KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi

Abdülkadir Akkuş, yeni şirket kurdu. KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

MH Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MH Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Kadhim Saleh T. Lafı tarafından kuruldu.

MC İnvest Yatırım Gayrimenkul Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

MC İnvest Yatırım Gayrimenkul Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Uzunhekim ve Mehrabn Mırzabeiki Fini ortaklığında kuruldu.

Eurasia Gate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Eurasia Gate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Şirketi Soğanlık'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Abdul Kadar Machaka, Bassel Abou Shakra ve Haitnam Abou Chakra ortaklığında kuruldu. 

Property World Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Property World Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Tas, Ceyhun Eyüpoğlu, Mustafa Davut Öğüt ve Ömer Gümüş ortaklığında kuruldu. 

Al Daar Investments Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Al Daar Investments Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulazız Alı  A A Almohannadı, Muhammed Halit Sönmez, Saad Nasser J M Al-Abdulla ve Salem Mejallı    S M Al-Mejalı ortaklığında kuruldu.

Viola Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Viola Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Marwan A. Al-Kahlı tarafından kuruldu. 

Trust Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Trust Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Alı Abdullah S Almazroua ve Nawres Raad Y. Younus ortaklığında kuruldu. 

Sunar Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sunar Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Burçin    Sunar tarafından kuruldu. 

Mkl Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mkl Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mengü Kılınçalp tarafından kuruldu. 

Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Maaz Dabul tarafından kuruldu. 

Vira Investment Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vira Investment Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Hamide ve Mohamad Badenjkı ortaklığında kuruldu. 

Al Bassam Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Bassam Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Bassam Alshadad Almohammad tarafından kuruldu. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Haberi

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, yeni bir şirket kurdu. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

Türkiye’deki arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve bu projelere yatırım yapmak gibi bir misyonu üstlenen Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul sektörüne örnek olacak bir anlayışla projeler hayata geçiriyor. Akkuş Gayrimenkul, bugüne kadar 60 bin metrekarelik projeyi tamamladı.

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Muhammed Emir Akkuş ile yeni bir gayrimenkul yatırımına imza attı. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi, gayrimenkul alanında faaliyette bulunacak. Şirket, Her türlü gayrimenkullerin alımı,satımı, kiralanması ve kiraya verilmesini yapmak üzere hizmet sunacak. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi konusu:
1) Her türlü gayrimenkullerin alımı,satımı, kiralanması...