kartepe kültür merkezi

kartepe kültür merkezi

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyhükşehir Belediyesi, Kartepe Uzuntarla'da yeni bir kültür merkezi inşa edecek.

Kartepe'ye çok amaçlı kültür merkezi geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe Uzuntarla’da kültür merkezi yapılacak. Belediye, kültür merkezinin yapımını üstlenecek firmayı belirlemek için ihale düzenleyecek..

Kocaeli Uzuntarla Kültür Merkezi’nin inşaatı tamamlanıyor!

Şehirdeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe ilçesi Uzuntarla’da inşaatına başladığı kültür merkezi için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Kocaeli kültür merkezi için ilk adım atılıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe Uzuntarla’da hayata geçirilecek olan kültür merkezi için ihale gerçekleştirdi. 

Kartepe Uzuntarla’ya kültür merkezi geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe Uzuntarla’da kültür merkezi inşa edecek. . Kartepe Uzuntarla kültür merkezi toplam bin 490 metrekare kapalı inşaat alanına sahip olacak

Kocaeli Kartepe'ye kültür merkezi müjdesi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyhükşehir Belediyesi, Kartepe Uzuntarla'da yeni bir kültür merkezi inşa edecek.

Kartepe'ye çok amaçlı kültür merkezi geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe Uzuntarla’da kültür merkezi yapılacak. Belediye, kültür merkezinin yapımını üstlenecek firmayı belirlemek için ihale düzenleyecek..

Kocaeli Aslanbey’e tam donanımlı kültür merkezi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe Aslanbey'de modern bir kültür merkezi inşa ediyor.

Kocaeli Aslanbey'e yeni kültür merkezi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe Aslanbey'e yeni kültür merkezi kazandırılacak. 2 bin 650 metrekare kullanım alanına sahip proje 3 blok halinde inşa edilecek.

Kartepe Arslanbey Kültür Merkezi'nin kaba inşaatı tamam!

Kartepe’nin Belediye’si tarafından inşa edilen Arslanbey Kültür Merkezi’nin yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

Kartepe kültür merkezi onarılıyor!

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Etüt Proje ve Keşif Şube Müdürlüğü tarafından Kartepe’de bulunan Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nin çatısının tadilatının yapılması için önceki gün bir ihale gerçekleştirildi.

Hasan Polatkan Kültür Merkezi açılıyor!

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan tadilat ve restorasyonla yeni bir yüze kavuşan Hasan Polatkan Kültür Merkezi 1 Mart Cumartesi günü açılıyor...

Gaziemir'e yeni kültür merkezi yapılacak!

Gaziemir'i kültür kentine çeviren belediye başkanı Halil İbrahim Şenol, kente yeni kültür merkezi kazandırıyor. Doğan Koç İnşaat Taahhüt Turizm San. Tic. Ltd. Şirketi'nin katkılarıyla yapılacak kültür merkezinin temeli yakın zamanda atılacak...

Dumlupınar Hamid Aytaç Kültür Merkezi açıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Pendik Dumlupınar Mahallesi'ndeki Dumlupınar Hamid Aytaç Kültür Merkezi'nin açılışında konuştu. Bakan Güllüce, çocukluğunun ve gençliğinin Anadolu Yakası'nda geçtiğini söyledi...

Çorum'daki yeni Kadın ve Gençlik Kültür Merkezi tamamlandı!

Çorum Belediyesi tarafından Mimar Sinan Mahallesi’ne yaptırılan yeni Kadın ve Gençlik Kültür Merkezi tamamlandı. Önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan kültür merkezi bölgede sosyal ve kültürel anlamda büyük bir eksiliği giderecek...

kartepe kültür merkezi

kartepe kültür merkezi kartepe kültür merkezi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sosyal ihtiyaçlarına yanıt verecek projeler yapmaya devam ediyor. Kentin pek çok yerinde yapılan kültür merkezleri de bu projeler arasında bulunuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, vatandaşların konferans, kongre, düğün gibi organizasyonlarını gerçekleştirmelerine imkân veren bu binalar KO-MEK sınıflarıyla da çeşitli kurslara ev sahipliği yapıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu kültür merkezlerinden birini de Kartepe Uzuntarla'da inşa edecek.

İHALE 24 EYLÜL’DE

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi merkezin yapımını üstlenecek firmayı belirlemek için ihaleye çıkıyor. İhale salonunda yapılacak oturum 09.30’da yapılacak. Kültür merkezi Uzuntarla İbrikdere Mahallesi’nde hayata geçirilecek. Kartepe Kültür merkezi, toplam bin 490 metrekare kapalı inşaat alanına sahip olacak. Merkez, tek katlı olarak inşa ediliyor. Yapı bünyesinde 350 metrekare KO-MEK birimi, 300 metrekare Sağlık ocağı birimi ve 840 metrekare...