Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü

Ayamama Deresi'ndeki ıslah çalışmaları nedeniyle TEM Otoyolu'nun kapatılan şeritleri trafiğe açıldı. Böylece TEM Otoyolu ana gövdesinde trafiğe kapalı şerit kalmadı. Ayamama Deresi'ndeki çalışmaların da planlanandan önce bitmesi bekleniyor

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden 3 milyon TL'ye satılık arsa!

Karayolları Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü; Düzce İli, Merkez İlçesi, Cedidiye Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 50 bin 987 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Karayolları Genel Müdürlüğü taşınmazlarının idaresi yönetmeliği!

Karayolları Genel Müdürlüğünün Mülkiyetindeki Taşınmazlar ile Kullanımındaki Alanların İdaresine İlişkin Yönetmelik bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi...

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden 5.9 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, 3 taşınmazını ihale usulü ile satışa sunuyor..

Karayolları Genel Müdürlüğü bu yıl 390 proje yapacak!

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 2017'de 170 milyar liralık 390 proje yapacak. Projeler arasında 14 otoyol projesi, 11 turizm projesi, 12 enerji projesi ve 4 tarım sektörü projesi yer alıyor.

Elazığ Karayolları Genel Müdürlüğü yapım ihalesi Gülsan İnşaat'ın!

BÖLGE Müdürlüğü-8.Bölge Elazığ Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü 2014/161941 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi.

İsmail Kartal, Karayolları Genel Müdürlüğü'ne atandı!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğüne Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü İsmail Kartal'ın atanmasına karar verdi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Karayolları Genel Müdürlüğü Trabzon yapım ihalesi sonuçlandı!

Karayolları Bölge Müdürlüğü 10.Bölge Trabzon Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü 2014/ 54803 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi.

Karayolları Genel Müdürlüğü Ocak ayı gelirini açıkladı!

Karayolları Genel Müdürlüğü verilerine göre, Ocak ayında köprü ve otoyolları 31 milyon 160 bin 997 araç kullandı. Söz konusu araçlardan elde edilen gelir 66 milyon 906 bin 388 lirayı buldu.

Alka İnşaat Sivas Karayolları Genel Müdürlüğü yapım ihalesini kazandı!

Genel Müdürlüğü Sivas 16. Bölge Müdürlüğü 2014/92238 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi. İhaleye beş firma teklif verdi.

Umut İnşaat Spor Genel Müdürlüğü tadilat yapım ihalesini kazandı!

SPOR Genel Müdürlüğü Ordu Gençlik Tesisler Dairesi Başkanlığı 2014/50303 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi...

Lütfi Elvan'dan Karayolları Genel Müdürlüğü açıklaması!

Bakan Lütfi Elvan, Karayolları Genel Müdürlüğü'ndeki görevden alma iddialarına ilişkin, "Genel Müdürümüz izinli şu anda, görevden alınması gibi bir durum söz konusu değil" dedi.

Karayolları Genel Müdürü ve ekibi görevden alındı!

Karayolları Genel Müdürü ve ekibi görevden alındı. Karayolları Genel Müdürlüğü'nde deprem yaşandı. 3. köprü, duble yollar gibi büyük projeleri yaklaşık 8 yıldır görev yapan Karayolları'nın üst yönetimi tamamen değişti.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yapım ihalesi tamamlandı!

DEVLET Su işleri Genel Müdürlüğü Kastamonu 231. Şube Müdürlüğü 2014/64065 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi...

Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü'nün ihale ettiği bakım, onarım, asfaltlama ve ıslah çalışmaları devam ediyor. Yüklenicisi İSFALT A.Ş. olan Haliç Köprüsü'nün bakım ve onarımı ile asfaltının yenilenmesi çalışmaları, planlanandan 9 gün önce bitirilmişti. Haliç Köprüsü'yle eşzamanlı başlayan Ayamama Deresi'nin ıslahı ile ilgili çalışmalarda da programın önünde gidiliyor.


Islah çalışmalarını yürüten İSFALT ekiplerinin, çalışma yapılan kısımları asfaltlamasıyla TEM Otoyolu'nun ana gövdesinde kapalı şerit kalmadı ve otoyol çift yönlü olarak ulaşıma açıldı. Böylelikle Haliç Köprüsü'nün tamamen ulaşıma açılmasıyla rahatlayan D-100 Karayolu'ndan sonra, TEM Otoyolu ana gövdesindeki trafik de normal seyrine dönmüş oldu. Bu arada Mahmutbey Kavşağının, Basın Ekspres Yolu Atatürk Havalimanı-Başakşehir istikametinden gelip Edirne istikametine dönen kolu da trafiğe...