Kiler Turizm adres

Kiler Turizm adres

Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün gerçekleştirildi. Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Fatih'e yapıldı. 

Adres Suites Otel Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adres Suites Otel Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Betül Aydın Top tarafından kuruldu.

Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün gerçekleştirildi. Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Fatih'e yapıldı. 

Kiler Referans Bahçeşehir satış ofisi!

Kiler Referans Bahçeşehir satış ofisi iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Referans Bahçeşehir projesinde 465 konut ve 34 dükkan yer alıyor...

Konut tercihinde adres turizm bölgelerinden İstanbul'a kaydı!

Ocak - ekim döneminde yabancılara yapılan konut satışı bir önceki yıla göre yüzde 19,5 arttı. Ortadoğu ülkelerinden gelen yatırımcılar İngiliz ve Almanları solladı, konut tercihinde adres turizm bölgelerinden İstanbul'a kaydı...

Gez Gör Turizm Reklamcılık Halkla İlişkiler ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Gez Gör Turizm Reklamcılık Halkla İlişkiler ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt Şubesi, Bülent Turan Şube Müdürlüğü'nde 10 bin TL sermaye ile 21 Eylül'de Esenyurt, Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, 1992.Sokak'ta açıldı.

Mersin turizm altyapısını geliştiriyor!

MERSİN Doğu Akdeniz çanağında Türk turizmi için yeni adres olmaya hazırlanıyor. Bir taraftan turizm alt yapısı için yatırımcılarını bekleyen Mersin, diğer taraftan da turizmde söz sahibi olmaya çalışıyor.

Alakat Turizm Emlak Halkla İlişkiler Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alakat Turizm Emlak Halkla İlişkiler Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi, Al Batoul Al Husseini tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 22 Ocak'ta Şile'de kuruldu.

Çanakkale heyeti Yunanistan'da turizm görüşmelerinde bulundu!

Yunanistan'la iki gündür temaslarda bulunan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) heyeti, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Türk-Yunan İş Konseyi toplantısında başta turizm olmak üzere birçok alanda iş görüşmesi yaptı.

Adres Yalıkavak nerede?

M2 Turizm İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Adres Yalıkavak nerede sorusuna yanıt olarak Muğla-Bodrum deniliyor. 50 bin metrekare alana sahip olan projede banka kredisi ile konut sahibi olunuyor...

Adres Yalıkavak satış ofisi

Villaların satış sürecine devam edilen Adres Yalıkavak satış ofisi telefon numarası şöyle: +90 252 386 45 43. Ödemelerde banka kredisi kullanılan proje, M2 Turizm İnşaat tarafından inşa ediliyor...

Adres Yalıkavak projesi başladı!

M2 Turizm İnşaat, Bodrum’un iddialı projesi olan “Adres Yalıkavak”ın startını verdi. Her açıdan önemli farklılıklar içeren Adres Yalıkavak projesi; Bodrum’un en prestijli, en özenli villalarının bulunacağı adreste yer alıyor...

Yeni Adres Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Adres Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 6 Ağustos 2014 tarihinde 50 bin TL sermaye ile Murat Aktürk ve Kenan Öden tarafından kuruldu....

Sun Flamingo Park Güneşli adres bilgileri!

Güneşli'de Sun Turizm tarafından hayata geçirilen Sun Flamingo Park Güneşli adres bilgilerine göre proje, Güneşli Evren Mahallesi'nde Fevzi Çakmak Caddesi'nde 28 bin 341 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Kiler Turizm adres Haberi

Kiler Turizm adres

Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün yapıldı. Halit Bahadır Kiler tarafından 100 bin TL sermaye bedeli ile kurulan Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Fatih'e taşındı.

Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi konusu: Ana sözleşmesinde yazılı olan işler.

Kiler Turizm Tekstil Ve Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Hırka-İ Şerif Mah.Sütçü Murat Sk.No:1/2...