16 / 08 / 2022

Kayseri Millet Bahçesinde son durum ne

Kayseri Millet Bahçesinde son durum ne

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamada Kayseri Millet Bahçesi projesinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Atatürk Havalimanı'ndaki millet bahçesi için ihale yapıldı! Hangi firma ne kadar teklif verdi? 

Sözcü Gazetesi köşe yazarı Çiğdem Toker, bugünkü köşesinde Atatürk Havalimanı'ndaki millet bahçesi projesini kaleme aldı. İşte Çiğdem Toker'in o yazısı...

Murat Kurum: Millet bahçesinde 67,7 milyon metrekareye ulaştık!

Millet bahçesi projeleriyle ilgili önemli açıklamalar yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum "81 ilde 81 milyon metrekare Millet Bahçesi hedefinde 67,7 milyon metrekareye ulaştık. 418 millet bahçemizi projelendirdik, 125'inin yapımını tamamladık." dedi.

Kayseri Kocasinan Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kayseri Kocasinan Millet Bahçesi projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Kayseri Kocasinan Millet Bahçesi ihalesi 20 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri Kocasinan Keykubat Millet Bahçesi ihalesini 20 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek.

Kayseri Millet Bahçesi 20 Aralık'ta ihaleye çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kayseri Millet Bahçesi projesinin ihalesini 20 Aralık tarihinde gerçekleştirecek.

Fatih Surdibi'nde millet bahçesi çalışmaları başladı!

Fatih'te hayata geçirilen projeye yönelik açıklamalarda bulunan Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Surdibi'ndeki millet bahçesinde çalışmalara başlandığını dile getirdi. 

Kahramanmaraş'ta yeni millet bahçesine kavuşuyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Pazarcık'ta inşa edilen yeni millet bahçesinde son rötuşlar yapılıyor. 

İstanbul depremi için ayrılan bütçe millet bahçelerinin gerisinde kaldı!

TOKİ’nin İstanbul’un üç farklı ilçesinde inşa ettireceği millet bahçeleri için ayrılan toplam kaynak, deprem güçlendirme çalışmaları için ayrılan 800 bin TL’yi geçti ve 96,8 milyon TL oldu.

Kayseri Kocasinan'a millet bahçesi müjdesi!

Yeni yatırımlar için start veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri Kocasinan Keykubat Mahallesi'nde millet bahçesi inşa edecek.

Kahramanmaraş Afşin Millet Bahçesi'nde son durum ne?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Afşin'e kazandırılacak millet bahçesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Ankara Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi için geri sayım başladı!

Ankara'nın yeni yaşam merkezi olarak kabul edilen Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi'nin açılışına sayılı günler kaldı.  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yeni millet bahçesinde inceleme gerçekleştirdi. 

Şanlıurfa Haliliye Millet Bahçesi'nde son durum ne?

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde inşası devam eden Haliliye Millet Bahçesi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ilçeye kazandırılan 118 dönümlük Millet Bahçesi alanında inceleme gerçekleştirdi. 

Kahramanmaraş Pazarcık Millet Bahçesi için geri sayım başladı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Pazarcık Millet Bahçesi açılış için gün sayıyor. Millet bahçesinde hazırlıklar neredeyse tamamlandı.

Kayseri Millet Bahçesinde son durum ne Haberi

Kayseri Millet Bahçesinde son durum ne

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin engelli ve engelsiz ayrımı olmaksızın spor için var olan engelleri ortadan kaldıracak şekilde projelendirdiği Spor Salonu ile kapalı tenis kortlarının temel atma töreni yapıldı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Bu projelerimiz hem engelli vatandaşlarımıza engelsiz koşul oluşturacak, hem de engeli bulunmayanların hizmet almasına fırsat verecek” diye konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Büyükkılıç, hasta yakınlarının ihtiyacını karşılamak amacıyla aynı bölgeye yapılacak misafirhanenin ihalesinin de gerçekleştirildiğini söyledi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Erciyes Üniversitesi karşısındaki Engelsiz Yaşam Merkezi Kompleksi içerisinde bulunan ve bünyesinde bay-bayan soyunma-wc-duşlar ve idari ofisler bulunan Spor Salonu ile 2 adet tenis kortu bulunan Kapalı Tenis Kortu’nun temel atma töreni yapıldı. Geröekleştirilen, temel atma törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Kayseri...