kiralık daireler sancaktepe

kiralık daireler sancaktepe

Adapark'tan İstanbul Karat'a, Kent Life'tan Triad Park'a kadar Sancaktepe'de yükselen konut projelerinde kiralık daire fiyatlarını araştırdık. Sancaktepe kiralık ev fiyatları 2013 için haberimize bakın...

Günlük ev kiralarken nelere dikkat edilmeli?

Günlük kiralık daireler yapılan düzenlemelerle kontrol altına alındı. Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, Kiralama yapmak için emlak ofisine gelen vatandaşların araması gereken hususları şu şekilde sıraladı..

İbrahim Şahin günlük kiralık dairelere karşı uyardı!

Vali Şahin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolaysıyla düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada günlük kiralık daireler ile ilgili muhtarları uyararak "Etrafınızda şüpheli, yabancı bir davranış gördüğünüzde mutlak suretle ilgili yerlere bildirmeniz gerekir." dedi.

Nef 12 Merter'de kiralık daireler 1.800 TL'den başlıyor!

Nef 12 Merter'de kiralık daireler 1.800 TL'den başlıyor. Konut, ofis, otel ve ticaret alanlarının yer aldığı Nef 12 Merter projesinde teslimler hemen yapılıyor...

Nef 03 Kağıthane'de kiralık daireler 1.500 TL'den başlıyor!

Nef 03 Kağıthane'de aylık 1.500 TL'den başlayan fiyatlarla kiralık daireler bulunuyor. Hemen teslim edilen Nef 03 Kağıthane'de dairelerin satış fiyatları 360 bin liradan başlıyor...

Resim İstanbul Orman Sancaktepe'de 4 bin 203 TL peşinatla 2+1 daireler!

Birden fazla ödeme seçeneği ile satışların devam ettiği Resim İstanbul Orman Sancaktepe projesinde yer alan konutlardan 2+1 daireler için peşinatlar 4 bin 203 TL'den başlıyor.

Sancaktepe Resim İstanbul Orman'da ilk etap Aralık'ta teslim!

Resim İstanbul Orman projesi 3 etapla Sancaktepe'de hayata geçiyor. Projedeki 1 oda 1 salon daireler 202 bin liradan satışa sunuluyor. İlk etabın teslimleri bu yıl sonunda yapılacak.

Resim İstanbul Orman Sancaktepe'de 509 bin TL'ye 3 oda 1 salon daireler!

Resim İstanbul Orman Sancaktepe projesinde yer alan dairelerden 3 oda 1 salon konut seçeneklerinin fiyatları 509 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında teslimler 2016 yılının Eylül ayında yapılacak.

Mahal Sancaktepe'de 2+1 daireler 190 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükselen Mahal Sancaktepe projesi Denge Yapı imzası taşıyor. Mahal Sancaktepe'de 2 + 1 daireler 190 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Resim İstanbul Orman Sancaktepe'de 349 bin TL'ye 2 oda 1 salon daireler!

2 oda 1 salon dairelerin peşin fiyatlarının 349 bin liradan başladığı Resim İstanbul Orman Sancaktepe projesinde yer alan dairelerin 2016 yılının Eylül ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

Mahal Sancaktepe'de daireler 139 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe bölgesinde hayata geçirilen Mahal Sancaktepe Evleri Denge Yapı imzası ile yükseliyor. 6 bloktan meydana gelen proje teslimleri Ocak ayının sonunda başlıyor.

Resim İstanbul Orman Sancaktepe satış ofisi!

Resim İstanbul Orman projesinde daireler 202 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Resim İstanbul Orman Sancaktepe satış ofisi telefon numarası 444 53 18.

Sancaktepe Resim İstanbul Orman kampanyalarında son gün 31 Aralık!

Kampanyaların 31 Aralık'ta sona ereceği Sancaktepe Resim İstanbul Orman projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Sancaktepe Evre Gedizler'de avantajlı fiyatlar devam ediyor! 162 bin TL!

Sancaktepe Evre Gedizler'de yer alan daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 162 bin TL'den başlıyor.

kiralık daireler sancaktepe

kiralık daireler sancaktepe kiralık daireler sancaktepe


Anadolu Yakası ilçesi olan Sancaktepe, İstanbul'un trendi yükselen bölgeleri arasında başı çekiyor. Toplamda 61 kilometrekarelik yüzölçümüne sahip bölge; kuzeyinde Çekmeköy, güneyinde Kartal ve Maltepe, doğusunda Sultanbeyli ve Pendik ile batısında Ümraniye ve Ataşehir ile komşu.  


2008 yılında ilçe olan Sancaktepe, son yıllarda gösterdiği gelişim ile dikkatleri üstünde topluyor. Bölgenin cazibesini artıran nedenler arasında; merkezi konumu ve Aydos Ormanları'na komşu olması sebebiyle sunduğu temiz hava geliyor. 


Sancaktepe'de ulaşım

Sakinlerine ulaşım kolaylığı sunan Sancaktepe, TEM Otoyolu'na 1 kilometre, Şile Otoyolu'na 3 kilometre ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 12 kilometre uzaklıkta konumlu. Ayrıca 2015'te hizmete girmesi planlanan Üsküdar – Sancaktepe metro hattıyla ulaşımın daha da kolaylaşması bekleniyor. Söz konusu metro hattı tamamlandığında Sancaktepe'den Üsküdar'a gidiş süresi 24 dakika olacak.