Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Yousuf Jaber  tarafından Kağıthane'de kuruldu.    

Nj Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Nj Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nawar Jaber tarafından kuruldu.

Mba7 For Trading Services Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Mba7 For Trading Services Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed A.M.S. tarafından kuruldu.

Naaas Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!    

Naaas Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nasser Hassan J. Al-Jaber tarafından kuruldu. 

Urbacon Trading And Contracting İnşaat Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Urbacon Trading And Contracting İnşaat Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Ruslan Alkhayyat tarafından kuruldu.

Nadıa Trading Turizm Ve Gayrimenkul İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Nadıa Trading Turizm Ve Gayrimenkul İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Zıad  Alchammat tarafından kuruldu. 

Albishr Trading İnşaat Gayrimenkul Otel Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albishr Trading İnşaat Gayrimenkul Otel Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 450 bin TL sermaye bedeli ile Hanıa Khoja ve Becher Kharssa ortaklığında kuruldu. 

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Yousuf Jaber  tarafından Kağıthane'de kuruldu.    

Sam Trading Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sam Trading Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Elham Azımı ve Rouhollah Khoshvenıs ortaklığında kuruldu. 

Al Atheer Trading Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Atheer Trading Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 200 bin TL sermaye bedeli ile İlhan Can ve Feras Khalıl Mohammad Jaber ortaklığında kuruldu. 

Heya Trading Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Heya Trading Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi MHD Ans Alhabbal ve MHD Saıd Alkılanı ortaklığında 300 bin TL sermaye ile 28 Kasım 2017'de kuruldu

Jules Services Trading Company Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jules Services Trading Company Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 120 bin TL sermaye bedeli ile A. Khalıl Thaer tarafından kuruldu.

Orantes Trading Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orantes Trading Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Abbas ALharırı ve İbbrahem Al Harırı ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Alki Trading Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alki Trading Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, Mohamed Mesfıouı tarafından 100 bin TL sermaye ile 18 Mayıs'ta Şişli, Merkez Mahallesi, Hasat Sokak'ta kuruldu.

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi Haberi

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Yousuf Jaber  tarafından Kağıthane'de kuruldu.    

Jaber Trading Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1)Gayrimenkul a-Kendine ait gayrimenkulün alınıp satılması (kendine ait binalar, devre mülkler, araziler, müstakil evler, vb.) b-Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler ,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri ,arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kirayavermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerineirtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis .....ve anasözleşmesinde yazılı...