kızılay arsa antalya arsası

kızılay arsa antalya arsası

Türkiye Kızılay Derneği Antalya'daki arsasını ve Samsun'daki sosyal tesislerini satışa çıkardı.

Antalya’da konut ve arsa fiyatları yatırımcıları şaşırttı!

Antalya’da hızla artan konut ve arsa fiyatları, uygun kredi fırsatından yararlanıp ev ve arsa almak isteyenleri şaşırttı. Antalya Emlakçılar Odası Başkanı Şeref Sağlam, “Fiyatlar bir anda 2 kat arttı” diye konuştu.

Antalya Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne ait arsa ve araziler kiraya verilerek değerlendiriliyor!

Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Hüseyin Coşar, gazetecilere yaptığı açıklamada, vakfa ait arsa ve arazilerin kiraya verilerek, yapım karşılığı kiralama, kat karşılığı inşaat yöntemleriyle değerlendirilerek gelir elde edildiğini belirtti..

Antalya Serik'te 14 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya İli, Serik İlçesi, Eskiyörük Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 14 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Antalya’da arsa sahibi ve müteahhit anlaşmazlığı mağdur etti!

Antalya’da ev sahibi olmak isteyen 20’ye yakın vatandaş, arsa sahibi ve müteahhidin aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle mağdur oldu.

Antalya Konyaaltı'nda 8.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya İli, Konyaaltı İlçesi, Arapsuyu Mahallesi'nde yer alan imarlı arsa 8 milyon 286 bin 600 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan arsa için birinci satış günü 11 Şubat 2019 olarak belirlendi. 

Antalya'da 3.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Side Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 654 bin 660 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Antalya Manavgat'ta satılık arsa! 3,6 milyon TL'ye!

Antalya Manavgat'ta bulunan arsa vasfındaki taşınmaz T.C. Manavgat Satış Memurluğu tarafından açık artırma usulü ile satışa sunuluyor. Gayrimenkulük satış bedeli 3 milyon 654 bin 660,00 TL olarak belirlendi. 

Antalya Serik'te 5.1 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya İli, Serik İlçesi, Çandır Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul icradan satışa çıkarılıyor. Satışa konu olan gayrimenkul için 5 milyon 190 bin 100 TL bedel isteniyor. 

Antalya Büyükşehir'den 42.6 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez İlçesi'ne bağlı Kepez Mahallesi'ndeki 3 arsa ihaleyi ihale ile satıyor. İhale 19 Temmuz'da gerçekleşecek...

Antalya Serik'te 17.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya Serik'te yer alan arsa Antalya Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından satışa çıkıyor. Arsa için 17 milyon 866 bin TL bedel isteniyor.

Antalya Muratpaşa'da 8.4 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Kızılarık Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 8 milyon 423 bin 440 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Antalya Defterdarlığı'ndan 3.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından Kepez İlçesi'ne bağlı Göksu Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 17 Mayıs'ta yapılacak..

kızılay arsa antalya arsası Haberi

kızılay arsa antalya arsası

Serik Boğazkent'teki arsa 42 bin 473 metrekare alanlı arsa turizm imarlı. Tahmini bedeli açıklanmayan ihalenin geçici teminatı 1 milyon YTL. İhale 4 Eylül'de kapalı zar açık artırma usulüyle gerçekleştirilecek.

Kızılay ayrıya Samsun Büyükoyumca Köyü'ndeki 17 bin 684 metrekare alanlı kampı da satışa çıkardı. Kampın ihalesi 5 Eylül'de yapılacak. tahmini bedeli açıklanmayan ihalenin geçici teminatı 500 bin YTL. Tel: 0 312 430 23 00 -...