nda koruyla ilgisi yok” dedi...

Emlak Konut GYO Sarıyer-İstinye ihalesi 3 Mart'ta!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Sarıyer İstinye Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesini 3 Mart 2015'te gerçekleştireceğini duyurdu...

istinye Qent

istinye Qent istinye Qent


İstanbul Avrupa Yakası İstinye 'de Dilek Gayrimenkul ve Toya Yapı ortak girişimi ile hayata geçirilen Qent İstinye 'de satışlar sürüyor.


3 bin 70 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen İstinye Qent projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak konut seçenekleri bulunuyor.


Qent İstinye Evleri 'nde minimum metrekare birim fiyatı 9 bin dolar olarak belirlendi. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede yer alan daireler 120 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen alanlara sahip.


Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın mesafede inşa edilen Qent İstinye 'de anahtar teslimler Aralık 2013'te gerçekleştirilecek.


3 blok halinde yükselen Qent İstinye 'de; kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve misafir otoparkı mevcut.

Telefon: 0212 229 66...