17 / 08 / 2022

Ketenci Grup İnşaat nerede

Ketenci Grup İnşaat nerede

Ketenci Grup İnşaat Mobilya Gıda Oto Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 600 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ketenci ve Adnan Ketenci ortaklığında kuruldu.

Made In Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Made In Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de Engin Özel tarafından kuruldu.

Düzgün Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Düzgün Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Murat Ali Düzgün tarafından kuruldu.

Mıllıon Grup İnşaat Basım Yayın Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mıllıon Grup İnşaat Basım Yayın Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

ICC Grup İnşaat'ın acı günü! İsmail Karataş vefat etti!

ICC Grup İnşaat ortaklarından Cem Karataş ve Can Karataş'ın babaları ve Gülizar Karataş'ın eşi İsmail Karataş vefat etti. 

Öz Aydın Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Tekstil Turizm Otomotiv San.Ve Tic.Limited Şirketi kuruldu!  

Öz Aydın Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Tekstil Turizm Otomotiv San.Ve Tic.Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Aydın tarafından kuruldu.

Gün Grup İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gün Grup İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Şemsettin Gün tarafından kuruldu. 

Ketenci Grup İnşaat Mobilya Gıda Oto Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ketenci Grup İnşaat Mobilya Gıda Oto Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 600 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ketenci ve Adnan Ketenci ortaklığında kuruldu.

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Baytemir tarafından 10 bin TL sermaye ile 10 Kasım'da Zeytiburnu, Telsiz Mahallesi, Balıklı Yol Sokak'ta kuruldu.

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Hafızoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Sultangazi, Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi'nde kuruldu.

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi, Yaşar Balkanlı ve Cüneyt Arikan ortaklığıyla 500 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Bahçelievler, Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi' nde kuruldu.

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muammer Çelik tarafından 30 bin TL sermaye ile 4 Kasım'da Sultangazi, 50.Yıl Mahallesi'nde kuruldu.

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nurhan Demirci tarafından 100 bin TL sermaye ile 3 Ekim'de Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Atışalanı Caddesi'nde kuruldu.

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fırat Giresunlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 2 Kasım'da Ümraniye, Atatürk Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, Bağ Sokak'ta kuruldu.

Ketenci Grup İnşaat nerede Haberi

Ketenci Grup İnşaat nerede


Ketenci Grup İnşaat Mobilya Gıda Oto Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 600 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ketenci ve Adnan Ketenci ortaklığında kuruldu. 


Ketenci Grup İnşaat Mobilya Gıda Oto Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:

1-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöreait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut İşhanları,fabrikalar,yollar,baraj ve göletler park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler,tatil köyleri inşaa etmek ve kiraya vermek. 2-Her türlü inşaat taahhüt işleri konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Ketenci Grup İnşaat Mobilya Gıda Oto Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres:...