karınca pan inşaat nerede

karınca pan inşaat nerede

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Pan Taahhüt İnşaat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pan Taahhüt İnşaat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İlayda Karaca tarafından kuruldu. 

Kırklareli'de inşaat sektörü canlı!

2007 yılından bu yana gelişimi çok hızlı şekilde devam eden ilimiz Kırklareli'de, inşaat sektörünün karınca gibi çatıştığı gözlerden kaçmıyor.

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

TNC İnşaat Yapı Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

TNC İnşaat Yapı Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Bekir Tuncer Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 28 Ocak'ta Avcılar, Cihangir Mahallesi, Karınca Sokak'ta kuruldu.

Çin'in Pan-Asya Demiryolu Ağı'nda inşaat Mayıs 2016'da başlayacak!

Çin ve Tayland arasında imzalanan anlaşma ile Bangkok'un merkez olacağı "Pan-Asya Demiryolu Ağı" projesinde ilk adım atıldı. Projede inşa aşamasının Mayıs 2016'da başlaması öngörülüyor.

Pan İthalat İhracat İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Pan İthalat İhracat İnşaat Anonim Şirketi, Mehmet Nazım Kocatürk Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 5 Kasım'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Office Pan Mimarlık'tan Çelem Loft projesi!

Office Pan Mimarlık'ın Çelem Loft projesi Kadıköy Suadiye'de inşa edildi. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan projenin inşaat çalışmaları bu yıl bitti.

Ofis Pan Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ofis Pan Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Cihan Sevindik tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 26 Mayıs'ta kuruldu.

Pan Emlak Danışmanlığı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pan Emlak Danışmanlığı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Kemal Ceylan, Ümit Vardar tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 18 Şubat'ta Gaziosmanpaşa, Hürriyet Mahallesi'nde kuruldu.

Sakarya Pamuokova Belediyesi İnşaat işi yaptıracak

Sakarya Pamukova Belediyesi, Elperek Mahallesi'nde bulunan 2 bin 242 metrekarelik arsada hazırlatılmış olan mimari projeye göre inşaat yaptıracak

Bilmer İnşaat eleman alacak

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilmer İnşaat, inşaat mühendisi alacak. Konuyla ilgilenenler özgeçmişlerini info@bilmerinsaat.com adresine veya 0212 570

Gazipaşa Belediyesi kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Antalya Gazipaşa Belediyesi, kat karşılığı inşaat ihalesi açtı

Beykoz Belediyesi, kat karşılığı inşaat yaptıracak

Beykoz Belediyesi, Kavacık Mahallesi'nde bulunan bin 632 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

karınca pan inşaat nerede

karınca pan inşaat nerede karınca pan inşaat nerede

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu. 


Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; satış vaadi ve arsa payı karşılığı inşaat sözleşmeleri dahil her türlü inşaat projelerine yönelik danışmanlık hizmetleri verilmesi ve genel müteahhitlik faaliyetlerinde bulunularak, inşaat ve taahhüt işleri yapmak, buna ilişkin her türlü malzemenin üretim ve satışı faaliyetleri de dahil tüm resmi merciler ve özel kuruluşlar nezdinde işlemler yapmak, Site yönetim ve güvenliği faaliyetlerinde bulunmak, - Konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. - Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat...