karayolları kentsel dönüşüm projesi kura sonucu

karayolları kentsel dönüşüm projesi kura sonucu

Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iş birliğinde hayata geçirilen Karayolları Mahallesi 1.Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nin kura çekilişi gerçekleşti.

Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi kura sonuçları listesi!

Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi kura sonuçları listesi haberimizde yer alıyor. Projeyle birlikte yeşil alan ve sosyal tesislerin sayısı da artırılacak.

Gaziosmanpaşa Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kuralar çekiliyor!

Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Karayolları Mahallesi 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kuraları çekiliyor. 

Yaşar Poyraz: Kentsel dönüşüm yanlış anlaşılmış!

Kentsel dönüşüm yanlış anlaşılmış taşlarını tek tek ziyaret ederek onların sorunlarını dinleyen Yaşar Poyraz, bu kez de İller Bankası, Karayolları ve DSİde görev yapan inşaat mühendisleri ile bir araya geldi, amaçlarını ve hedeflerini paylaştı.

İskenderun'da kentsel dönüşüm endişesi!

MHP grubu İskenderun kentsel dönüşüm projesi ile ilgili çekinceleri olduğunu, Karayolları alanı ile ilgili proje konusunda da çekince taşıdıklarını belirtti.

Antalya Işıklar Caddesi'nde kentsel dönüşüm başladı!

Işıklar Caddesi'nde 1969 yılında yapılan 4 katlı Karayolları Apartmanı kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde yıkılıyor. Binanın yerine 7 katlı lüks bir daire yapılacak. Müteahhit hak sahiplerine ücretsiz daire verecek.

Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm toplantısı yapıldı!

Gaziosmanpaşa Belediyesi, kentsel dönüşüm konusunda Karayolları Kentsel Dönüşüm Bürosu'nda bir 'Bilgilendirme Toplantısı' düzenledi. Başkan Usta, Gaziosmanpaşa metro hattının proje aşamasında olduğunu söyledi.

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi kentsel dönüşüm cadde ve sokakları!

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi kentsel dönüşüm cadde ve sokakları hangileri? Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde hangi sokaklarda kentsel dönüşüm uygulanacak? Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde hangi caddelerde kentsel dönüşüm uygulanacak?

Yılba Kentsel Dönüşüm İnşaat şirketi kuruldu!

Yılba Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurdu

Mamak'ta 50. Yıl Kentsel Dönüşüm Projesi'nde evini boşaltana 300 TL kira yardımı!

Ankara Belediye Meclisi'nde 50. Yıl Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında kalan bölgede meydana gelen toprak kayması sonucu evlerini boşaltmak zorunda kalan vatandaşlara 300'er TL'lik kira yardımı yapılması kararları alındı

2B yasa tasarısıyla kentsel dönüşüm sağlanacak!

TBMM'ye sunulan 2B Tasarısıyla, devletle vatandaş arasında ihtilaflar çözülecek, kentsel dönüşüm sağlanacak, çiftçiler ölçek büyütebilecek

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası: 2B arazileri kentsel dönüşüm için de kullanılsın!

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu: "Tasarı, 'kentsel dönüşüm' projelerinin uygulanması içinde bu alanlardan faydalanılmasının yolunu açmaktadır" dedi

Kentsel Dönüşüm Yasa Tasarısı ile riskli binaların yıkımı için de kredi!

Van depreminden sonra gündeme gelen Kentsel Dönüşüm Yasa Tasarısı, konutunu ve işyerini kendi yıkıp yapmak isteyene özel hesaptan kredi verilmesi yolunu açacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kentsel dönüşüm için genel müdür arıyor!

Bakanlık bünyesinde Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü kuruluyor. 400 milyarlık projeyi yönetecek isim için arayışlar da başladı

karayolları kentsel dönüşüm projesi kura sonucu

karayolları kentsel dönüşüm projesi kura sonucu karayolları kentsel dönüşüm projesi kura sonucu

Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm konutları sahiplerini bulmaya devam ediyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iş birliğinde hayata geçirilen Karayolları Mahallesi 1.Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahiplerinin daireleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Gaziosmanpaşa Belediyesi'nde yer alan habere göre, İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve TOKİ Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü Banu Tantan da kura çekilişine katılarak vatandaşların heyecanına ortak oldu.

“MUTLUYUZ, HEYECANLIYIZ”

Kura ile belirlenen dairlerin vatandaşlara hayırlı olmasını dileyen Başkan Hasan Tahsin Usta, “Karayolları Mahallemiz çok büyük bir mahalle. Kentsel dönüşümün temelden yapılması planlanmış bir mahalle. TOKİ ile işbirliği yapmak suretiyle 1. etabı tamamlamak üzereyiz. Hak sahiplerimizin kura çekimlerini yapıyoruz. Mutluyuz, heyecanlıyız. Zor bir bölgeydi baktığımız zaman. Şuan hızlı bitirdiğimiz bir bölge konumunda. Özellikle...