John Rice

John Rice

General Elektrik Başkan Yardımcısı John Rice, Ekonomi Bakanı Erdoğan Çağlayan ile Çırağan Otel'de Türkiye'deki yatırımları ile ilgili konuştu

Ctp Beta Gayrimenkul Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ctp Beta Gayrimenkul Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Rıchard John Wılkınson, Remon Leonard Vos ve CTP Turkısh Holdıng B.V. ortaklığında kuruldu.

Ctp Alpha Gayrimenkul Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ctp Alpha Gayrimenkul Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Rıchard John Wılkınson, Remon Leonard Vos ve CTP Turkısh Holdıng B.V. ortaklığında kuruldu.

John Legend ve Chrissy Teigen Beverly Hills'teki evlerini 24 milyon dolara satıyor!

Gösteri dünyasının ünlü çifti John Legend ve Chrissy Teigen, Beverly Hills'teki evlerini satışa çıkardı. Ünlü çift geniş evleri için 24 milyon dolar istiyor.

Jfm Global İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jfm Global İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 60 bin TL sermaye bedeli ile flevious Ngwang, John Paul Jan Akem ve Maximilian S. Akem ortaklığında kuruldu.

Londra'da bankalar ofislerini küçültüyor! Plazalar boşalıyor!

Dünya finans merkezi olarak bilinen Londra'da bankalar yüksek maliyetler yüzünden ofislerini küçültmeye gidiyor. İngiltere Hazine Bakanı John Glen bazı CEO'ların evden çalışmaya sıcak baktığını dile getirdi. 

New York'taki St. John the Divine Katedrali hastane oluyor!

ABD'de koronavirüs salgını etkilerini günden güne artırıyor. New York'taki St. John the Divine Katedrali'nin 56 yataklı bir hastaneye çevrilmesine karar verildi...

Jackie Kennedy Onassis’in evi 65 milyon dolara satılıyor!

John F Kennedy'nin eşi Jackie Kennedy Onassis'in Massachusetts'teki çiftliği 65 milyon dolara, yaklaşık 370 milyon TL'ye kızı tarafından satışa çıkarıldı.

John W. Henry, muhteşem villasını satışa çıkardı!

Liverpool'un sahibi Amerikalı iş adamı John W. Henry görenleri hayrete düşüren villasını satışa çıkardı.

Şirince'de kilise bahçesindeki işletmeye kamulaştırma kararı!

İzmir'in Selçuk ilçesinin Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, Şirince'deki Aziz John Baptist Kilisesi bahçesindeki özel işletmelerin boşaltılması için işlemlere başlandığını, bölgenin sadece gezi alanı olarak düzenleneceğini söyledi.

John Mıchael Turizm Seyahat Acentesi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

John Mıchael Turizm Seyahat Acentesi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad T. P.P.Poshtı tarafından kuruldu.

Çinliler, Ferit Şahenk'in Grand Hyatt Otel'ine talip!

Senstone Capital Yönetim Kurulu Başkanı John Zing, Türkiye’de turizm ve gıda alanında 150 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını, satın almayı planladıkları oteller arasında Grand Hyatt Oteli’n de olduğunu söyledi...

John Terry emlak milyarderi olma yolunda hızla ilerliyor!

Premier Lig’in dev ekiplerinden Chelsea’nin kaptanı John Terry, emlak sektöründe boy gösteriyor. Terry, Surrey kentinde aldığı arsalar üzerine inşa ettirdiği evleri 20’şer milyon sterlinden satıyor.

John Legend'ın 14 milyon dolarlık evi!

Bir zamanlar ünlü yıldız Rihanna’ya ait olan, modern çizgilerle taçlandırılmış lüks mesken; 2016 yılından bu yana John Legend ve eşi Chrissy Teigen’ı ağırlıyor. 

John Rice Haberi

John Rice

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile  General Elektrik (GE) Başkan Yardımcısı John Rice'ı Çırağan Sarayı'nda yatırımları ile ilgili konuştular. Çağlayan ve Rice, GE'nin Türkiye'deki yatırım kararlarını kamuoyuna açıkladı.


Çağlayan, GE'nin önümüzdeki 3 yılda Türkiye'ye 900 milyon dolarlık yatırım yapacağını bildirdi.


Bakan Çağlayan, Rice ile görüşmeleri hakkında şunları söyledi:


Yatırım yeri, nerede olacağı, hangi türde olacağı, önümüzdeki bir kaç ay içinde netleşmiş olacak. GE'nin seçtiği sektörlere baktığımda, teşvik sisteminde bizim yapmak istediğimiz hedefi tam on ikiden vurmuşlar. Bizim yeni teşvik sistemimizin en temel noktalarını bulmuşlar. GE'nin havacılık, enerji, sağlık, ulaşım ve altyapı geliştirme alanlarında gerçekleştirileceği yatırımlara baktığımda, GE, bizim 2023 perspektiflerimizi ve Türkiye'nin hangi konularda yatırıma ihtiyaç duyduğunu çok iyi okumuşlar...