izmir satılık emlak konut

izmir satılık emlak konut

www.emlakkulisi.com'dan bomba gibi bir haber daha! Emlak Konut GYO'ya ait arsalar üzerinde inşa edilen İstanbul ve İzmir'deki 12 projede, kaç konut satıldı?

Ev sahibi olmak isteyenler Emlak Konut GYO'nun kapısını çalıyor!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından Emlak Konut GYO kampanyaları araştırılıyor. İşte satılık Emlak Konut İstanbul konut projeleri...

Evora İzmir'de 180 ay vadeyle cazip ödeme fırsatı!

Evora İzmir projesi, Emlak Konut GYO’nun “Hayallerini erteleme Türkiye” sloganıyla başlattığı kampanyanın tüm avantajlarını sağlıyor.

İzmir’de emlak fiyatları ne kadar?

İzmir’de emlak fiyatları vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konular arasında bulunuyor. 2019’un ilk günleri ile 2020’nin ilk günleri arasında kıyaslama sonucu, konut fiyatı en çok il ve ilçeler açıklandı.

Faiz indirimleri emlak piyasasını canlandırdı!

Konut kredileri ile canlanan gayrimenkul piyasasına dair İzmir’deki emlak sektörü temsilcileri, bankaların kredi konusunda daha esnek olmasının sektörü daha da canlandıracağını ifade ettiler....

İzmir'de 1200 öğrencili okul 33 milyon TL'ye satılıyor!

İzmir bir emlak alım sitesinde 1200 öğrencili okul satışa çıkarıldı. İzmir Karşıyaka Mavişehir’de satılık 8 katlı okul' başlığıyla 7 yıllık kira sözleşmesi olan bir okul 33 milyon liraya satışa çıkarıldı.

Konutta en çok kazandıran iller ve ilçeler belli oldu!

2018 yılının beş büyük ilde satılık emlak fiyatlarında Anadolu illeri revaçta oldu. Verilere göre, en çok kazandıran il Amasya olurken, en çok kazandıran ilçe Menderes oldu.

Kuzey Şehir Koru İzmir satılık!

Yücesoy Mühendislik imzasıyla hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru'da satışlar başladı. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Kuzey Şehir Koru İzmir satılık daire fiyatları...

İzmir Emlak Fuarı 27 Eylül'de başlıyor!

İzmir'de emlak fuarı düzenlenecek. 27-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na 100 bin ziyaretçi bekleniyor.

İzmirli emlakçılara Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturma eğitimi!

İzmir'deki emlak ofislerine “Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturmanın Sırrı“ konulu eğitim verildi.

İzmir'de emlak fiyatları raylı sistemle uçtu!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Nisan 2017'de hizmete sunulan Karşıyaka tramvay hattı ve 16 Şubat 2018'de devreye alınan Konak tramvay hattı gayrimenkul fiyatlarını uçurdu.

Tugay Tatlıtuğ İzmir'de emlak sektörüne girmek istiyor!

İki yıldır ABD’de yaşayan ve emlak sektörüyle ilgilenen Tugay Tatlıtuğ,  Türkiye’de İzmir'de gayrimenkul sektörüne girmek istediğini açıkladı. 

Alsancak Yenitepe İzmir satılık!

Alsancak Yenitepe İzmir satılık daire alternatifleri 1+1'den 3+1'e kadar tasarlanıyor.20 blok olarak hayata geçirilen proje İzmir Alsancak Uzundere'de yükseliyor...

Veryeriler İnşaat’ın gözü Urla'da!

İzmir’in emlak piyasasının çok canlandığını söyleyen Veryeriler İnşaat’ın patronu Alpan Veryeri yeni pazar olarak Urla'yı seçtiklerini belirtti.

izmir satılık emlak konut Haberi

izmir satılık emlak konut

 Eylül ayında satışların dip yaptığı konut piyasasında Ekim ayında dipten dönüş başladı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na ait 12 projede Ekim ayında 99 konut satıldı ve 33 milyon 490 bin YTL ciro yapıldı.

Eylül ayında en çok konut 34 adet ile Ağaoğlu Grubu tarafından Ataşehir'de inşa edilen My World projesinde gerçekleştirildi. My World'ü 31 konut ile Teknik Yapı-Varlıbaşlar ortaklığı ile hayata geçirilen Uphill Court Ataşehir izledi. 22 konut ile Bahçeşehir'deki Ispartakule üçüncü sırada yer aldı.

İzmir'de inşa edilen Albayrak ve Soyak Mavişehir, Çerkezköy'de inşa edilen Dreamcity ve Novus Residence'da ise hiç satış gerçekleşmedi.

Emlak Konut...