kiptaş maltepe kampanyası

kiptaş maltepe kampanyası

www.emlakkulisi.com KİPTAŞ'tan canlı yayında! 11 Eylül'de başlayan ve yarın bitecek olan Maltepe Konutları'na kaç kişi başvurdu? 105 veya 150 metrekarelik konutların, başvuru yapanlara çıkma şansı yüzde kaç?

KİPTAŞ'ın riskli bina kampanyası bugün sona eriyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, İstanbul Pendik'te yer alan Yeşilce Aydos projesindeki stok konutlarını öncelikle İstanbul’da riskli yapı raporlu binalar ya da riskli alandaki evlerde oturanlar için satışa sunmuştu, proje için başvurular bugün sona eriyor.

Venezia Mega ve Vaditepe Gölevleri’nde indirim kampanyası!

KİPTAŞ projesi olan Venezia Mega ve Vaditepe Gölevleri’nde indirim kampanyası başladı.Kampanya kapsamında satışa sunulan daireler hemen teslim ediliyor...

KİPTAŞ'tan depreme dayanıklı ucuz konut kampanyası!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, Çatalca, Silivri, Tuzla, Zeytinburnu, 5. Levent ve Başakşehir'de yer alan 83 ile 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki evleri satışa çıkardı.

5 soruda KİPTAŞ 2020 konut kampanyası!

KİPTAŞ, Çatalca’dan, 5. Levent’e 6 farklı projedeki 272 daireyi 17 Şubat 2020 günü satıyor. İstanbul’da riskli yapı raporlu evde oturan ve başka evi olmayanlar için öncelik tanınıyor.

Maltepe Nuvo Dragos 120 ay vade kampanyası!

Maltepe Nuvo Dragos 120 ay vade kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projenin satış süreci devam ediyor.

Maltepe Mesa Cadde taksit kampanyası!

Mesa Cadde projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor. Projedeki konutların satışları devam ediyor.

KİPTAŞ'tan oturuma hazır 4 projede avantajlı kampanya!

KİPTAŞ, Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta yıl sonu kampanyası başlattı....

Kiptaş 60 ay vade farksız ödeme kampanyası!

Kiptaş 4 projesinde yeni bir ödeme kampanyası hazırladı. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim sağlanan projelerde teslimler hemen yapılabiliyor.

Nouvel Maltepe'de 60 ay 0 faiz kampanyası!

Ağaoğlu Omak Nouvel Maltepe projesinde, 60 ay 0 faiz ve peşin ödemelerde yüzde 25 indirim kampanyası sunuluyor...

KİPTAŞ'tan konutta tarihi kampanyaya 4 projeyle destek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan KİPTAŞ, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına 4 projesiyle destek verdiğini açıkladı. Kampanya Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park projelerini kapsıyor. 

Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına KİPTAŞ 4 proje ile katıldı!

KİPTAŞ, Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına 5.Levent Güzeltepe, Venezia Mega, Maltepe Evlapark, Vaditepe Gölevleri projeleri ile dahil oldu...

Sur Yapı'dan Nesiller Boyu Yatırım kampanyası!

Sur Yapı;  Koşuyolu, Topkapı, Kağıthane, Maltepe, Ümraniye, Sancaktepe, Ispartakule, Bahçekent, Sultanbeyli ve Bursa Nilüfer’de bulunan konut projelerinde geçerli olmak üzere Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası başlattı. 

Maltepe Piazza’da 60 ay sıfır faiz kampanyası!

Ofis, konut ve alışveriş merkezi birimlerinden oluşan Maltepe Piazza'da 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

kiptaş maltepe kampanyası

kiptaş maltepe kampanyası kiptaş maltepe kampanyası

105 metrekarelik konutlara başvuru sayısı 1944, 150 metrekarelik konutlara başvuru sayısı ise 813. Her iki tipte de 402'şer konut için kura çekimi yapılacak. Buna göre 150 metrekareliklerde çıkma şansı şimdilik yüzde 50. 150 metrekarelik konutlarda ise yüzde 20.

KİPTAŞ Genel müdürü İsmet Yıldırım, ''Geçmiş kampanyalara baktığımızda son gün başvuruların yoğunlaştığını biliyoruz. 105 metrekarelik konutlara başvuranların 3 bini, 150 metrekarelik konutlara başvuranların ise 1.000'İ geçmesini bekliyoruz''...