izmir su baskını haberleri

izmir su baskını haberleri

İzmir'de sabaha karşı etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Kentte sabahın erken saatlerinde başlayan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Yollarda kalan bazı araçlar da çekici yardımıyla yoldan çekildi.

İzmir'deki yağış nedeniyle Konak alt geçidi sular altında kaldı!

İzmir'de dün akşam 30 dakika yağan yağmur, yine bildik manzaralara neden oldu. Kent merkezi sular altında kalırken, Konak alt geçidini yağmur suları bastı, rüzgarın da etkisiyle ağaçlar devrildi

İzmir'deki deprem faylarında sıcak su ve gaz çıkışı tespit edildi!

İzmir'de meydana gelen depremden sonra Tuzla ve Gülbahçe fayı üzerinde sıcak su kaynakları, gaz çıkışları ve sıvılaşmaya dair izlere rastlandı.

Bolu Mengen'de evlerde hasar tespit çalışmaları başladı!

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Mengen'de yaşanan su baskını ve dolu yağışından sonra yapılan hasar tespit çalışmalarını yerinde inceledi.  Ümit, Mengen'de birkaç evin hasar gördüğünü, gerekli incelemelerin yapıldığını belirtti...

Müteahhitler İZSU’dan hak edişlerini alamıyor!

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nden (İZSU) alacağını alamayan müteahhitler iflasın eşiğine geldi...

Zülkif Dağlı: Düzce'nin imar planlarını daha iyi dizayn edeceğiz!

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, su baskını ve toprak kayması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Önemli olan bundan sonra tedbirli olmak, aynı hataları tekrar yapmamak. Dere yataklarına kesinlikle ev yapmamak." diye konuştu.

Düzce'de afetzedelere ödemeler başladı!

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Düzce'de yaşanan su baskını ve toprak kaymasının ardından bölgedeki afetzedelere ödemelerin başladığını açıkladı.

Düzce'de yapıları yıkılan 47 kişiye acil yardım ödemesi yapıldı!

Düzce'de meydana gelen su baskını ve toprak kayması nedeniyle yapıları yıkılan ve ağır hasar gören 47 kişiye acil yardım ödemesi yapıldı. 

Düzce afet bölgesi ilan edildi!

Düzce'nin, yaşanan su baskını ve toprak kayması nedeniyle "afet bölgesi" ilan edildiği açıklandı.

İzmir konut satışında Türkiye 3.’sü!

Ege'nin incisi İzmir konut satışında Türkiye 3.'sü oldu. Peki en çok konut satılan ilçeler hangisi?

Konut sigortasıyla ilgili bilinmesi gerekenler!

Evini ve evinde eşyaları güvence altına almak isteyenler konut sigortası yaptırıyor. Sel, deprem, yangın, fırtına, hırsızlık, su baskını ve daha pek çok olası riske karşı evinizi sigortalatıp maddi kaybın önüne geçebilirsiniz. İşte konut kredisiyle ilgili bilinmesi gerekenler...

Mersin'e monoray geliyor!

Mersin'de yaşanan su baskını riski hafif metro yerine havaray yapılması kararını getirdi. Hayata geçirilecek proje ile Akdeniz sahili boyunca Türkiye’nin en büyük havaray hattı döşenecek.

Bankalar su baskını zararlarından sorumlu!

Konut sigortasının sona erdiğini müşterisine bildirmeyen banka, su baskını olan evde ortaya çıkan zararın yarısını karşılamak zorunda kaldı.

Arhavi Yukarı Hacılar Yolu açılıyor!

Geçtiğimiz günlerde Hacılar Mahallesinde meydana gelen aşırı yağışların ardından bölgede sel, taşkın, su baskını ve heyelanlar oluşmuştu. Söz konusu bölgede heyelan ve toprak kayması riski nedeniyle yol açma çalışmaları başlatıldı.

Karşıyaka Şemikler'in yolları asfalt bekliyor!

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, doğalgaz gibi altyapı çalışmalarının ardından 8 aydır kaderine terk edilen yollardan kalkan toz toprak çevre sakinlerinin kabusu oldu.

izmir su baskını haberleri Haberi

izmir su baskını haberleri


İzmir'de sabaha karşı etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Kentte sabahın erken saatlerinde başlayan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Su birikintileri nedeniyle kentin bazı noktalarında araçlar yolda kaldı. İnciraltı Bahçelerarası mevkisinde su birikintisi nedeniyle yolda kalan iki araç sürücüsü, itfaiye erleri tarafından sırtta taşınarak su birikintisinden çıkarıldı. Bornova ilçesi Kemalpaşa Caddesi'ndeki su birikintileri nedeniyle vatandaşlar kaldırımlarda yürümekte zorlandı. Yollarda kalan bazı araçlar da çekici yardımıyla yoldan çekildi.



Yeni...