Karabük İhlas Evleri 1. etap

Karabük İhlas Evleri 1. etap

Karabük İhlas Evleri 1. Etap 'ta fiyatlar 83 bin liradan başlıyor, proje kapsamında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor...

İhlas Yapı projelerinde 0.64 faizle konut sahibi olma fırsatı!

İnşaat sektöründeki 30 yıllık deneyimiyle bugüne dek 16 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı projeleriyle tarihi konut kampanyasına destek veriyor...

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 8 Ispartakule'de, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde yeni yıla özel 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade imkanı sunuyor...

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden olan Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da görücüye çıkıyor. 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında projelerini tanıtacak.

İhlas Kaplıca Evleri'nde aidat isyanı!

Sakarya’nın Akyazı İlçesi’ndeki Kuzuluk Kaplıca Evleri’nde yaşayanlar isyan etti. İhlas’a bağlı bir şirketin, site yönetimini yaptığı Kuzuluk’ta, tek bir devre mülkten 1500 lira aidat aldığı ve 1470 daireden yılda 27 milyon lira kazandığı ortaya çıktı.

İhlas Yapı’nın projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor!

İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinden Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4  projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor. PVC boru sistemleri ile projelerin atık su drenajlarının sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanacak.

İhlas Yapı 3 yeni projesi 24 Nisan'da basına tanıtacak!

İhlas Yapı; Ispartakule'deki Bizim Evler 8, Büyükçekmece'deki Bizim Evler Güzelce ve Beylikdüzü'ndeki Marmara Evleri 4 projelerini basına tanıtacak. 

Marmara Evleri 4 ödeme planı!

Marmara Evleri 4 ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Ön satışların başladığı proje İhlas Yapı imzasıyla Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 

Marmara Evleri 4'te vade farksız ön satışlar başladı!

İstanbul Beylikdüzü’nde İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Marmara Evleri 4 projesinde lansman öncesi ön satışlar başladı.

İhlas Marmara Evleri 4 Beylikdüzü iletişim!

İhlas Marmara Evleri 4 projesinin inşaat çalışmaları gelecek Kasım ayında başlayacak. Projede konut ve ticari alanlara yer veriliyor...

İhlas Marmara Evleri 4 teslimleri!

İhlas Marmara Evleri 4 1.249 adet konut halinde İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçirildi. İhlas Marmara Evleri 4 teslimleri ne zaman?

Beylikdüzü İhlas Marmara 4 teslim tarihi!

İhlas Marmara Evleri 4 projesi İstanbul Beylikdüzü'de İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi tarafından hayata geçirildi. Beylikdüzü İhlas Marmara 4 teslim tarihi ne zaman?

Yakuplu İhlas Marmara Evleri 4 ne zaman tamamlanacak?

İhlas Marmara Evleri 4 projesinde Kasım ayında inşaat çalışmaları başlayacak. Peki İhlas Marmara Evleri 4 ne zaman tamamlanacak?

İhlas Marmara Evleri 4 projesi Kasım'da başlıyor!

İhlas Marmara Evleri 4 projesinde inşaat çalışmaları Kasım'da başlıyor. 36 ay sonra teslimlerin gerçekleşeceği İhlas Marmara Evleri 4 projesi İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi tarafından inşa edilecek.

Karabük İhlas Evleri 1. etap

Karabük İhlas Evleri 1. etap Karabük İhlas Evleri 1. etap


Karabük İhlas Evleri projesinin Ekim 2014 'te sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Proje Huzurlu İnşaat imzası taşıyor.


Karabük İhlas Evleri 1. Etap kapsamında 143 adet konut yer alıyor. Projenin temeli geçtiğimiz gün atıldı.


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerinin yer aldığı Karabük İhlas Evleri 1. Etap 3 blok halinde yükseliyor.


Karabük İhlas Evleri 1. Etap fiyatları:

2 oda 1 salon daireler 83 bin liradan;

3 oda 1 salon daireler 109 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede yer alan 1 oda 1 salon dairelerin satışları tamamlandı.


Banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabilen Karabük İhlas Evleri 1. Etap 'ta; Süs havuzu, çocuk eğlence parkı,kamelya,açık otopark mevcut.


Telefon: 0 370 412 38 60

Web adresi: http://www.huzurluinsaat.com/

Ceren...