Kelebek 2016 tasarımları

Kelebek 2016 tasarımları

Tasarım ve marka deneyimi ajansı I-AM, yeni mağaza konseptini üstlendiği Kelebek için modülerlik vurgusunu mağazanın her alanında hayata geçirdi.

Kovid-19 kent tasarımlarını nasıl etkileyecek?

Küresel olarak tüm ülkeleri etkisi altına alan Kovid-19 salgını bireysel ve sosyal yaşam kalıplarını hemen her alanda değişmesine neden oldu. Peki salgın kent tasarımlarını nasıl etkileyecek? İşte detaylar...

İstanbul'da meydanların yeni tasarımları için oylama başladı!

Çalışmalarına devam eden İBB ve İstanbul Planlama Ajansı’nın (İPA) ortak çalışmasıyla yarışmaya açılan Taksim, Bakırköy Meydanı ve Salacak kıyı bandı tasarımlarının ödül kazanan projelerin hayata geçirileceği süreçte, bugünden itibaren artık İstanbullular da söz sahibi oluyor.

Elit Grup Baskı Beton Tasarımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elit Grup Baskı Beton Tasarımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sefa Yetim tarafından kuruldu.

Konut tasarımlarında yeni dönem: Balkon ve teras trendi!

Koronavirüs salgını sebebiyle konutta tercihler değişti. Salgın sebebiyle uzun vadede kentsel tasarım, toplu konut ve konut mimarisi için yeni kriterler ortaya çıkacak. Yapılarda kendine ait açık havaya çıkmaya imkan sağlayan balkon, teras veya bahçesi olan tasarımlar ön planda olacak...

Asmir Mimarlık Ve Yapı Tasarımları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asmir Mimarlık Ve Yapı Tasarımları Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin tL sermaye bedeli ile Ali Akbulut ve Mehmet akbulut ortaklığında kuruldu.

Yeni ofis tasarımlarında 'yaratıcılık' faktörü!

Capıtal Dergisi yazarlarından Ali Özgenç bu ayki yazısında, gün geçtikçe artan tüketim çağında, yoğunlaşan iş hayatının ofis tasarımlarına etkisini kaleme aldı. İşte Ali Özgenç'in o yazısı...

Verimliliği artıran firmalardan ilginç ofis tasarımları!

Çalışanların verimini artırmak isteyen firmalar çok ilginç ofis tasarımlarına imza atıyor. İşte farklılıklarıyla şaşırtan ofisler...

Türk mobilya sektörünün en güzel tasarımları ödüllendirildi!

Sektörün en büyük üretici ve ihracatçı firmalarının katılımı ile gerçekleştirilen Furniture İstanbul Fuarı’nda en güzel mobilya tasarımları ödüllendirildi. 

İşte dünyadaki en ilginç mimari tasarımlar!

Güney Koreli fotoğrafçı Anh Nguyen'in mimari ve insan temalı fotoğraflar çekti. Nguyen'in çektiği mimari tasarımlar ilgi çekiyor...

Uygun Modern Tasarımlar İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uygun Modern Tasarımlar İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yazgül Çetinkaya tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İşte dünyanın en iyi bina tasarımları!

“Dünya Mimarlık Festivali”nde çeşitli kategorilerde yarışacak tasarımların 2017 finalistleri belirlendi. Listede, dünyanın en iyi mimarlık projeleri seçildi.

New York'ta gökdelen tasarımları sıra dışı!

New York'ta gökdelen tasarımları sıra dışı tasarlanıyor. BD’de bir mimarlık şirketinin projesi gökdelenlerin ‘dikine inşa’ özelliğini değiştirdi.

Kontra'dan özel iç mekan tasarımları!

Kontra, Türkiye’nin ve dünyanın önemli kentlerinde iç mekan tasarımlarına imza atıyor. Kontra, kullanıcıları için ‘Love Brand’ler yaratıyor.

Kelebek 2016 tasarımları Haberi

Kelebek 2016 tasarımları

Mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, marka stratejistleri, iletişimciler ve grafik tasarımcılardan oluşan marka deneyimi ve tasarım ajansı I-AM, Kelebek’in iç mimari konsept tasarımını üstlendi.


I-AM, Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek’in yeni mağaza konseptini ele alırken Kelebek’in imzası haline gelen modüler tasarım anlayışını, cephe tasarımından marka duvarına ve yönlendirme işaretlerine kadar her alanda vurgulamayı amaçladı.


Her koleksiyona özel ev deneyimi


I-AM’in Kelebek için tasarladığı mağaza, merak uyandıran ve çarpıcı bir giriş alanıyla müşteriyi karşılıyor; ritmik ve yönledirici dolaşım yönüyle mağaza içerisinde müşteriyi yolculuğa çıkarıyor. Teşhir alanları, gerek zemin ve tavandan koparılarak gerekse renkli çerçeveler içine alınarak stilize edilmiş bir ev deneyimi yaşatırken; koleksiyonların sergilenmesinde bütünlük sağlandı. Hem yüzey hem de ebatta modülerlik vurgusunu ön plana çıkaran detaylarla ise keyifle...