kenan şenbayrak inşaat

kenan şenbayrak inşaat

Kenan Şenbayrak İnşaat'ın Adana'nın merkezinde inşa ettiği Şenbayrak Residence'de 375 metrekarelik 4+1 daireler 350 bin YTL'ye satılıyor.

Daş Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Daş Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Eren Emre Daş ve Kenan Ağca ortaklığında kuruldu.

Ky Müteahhitlik İnşaat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ky Müteahhitlik İnşaat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Yavuz tarafından kuruldu.

Hema Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hema Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Kenan Şengezer ve Murat Acat ortaklığında kuruldu.

Kalko Medikal İnşaat Malzemeleri Makine İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalko Medikal İnşaat Malzemeleri Makine İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Aydın tarafından kuruldu.

Mimer İnşaat Ve Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mimer İnşaat Ve Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Kenan Şeker ve Mert Meriç ortaklığında kuruldu.

Çalışkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Emlak Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çalışkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Emlak Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Demir tarafından kuruldu.

Csk Coşkun İnşaat Otomotiv Gıda Mermercilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Csk Coşkun İnşaat Otomotiv Gıda Mermercilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de 1 miylon 200 bin TL sermaye bedeli ile İlhan Çoşkun, Kenan Çoşkun ve Orhan Çoşkun ortaklığında kuruldu.

Mus İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mus İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Tosun tarafından kuruldu. 

4 Son İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

4 Son İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Yiğit tarafından kuruldu.

Proje Asya Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Proje Asya Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Aydın tarafından kuruldu.

KMNB Mimarlık İnşaat Demir Çelik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

KMNB Mimarlık İnşaat Demir Çelik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Çinkay ve Mehmet Falay tarafından kuruldu. 

Palas Mühendislik Enerji Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Palas Mühendislik Enerji Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Altuğ Özbek, Fuat Onbaşılı ve Kenan Karslı tarafından kuruldu.

Urgun Yapı İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Urgun Yapı İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ferhat Kenan Urgun, Hatice Urgun ve Ömer Urgun tarafından kuruldu.

kenan şenbayrak inşaat

kenan şenbayrak inşaat kenan şenbayrak inşaatGaranti Bankası tarafından aylık yüzde 1.85 vade farkı ile 240 aya kadar kredilendiriliyor. Oldukça geniş peyzaj ve modern uygulaması, yürüyüş parkuru ve botanik bahçesi ile dikkat çeken Şenbayrak Residence'ta toplam 96 daire bulunuyor. Sitenin ortak alanları içinde biri açık, ikisi kapalı ve ısıtmalı olmak üzere toplam üç adet yüzme havuzu bulunuyor. Bunun yanı sıra sitenin içinde sauna, kreş, fitness salonu, tenis basketbol, futbol sahası gibi sosyal alanlar da mevcut.  Detaylı bilgi için: 0322 261 35 35...