izmir yeni hastaneleri

izmir yeni hastaneleri

İl Sağlık Müdürü Ayhan İzzettinoğlu, İzmir’in 780 milyon euroluk Bayraklı Şehir Hastanesi, üniversite hastaneleri ve ilçelerde hizmete açılacak devlet hastaneleriyle Türkiye’nin sağlık üssü olacağını söyledi.

İzmir'de 10 hastaneye 2 milyar TL yatırım yapılacak!

Her yıl yaklaşık 10 milyon kişinin sağlık hizmeti aldığı İzmir'de, yapımı devam eden ve kısa süre içinde temeli atılacak olan yeni hastane projeleriyle birlikte toplam 3 bin 224 yatağa sahip 10 hastane, vatandaşların hizmetine sunulacak.

İzmir yeni yatırımlarla yükseliyor!

Folkart Yönetim Kumlu Başkam Mesut Sancak, son 5 yılda İzmir’de gayrimenkul yatırımı yapanların yüksek gelir elde ettiklerini ve tüm verilerin bu ivmenin hızlanarak süreceğini işaret ettiğini söyledi...

İzmir Yeni Kent Merkezi imar planına iptal davası!

Şehir Plancıları Odası ile Mimarlar Odası, bakanlığın İzmir Yeni Kent Merkezi’nde 140 bin metrekarelik Tariş arazilerini kapsayan ve Mayıs ayında onaylanan imar planlarının iptali için dava açtı.

İzmir Yeni Göztepe Stadyumunun ihalesi yapıldı!

20 bin kişi kapasiteli olarak planlanan ve TOKİ tarafından İzmir’de inşa edilecek yeni Göztepe stadyumunun ihalesi dün gerçekleştirildi..

İzmir Yeni Göztepe Stadyumu ihalesi bugün!

İzmir İli Yeni Göztepe Stadyumu İnşaatı İşi, TOKİ tarafından bugün ihale ediliyor. İhale saat 14:00'te başlayacak..

İzmir Yeni Fuar alanı imar planı kriz yarattı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Gaziemir Belediye Meclisleri'nde 2005 yılında kabul edilen Yeni Fuar alanının ve Ege Serbest Bölgesi'nin mekansal ihtiyacını karşılamak amacıyla Serbest Bölge Alanı'nın belirlendiği 1/1000 ve 1/5000 ölçekli imar planları 12 yıl sonra kriz yarattı.

Kuzeyşehir İzmir yeni fiyat listesi!

Kuzeyşehir İzmir yeni fiyat listesi 280 bin TL'den başlıyor. Kuzeyşehir İzmir'de 0,65 faizle 120 ay taksitli ödeme imkanı sunuluyor...

İzmir Yeni Kent Merkezi'nin imar planları için görüşülecek!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Yeni Kent Merkezi Salhane Bölgesi 1/1000'lik planlarıyla ilgili ilk kez konuştu. Kocaoğlu, planın bu ay Büyükşehir Meclisi'nde görüşüleceğini söyledi.

İzmir Yeni Kent Merkezi planlarına Konak Meclisi'nden ret!

Yeni kent merkezinin Konak Belediyesi sınırları içerisinde kalan 1/1000 ölçekli imar plan notları Konak Belediye Meclisi'nde reddedildi

İzmir Yeni Kent Merkezi imar planı 2. kez mecliste!

İzmir Alsancak Liman arkası ve Salhane bölgesini kapsayan Yeni Kent Merkezi plan notlarının iptali üzerine 1/1000'lik planlar yarın ikinci kez Konak Meclisi'ne gelecek.

İzmir yeni yatırımları bekliyor!

Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD) Başkanı Güçlü ziyarette, yeni dönemin İzmir için şans olduğuna dikkat çekerek, “İzmir’in gelişmesi için çok önemli projeler var. Başta Körfezin rehabilitasyonu olmak üzere bir çok projenin hayata geçmesini bekliyoruz” dedi

İzmir Yeni Kent Merkezi'nde imar krizi!

İZMİR Yeni Kent Merkezi İmar Planlarında 2013 yılında yapılan plan notu ve lejant değişiklikleri imar krizine dönüştü.

İzmir Yeni Kent Merkezi planları için kurtuluş yolu var!

Salhane-Liman arkası bölgesindeki gökdelenler, Konak Belediyesi'nin planları meclisten geçirememesi nedeniyle durdu. 5 milyarlık projeler başkanların yetki kullanmasını bekliyor.

İzmir Yeni Kent Merkezi planları Şubat'a ertelendi!

Konak Belediye Meclisi, iptal edilen 'İzmir'in Yeni Kent Merkezi' planlarını, imar komisyonundaki çalışmaları tamamlanmadığı için ocak toplantısında oylayamadı.

izmir yeni hastaneleri Haberi

izmir yeni hastaneleri

İl Sağlık Müdürü Ayhan İzzettinoğlu, İzmir’in 780 milyon euroluk Bayraklı Şehir Hastanesi, üniversite hastaneleri ve ilçelerde hizmete açılacak devlet hastaneleriyle Türkiye’nin sağlık üssü olacağını söyledi.


SAĞLIK temasıyla iki kez aday olduğu EXPO'da hedefine ulaşamayan İzmir, "sağlıkta marka kent" olma hedefinde ilerliyor. İnşatına başlanan Bayraklı Şehir Hastanesinin modern donanımı, ihtisas hastaneleri, 414 polikliniği, 71 bin hasta kapasitesiyle yalnız kentin değil bölgenin ihtiyaçlarına önemli ölçüde cevap vermesi bekleniyor. Önemli sağlık merkezlerini bünyesinde barındıran, Türkiye'nin her kentinden hastaları ağırlayan İzmir'i "sağlıkta marka kent" olma hedefinde önemli noktalara taşıyacak projelerin yatırımları devam ediyor.


51 AMELİYATHANE OLACAK

İnşaatının 36 ayda tamamlanması planlanan Bayraklı Şehir Hastanesi, bölgenin sağlık ihtiyaçlarına önemli ölçüde cevap verecek düzeydeki donanımı ve kapasitesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Kampüste, 414 poliklinik ile 51 ameliyathane yer...