kamu lojmanları konya

kamu lojmanları konya

Konya'da mülkiyeti hazine'ye ait 174 lojman 2 ile 16 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek ihale ile satışa sunulacak...

İş Bankası konut kredisi faizleri ne kadar?

İş Bankası kampanyalı konut kredisi için piyasadaki en uygun faiz oranlarından birini sunuyor. Banka ayrıca kamu lojmanları içinde düşük faizle kredi imkanı sağlıyor.

Konya'da hazineye ait 174 kamu lojmanı satılıyor!

Konya'da mülkiyeti hazine'ye ait 174 lojman 2 ile 16 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek ihale ile satışa sunulacak...

Konya Şehir Hastanesi 2020’de açılıyor!

Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel sektör iş birliğiyle başlatılan ve inşaatına devam edilen Konya Şehir Hastanesi, büyük ölçüde tamamlandı.

Konya Şehir Hastanesi'nin yüzde 51'i tamam!

Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel iş birliğiyle başlatılan "Şehir Hastaneleri Projesi" kapsamında yapımı devam eden Konya Şehir Hastanesinin yüzde 51'den fazlası tamamlandı.

Kamu lojmanları satılacak mı?

Torba Tasarı'da yer alan hükümler kamu lojmanlarının satılacağını mı söylüyor? Kamu lojmanları satılacak mı? Lojmanlar nasıl satılacak?

Temaşehir Konya değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda Temaşehir Konya projesinin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Mevlana Üniversitesi'nin hastaneleri kamu hastanesi oldu!

KONYA'da darbe girişiminin ardından çıkartılan Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) ait Mevlana Üniversitesi'ne ait hastaneler, artık kamu hastanesi olarak hizmet verecek.

Mehmet Babaoğlu: Konya Seydişehir’e Tarım Köy kurulabilir!

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Konya’nın Seydişehir ilçesinde kamu yatırımlarına ilişkin incelemede bulundu. Babaoğlu ilçe ziyareti sırasında bölge için önemli bir projeden bahsetti.

Bolu Sedaş Lojmanları inşaatı yapım işi ihale edilecek!

Sedaş Lojmanları inşaat; yapım işi 4734 sayılı Kamu ihale Kanununun 19 uncu maddesine göre acık ihale usulü ile ihale edilecek. ihaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ankara'da Çukurambar, Söğütözü ve Konya Yolu ofisleri kazandırıyor!

Ankara'nın gayrimenkul hareketliliğinde kamu binalarının büyük rolü var. Özel sektör temsilcileri Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na yakın Çukurambar, Söğütözü ve Konya Yolu bölgesindeki projelerden ofis sahibi olmayı ya da ofis kiralamayı tercih ediyor.

Devletin verileri Konya'daki akıllı binada toplanacak!

Türksat Genel Müdürü Gül, kamu kurum ve kuruluşlarının bilgisayar verilerinin korunması amacıyla geliştirilen Data Center Projesi kapsamında Konya'da yapılacak akıllı bina için ihaleye çıkacaklarını bildirdi.

Zorlu Enerji bugün Konya ihalesine katıldı!

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. bugün Konya ihalesine katıldı.

Konya Çimento yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticilerini yayınladı!

Konya Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Konya Çimento Sanayi ve Ticaret yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticilerini yayınladı.

kamu lojmanları konya

kamu lojmanları konya kamu lojmanları konya

Konya'da, mülkiyeti hazine'ye ait 174 lojman ihale ile satışa çıkartılıyor.

Dünya'da yer alan habere göre; Konya'da lojmanların satış ihaleleri, 2 ile 16 Mart 2020 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İhale Odasında gerçekleşecek.

İhale Şartnameleri mesai saatleri içerisinde Konya Milli Emlak Dairesi Başkanlığında görülebiliyor.

Konya Çumra Belediyesi’nin gündeminde imar...