karadeniz turizm yatırımları

karadeniz turizm yatırımları

Türkiye'nin doğal güzelleriyle bilinen ve bu yönü ile ön plana çıkan Karadeniz Bölgesinde yatırımlar yapılmaya devam ediyor.

Her Mevsim Karadeniz projesi 18 ayda tamamlanacak!

Rize ve Trabzon'un turizme en elverişli alanları Her Mevsim Karadeniz projesi ile belirlenecek, bu belirlemenin ardından yatırımcılar bölgeye davet edilecek

Luksor Turizm Yatırımları Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Luksor Turizm Yatırımları Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Kazım Serdar Arpacı tarafından kuruldu.

Akfen GYO, Isparta Yurt Yatırımları ve Masanda Turizm Yatırımları ile birleşti!

Akfen GYO, Isparta Yurt Yatırımları Anonim Şirketi'ni ve Masanda Turizm Yatırımları Anonim Şirketi'ni tüm aktif ve pasifinin bir bütün halinde "devir alınması" suretiyle, şirket bünyesinde birleşecek.

Demirtürk Turizm Yatırımları İşletmeciliği Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti.Beyoğlu Şubesi açıldı!

Demirtürk Turizm Yatırımları İşletmeciliği Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti.Beyoğlu Şubesi Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Özcan Çiftçi tarafından açıldı.

Turizmcilere dikkat çeken tavsiye: Yatırımlarınızı Karadeniz'e yapın!

İklim değişikliğiyle birlikte turizm yatırımlarının da yönü değişecek. Peki turizm sektöründe neler olacak? İşte uzmanından dikkat çeken açıklamalar...

Assos Ekolojik Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Assos Ekolojik Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Necati Yılmaz tarafından kuruldu.

Turizm yatırımlarında inşaat hakkının süresi uzatıldı!

Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne göre, 15 Mayıs 2008'den önce kesin tahsisi yapılmış turizm yatırımları için tahsis edildiği tarihte yürürlükteki yapılaşmaya esas inşaat hakkı, tahsis süresi sonuna kadar kullanılabilecek.

Adayel Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Adayel Turizm Yatırımları Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Selahattin Muradoğlu tarafından kuruldu.

Faros Turizm Yatırımları İnşaat Sanayi İthalat İhracat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Faros Turizm Yatırımları İnşaat Sanayi İthalat İhracat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 7 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Suat Akgül, Abdi Akgül ve Kazım Akgül ortaklığında kuruldu.

Akfen GYO Masanda Turizm Yatırımları'nı satın aldı!

Akfen GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda Masanda Turizm Yatırımları A.Ş.'nin satın alınması hakkında açıklama yaptı.

Akfen GYO Masanda Turizm Yatırımları'nı satın aldı!

Akfen GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda Masanda Turizm Yatırımları A.Ş.'nin satın alınması hakkında açıklama yaptı.

Güney Öğrenci Yurdu Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Güney Öğrenci Yurdu Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Esenler'de 2 milyon 310 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Akdeniz ve Veysi Şaşmaz ortaklığında kuruldu.

Marmaris Çiftlik Ada Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Marmaris Çiftlik Ada Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 55 milyon 385 bin 418 TL sermaye bedeli ile Ali İbrahim Ağaoğlu tarafından kuruldu.

Metgün Otel Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Metgün Otel Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi Sarıyer'de 500 binTl sermaye bedeli ile Metin Güneş ve Halis Ezer tarafından kuruldu.

karadeniz turizm yatırımları Haberi

karadeniz turizm yatırımları

Türkiye'nin doğal güzelleriyle bilinen ve bu yönü ile ön plana çıkan Karadeniz Bölgesinde yatırımlar hız kesmiyor. 

Yeni Şafak Gazetesi'nin haberine göre, son dönemde Karadeniz, Arap ve Ortadoğulu turistlerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı adından sıkça söz ettiriyor.

Rize’nin İyidere ilçesinde 22 milyon dolarlık yatırımla; yaklaşık 1,5 yıl önce hayata geçen Rize Babillon Hotel Spa ile Restaurant Genel Müdürü Ali Bayramoğlu bölgedeki turizm yatırımları hakkında açıklamalar yaptı. 

Bayramoğlu; “İnşallah önümüzdeki dönemde bunları çeşitlendirebilirsek şehir markalaşmasını daha da arttırabiliriz” diye konuştu. Bayramoğlu, öncelikli hedeflerinin bölgeyi kalkındırmak olduğunu dile getirdi. Yörede marka değeri yüksek olan aksiyon ve planlama alanlarında hizmet verebilecek yeterli alanların olmadığını kaydeden Bayramoğlu; “Çok meşhur; yayla, vadi, şelale, köprü ve konaklarımız var. Fakat bunları turizm amaçlı iyi pazarlayamıyoruz. Bu alanların turizm amaçlı şekillenmesi...