07 / 07 / 2022

kamyon şoförü maaşları

kamyon şoförü maaşları

Dünyada yaşanan pandemi süreci ekonominin dengesini de bozdu. Bu dönemde bazı meslekleri yapanların köşeyi dönmesi işten bile değil. Evet şoförlerden bahsediyoruz. Kamyon şoförlüğü mesleği tedarik zincirinde kritik bir role sahip ve bu işi yapanların yılda 1,5 milyon lira kazanması mümkün..

2022 Temmuz dul ve yetim maaşları ne kadar? Dul ve yetim maaşlarına zam yapılacak mı?

Temmuz ayında yapılacak zam haberi ile birlikte dul ve yetim maaşları da araştırılmaya başlandı. İşte dul ve yetim maaşlarına dair merak edilenler!

Memurlar dört gözle bekliyor! Temmuz zammıyla en düşük memur maaşı kaç lira olacak? Zamlı maaşlar ne zaman yatacak?

Milyonlarca kişi memur zam oranını merak ediyor ve zamlı maaşlarını dört gözle bekliyor. Peki memur maaşları ne zaman yatırılacak? Zamlı memur maaşı kaç lira olacak? En düşük memur maaşı ne kadar olacak? İşte konuya ilişkin merak edilen o soruların yanıtları...

En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli maaşlarına dair son durum!

Emekli maaşları gündemde yer alıyor. En düşük emekli maaşının ne kadar olacağı merakla araştırılıyor. İşte detaylar!

Emekli maaşları bayramdan önce yatırılacak mı? Memur maaşları ne zaman yatacak?

Emekli ve memur maaşlarının ne zaman yatacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesi emekliler maaşlarının ne zaman yatacağını bilmek istiyor. İşte o detaylar!

Sağlık çalışanının ek ödeme tavan fiyatı değişiyor! Milyonlarca çalışanın maaşlarında artış olacak

Sağlıkla İlgili Bazı kanunlarda ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifi görüşmeleri düzenlendi ve görüşmeler sonunda kabul edildi. Yeni düzenlemeyle ek ödeme tavan fiyatı değişiyor. Milyonlarca çalışanın maaşlarında artış olacak. İşte detaylar...

Milyonlarca emekli ve memura büyük zam müjdesi! İşte kalem kalem zamlı maaşlar! Hemen öğrenebilirsiniz!

Milyonlarca memur ve emekli alacakları zam oranlarını merak ediyor ve araştırıyor. Yeni emekli aylıkları ve memur maaşları tek tek hesaplandı. Peki memur ve emekliler ne kadar zam alacak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı...

Merkez Bankası'nın kararı kangren etti! Yatırımcılar diken üstünde, her şeylerini dolara çevirdiler

Bank of America tarafından yayımlanan ve fon yöneticilerinin yatırım tercihlerini içeren rapora Merkez Bankası detayı vurdu. Yatırımcılar, Merkez Bankası kararlarının kendilerini çok etkilediğini belirtti. Bu nedenle 2001'den bu yana en yüksek nakit oranına ulaştılar.

Memur ve emeklilere büyük zam müjdesi! Maaşlar Tek tek hesaplandı! İşte tablo tablo memur ve emekli maaş zammı!

Milyonlarca memur ve emekli alacakları zam oranlarını merak ediyor ve araştırıyor. Peki memur maaşları ne kadar olacak? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? İşte tek tek hesaplanan maaş rakamları...

Ramazan Bayramı öncesi engelli ve evde bakım maaşlarını bekleyenlere Bakan Derya Yanık müjdeyi verdi

Ramazan Bayramı öncesi emekliler için ikramiyeler hesaplara yatırıldı fakat engelli ve evde bakım maaşları merak ediliyordu. Engelli ve evde bakım maaşlarını bekleyenlere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık müjdeyi verdi.

Hükümetten emekli maaşlarına zam müjdesi! Bakan Bilgin en düşük maaşın ne olacağını açıkladı

Emeklilere bayram ikramiyesinin zamsız yatırılacağını açıklayan Çalışma Bakanı Vedat Bilgin, maaşlara zam müjdesi verdi. Emekli maaşlarına zam ne kadar olacak, emekli maaşları ne kadar olacak, emeklilerin istediği asgari ücret tutarında maaş mı geliyor? İşte ayrıntılar...

Emekli maaşlarına haciz konulabilir mi, Emekli maaşına hangi durumlarda kesinti uygulanır?

Emekli maaşlarına haciz konulması mümkün mü, emekli maaşlarına hangi durumlarda kesinti uygulanır, emeklilikte hangi yaş düzenlemesi esas alınır, mahkumun emekli maaşını almak için emeklilik başvurusu nasıl yapılır sorularının cevapları haberimizde...

Yılda bir buçuk milyon lira maaşla şoför aranıyor! İş ilanındaki detaylar şaşkına çevirdi! 200 bin lira da ikramiye

Dünyada yaşanan pandemi süreci ekonominin dengesini de bozdu. Bu dönemde bazı meslekleri yapanların köşeyi dönmesi işten bile değil. Evet şoförlerden bahsediyoruz. Kamyon şoförlüğü mesleği tedarik zincirinde kritik bir role sahip ve bu işi yapanların yılda 1,5 milyon lira kazanması mümkün..

Enflasyon rakamlarından sonra emekli maaşlarına ek zam ve sosyal yardım seçeneği

Enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra emekli maaşları da enflasyonun çok altında kaldı. İşçiler ve çalışanlar asgari ücrete Temmuz'da ikinci bir zam bekliyor. Olası zamla asgari ücretin 850-950 civarında artması ve 5 bin 100 lira civarına çıkması öngörülüyor.

kamyon şoförü maaşları Haberi

kamyon şoförü maaşları

ABD'de nakliye sektöründe oluşan 80 bin kişilik kamyon şoförü açığı yabancı ülkelerden gelen şoförlerle doldurulmaya çalışılıyor. Pandemi döneminde dengesi bozulan taşımacılık sektöründe şirketler yıllık 95 bin ile 110 bin civarında maaş ödemesi yapıyor. Bu miktar Walmart'ta işe giren bir kamyon şoförünün sadece başlangıçta alacağı ücret olarak telaffuz ediliyor.

Pek çok Batı ülkesi, salgının başından beri tedarik zinciri sıkıntıları çekiyor. Amerika’nın en büyük süper market zinciri olan Walmart bu sıkıntıyı aşmak için kendi özel kamyon filosunu kurdu. Düne kadar kamyon şoförlerine yılda 87,500 dolar yıllık maaş veren şirket şimdi de kamyon şoförü bulamaz hale gelince çareyi maaşı yükseltmekte buldu. Dev şirket artık işe yeni başlayacak şoförlere 95 bin ile 110 bin dolar arasında maaş öneriyor.

KIDEME GÖRE DAHA FAZLA KAZANABİLİR

Şirketin ulaşımdan sorumlu...