Kırıkkale Silah İhtisas OSB nerede kurulacak

Kırıkkale Silah İhtisas OSB nerede kurulacak

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, kentte kurulacak Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin altyapı çalışmalarının 2016 yılında tamamlanmasının planlandığını belirterek, "Çalışmaların bu tarihten önce bitirilmesi için yoğun çaba harcayacağız" dedi.

Kırıkkale Silah İhtisas OSB'de ilk fabrikanın temeli atıldı!

Kırıkkale'de 500 dönüm arazi üzerine kurulan Türkiye'nin ilk Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) arsa tahsisi gerçekleştirilen Dikmen Savunma Sanayi AŞ'nin fabrika bloklarının temeli törenle atıldı. 

Kırıkkale Silah İhtisas OSB'de arsa tahsisleri başladı!

Kırıkkale'de 500 dönüm arazi üzerine kurulan Silah İhtisas OSB'de arsa tahsisleri başladı. OSB, Türkiye'de ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. 

Kırıkkale'de Silah İhtisas OSB'si kuruluyor!

Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin altyapı projesinin yeniden ihale edildiğini belirterek, "Kırıkkale, ülke savunmasının başkenti.'' dedi

Kırıkkale Silah Sanayi OSB'de altyapı inşaatı yaptırılacak!

Kırıkkale Silah Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, OSB alanına ait yol, kanalizasyon, içmesuyu ve yağmursuyu inşaatları yaptırılacak. İnşaatın keşif bedeli 14 milyon 991 bin 47 TL olarak belirlendi.

Kırıkkale Silah İhtisas OSB inşaatı durdurulacak mı?

Türkiye'de ilk defa Kırıkkale'de faaliyete geçmesi beklenen ve geçen aylarda temeli atılan Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) durma noktasına geldi.

Ersan Arslan Kırıkkale Silah OSB alt yapı inşaatını inceledi!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Arslan ve Vali Ali Kolat, Kırıkkale Silah OSB alt yapı inşaatında incelemede bulundular. Arslan, Silah OSB'nin Savunma Sanayinin gözbebeği olacağını söyledi.

Kırıkkale Silah İhtisas OSB'nin temeli 11 Aralık'ta atılacak!

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, kentte kurulacak Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) temelinin 11 Aralık'ta atılacağını açıkladı. Altyapı ihalesi yapılan projenin Türkiye'de ilk olacağı belirtiliyor.

Kırıkkale Silah İhtisas OSB'nin altyapı çalışmaları 2016'da tamamlanacak!

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, kentte kurulacak Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin altyapı çalışmalarının 2016 yılında tamamlanmasının planlandığını belirterek, "Çalışmaların bu tarihten önce bitirilmesi için yoğun çaba harcayacağız" dedi.

İstanbul, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta elektrik kesintisi! 20 Kasım 2014

Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında İstanbul, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 20 Kasım'da çeşitli saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak. İşte elektrik kesintisi yapılacak bölgeler...

Kırıkkale Üniversite Hastanesi'nin inşaatı kaçak olduğu için mühürlendi!

Kaba inşaatı tamamlanan Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Hastane inşaatı, kaçak olduğu gerekçesiyle mühürlendi. Şikayeti yapan Avukat Uğur Yaşar Uygun: "Devletin üniversitesi kaçak inşaat yapar mı" dedi...

Çankırı, Karabük ve Kırıkkale elektrik kesintisi! 18 Kasım 2014

Başkent Elektrik Dağıtım tarafından yapılan açıklamaya göre, planlı elektrik kesintisi programı kapsamında, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale'de 18 Kasım 2014 tarihinde elektrik kesintisi uygulanacak. İşte o bölgeler...

Çankırı, Kastamonu ve Kırıkkale'de elektrik kesintisi! 16 Kasım 2014

Başkent Elektrik Dağıtım tarafından yapılan açıklamaya göre, planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Çankırı, Kastamonu ve Kırıkkale'de 16 Kasım 2014 tarihinde elektrik kesintisi uygulanacak. İşte bölgeler...

Kırıkkale elektrik kesintisi! 15 Kasım 2014

Başkent Elektrik tarafından yapılan açıklamaya göre, planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Kırıkkale merkezinde 15 Kasım 2014 tarihinde 5 saatlik elektrik kesintisi uygulanacak. İşte o bölgeler...

Kırıkkale Silah İhtisas OSB nerede kurulacak Haberi

Kırıkkale Silah İhtisas OSB nerede kurulacak


Kırıkkale Valisi Ali Kolat, kentte kurulacak Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) altyapı çalışmalarının 2016 yılında tamamlanmasının planlandığını belirterek, "Çalışmaların bu tarihten önce bitirilmesi için yoğun çaba harcayacağız" dedi. 

Kolat, Valilikte düzenlenen "Kırıkkale Silah İhtisas OSB Altyapı Proje İhalesi Sözleşme İmza Töreni"nde yaptığı konuşmada, ihaleyi Ankara'dan bir inşaat şirketinin aldığını söyledi. 

İhalenin Kırıkkale'ye ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen Kolat, "Bugün sözleşmeyi imzalayacağız. Firmadan beklentimiz, elini biraz daha çabuk tutması ve kaliteye itina göstermesidir. 

Bizim için son derece önemli bir organizasyon. İlk defa Kırıkkale'de kurulacak Silah İhtisas OSB, Türkiye'de ilk ve örnek bir çalışma olacak" diye konuştu. 

Altyapı çalışmaları belirli oranda ortaya çıktığında yer tahsisine başlamayı düşündüklerini dile getiren Kolat, ihale bedelinin 8 milyon 880 bin 565 lira olduğunu açıkladı. 

Kolat, altyapı çalışmalarının 30 Ekim...