kanyon avm ziyaretçi sayısı

kanyon avm ziyaretçi sayısı

Kanyon'un Genel Müdürü Eriç, Kanyon'un İstanbul'a açık havada alışverişi benimseten ilk lokasyon olduğunu belirterek, bunun İstanbul ve Anadolu'daki pek çok AVM'ye de ilham verdiğini söyledi.

Kanyon AVM'ye 920.4 milyon TL değer biçildi!

İş GYO ve EIS Eczacıbaşı İlaç San. ve Tic. A.Ş.'nin yarı yarıya hisselerinin bulunduğu Leventte'ki Kanyon AVM'nin 2013 yılındaki KDV hariç değeri 365 milyon TL iken, 2014 yıl sonu raporuna göre KDV hariç değeri 780 milyon TL'ye yükseldi.

AVM'ler için kira düzenlemesi talebi!

Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı (BMD) Sinan Öncel, tam kapanma sonrasında açılan AVM'ler için kalıcı kira düzenlemesinin şart olduğunu dile getirdi.

AVM'ler için 'yapı ruhsatı' kriteri!

Yeni AVM'ler için 'yapı ruhsatı' kriteri getirildi. Bu kapsamda alışveriş merkezlerinde en az bir müze, sanat galerisi veya tiyatronun bulunması şartı getirildi...

Lütfi Elvan'dan AVM'ler için 'İngiliz modeli' teklifi!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile TESK Başkanı Bendevi Palandöken arasında yapılan görüşmede, AVM'ler için 'İngiliz modelinin' önerildiği ortaya çıktı. 

Şişli Kanyon AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

Lüks markaların olduğu, ünlülerin sıkça ziyaret ettiği Kanyon AVM'nin piyasa değeri şaşırttı. 2006 yılında hizmete açılan Kanyon AVM'nin değeri dudak uçuklattı...

İş GYO Kanyon AVM kira değerleme raporu!

İş GYO'nun Kanyon AVM kira değerleme raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı.  

İş GYO Kanyon AVM kiracılarına yüzde 50 kira indirimi yapacak!

İş GYO portföyünde yer alan Kule Çarşı, Mallmarine ve Tuzla Meydan Çarşı'nın 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla tam kapasite ile faaliyete geçmesine, Kanyon AVM ve bahsi geçen çarşı ve ticari alanlarda işletmelerini açan kiracılara yüzde 50 oranında kira indirimi yapılması kararlaştırıldı.

İstanbul'daki AVM'ler için alınan yeni önlemler!

AVM önlerindeki kuyrukların uzaması ve içeriye alınacak kişi sayısında sınırlara uyulmaması sebebiyle İstanbul'daki AVM'ler için özel önlemler alındı...

Kanyon AVM kapanan dükkanlardan kira almayacak! 

Koronavirüs salgınıyla birçok mağaza kapandı. Kanyon AVM, 20 Mart-30 Nisan arasında kapanan dükkanlardan kira almayacağını açıkladı...

Kanyon AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

Ünlülerin sıkça ziyaret ettiği Şişli Esentepe’de yer alan Kanyon AVM’nin piyasa değeri şaşırttı. Lüks markaların yer aldığı ve 2006 yılında hizmete açılan Kanyon AVM, rakiplerine göre geri kaldı. Peki Kanyon AVM’nin piyasa değeri ne kadar?

Kanyon AVM 2019 yıl sonu değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 303 pafta, 1946 ada, 136 parselde yer alan Kanyon AVM'ye ilişkin değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Kanyon AVM kira değerleme raporu!

İş GYO, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 303 pafta, 1946 ada, 136 Parsel üzerinde bulunan Kanyon AVM'nin kira değerleme raporunu yayınladı.

Ünye Uniport AVM'deki iş yerlerinin kira sözleşmesi feshedildi!

Ünye Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkan Vekili Ahmet Şahin başkanlığında yapıldı. Toplantıda Uniport AVM'deki iş yerlerinin durumu da konuşuldu.

Göbeklitepe Ziyaretçi Merkezi 8 Mart'ta açılıyor!

Göbeklitepe’de inşa edilen ziyaretçi merkezi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 8 Mart'ta açılacak.

kanyon avm ziyaretçi sayısı Haberi

kanyon avm ziyaretçi sayısı
AVM'nin ziyaretçi sayısı yüzde 27 arttı. ECZACIBAŞI ve İş GYO ortaklığıyla 2006 Mayıs'ta hizmete açılan Kanyon, bu yıl 9. yaşını kutluyor. Kanyon Genel Müdürü Cem Eriç, düzenlenen basın toplantısında 9 yıldır popüler olmanın sırlarını ve önümüzdeki dönem projelerini anlattı. 


2015 HAREKETLİ GEÇİYOR 

Kanyon'un İstanbul'a açık havada alışveriş ve yaşamı benimseten ilk lokasyon olduğuna dikkat çeken Eriç, İstanbul ve Anadolu'da daha sonra açılan pek çok AVM'nin Kanyon u izlediğini ifade etti. Eriç, "Kanyon'da yaratılan ticaretin hacmi yaklaşık 500 milyon TL. Toplam ciro içinde, üç yılda (2012-14) Kanyon mağazalarının ortalama satış m2 verimliliği, aynı dönemdeki toplam enflasyon rakamının 20 puan üzerinde artış gösterdi. Kira gelirlerimizde de buna paralel bir artış gerçekleşti. Aynı dönemde misafir sayılarımız yüzde 27 arttı. Yılda 14 milyon misafir ağırlıyoruz"...