17 / 08 / 2022

Kızılbük Thermal Wellness Resort

Kızılbük Thermal Wellness Resort

Muğla'nın Marmaris ilçesi Kızılbük Koyu'nda Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ve Kızılbük GYO tarafından dev otel AVM ve 1389 adet devremülk projesi çalışmaları yapılıyor. Söz konusu projenin ÇED raporunun geçen yıl çıkan yangından 5 gün sonra alındığı iddia edildi.

Kızılbük GYO çıkarılmış sermayesini 300 milyon TL'ye yükseltiyor!

Kızılbük GYO'nun yeni çıkarılmış sermayesi 300 milyon TL oldu ve şirket esas sözleşmesinin 8. maddesinin değiştirilmesine karar verildi.

Kızılbük GYO'nun 2022 yılının ilk 6 ayında elde ettiği hasılat değeri belli oldu mu?

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi'nin 30 Haziran 2022 tarihi itibarıyla hazırlanan ara dönem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin, sınırlı denetimden geçmiş ara dönem finansal tabloları belli oldu.

Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort projesinin inşaat ruhsatı iptal edildi mi? İste projedeki son durum!

Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort projesi ile alakalı verilen mahkeme kararına ilişkin son dakika gelişmesi. Yeni ÇED raporunun onaylanması gerekse temyiz başvurusunun şirketin lehine sonuçlanması halinde inşaat çalışmaları tam gaz devam edecek.

SİNPAŞ Kızılbük’ten devremülk alanlara kötü haber!

Sinpaş Muğla Kızılbük’ten devremülk alanlara kötü bir haber verildi. İşte merak edilen detaylar!

Sinpaş Kızılbük projesi için verilen ÇED gerekli değildir kararı iptal edildi!

Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort projesi ile alakalı verilen "Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Gerekli Değildir" kararının iptali istemiyle Muğla Valiliği aleyhine oluşturulan davada, Muğla 3. idare Mahkemesi tarafınca "ÇED Gerekli Değildir" kararının iptali sonucu verildi.

Marmaris Kızılbük Koyu'nda yapılan dev otel projesinin perde arkası ortaya çıktı

Muğla'nın Marmaris ilçesi Kızılbük Koyu'nda Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ve Kızılbük GYO tarafından dev otel AVM ve 1389 adet devremülk projesi çalışmaları yapılıyor. Söz konusu projenin ÇED raporunun geçen yıl çıkan yangından 5 gün sonra alındığı iddia edildi.

Kızılbük GYO'dan 127.4 milyon TL'lik devremülk satışı!

Kızılbük GYO, Mart 2022'de Kızılbük Wellness Resort projesindeki 738 adet devre mülk satışı gerçekleştirdi. Bu satışların toplam bedeli 127 milyon 374 bi 481 TL olarak gerçekleşti. 

Çevreciler Marmaris Belediye Başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu!

Marmaris'te Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen ve tartışmalara neden olan Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort projesi sebebiyle bazı sivil toplum kuruluşları Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve belediye bürokratları hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kızılbük GYO'dan 165.5 milyon TL'lik devre mülk satışı!

Kızılbük GYO'nun Marmaris'te yürüttüğü "Kızılbük Thermal Wellness Resort" projesinde bulunan devre mülk ünitelerinin ön satış işlemleri kapsamında 1 Ocak -28 Şubat 2022 tarihlerinde 1.031 adet devre satış sözleşmesi imzalandı, sözleşmelerin toplam ön satış bedeli 165 milyon 504 bin TL oldu.

Kızılbük GYO 9 ayda 104.6 milyon TL gelir elde etti!

Kızılbük GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre, 30 Mart 2021 ve 31 Aralık 2021 döneminde şirketin toplam kapsamlı gelir rakamı 104 milyon 621 bin 205 TL oldu.

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Projelerine son hız devam eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'de yer alan dairelerin detayları açıklandı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatları ne oldu? İşte projenin detayları ve fiyat bilgisi...

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'ün detayları belli oldu. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatı ne oldu? İşte Sinpaş Kızılbük Wellness Resor'ün fiyat bilgisi...

Sinpaş Kızılbük fiyat listesi 2022!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'ün 5 yıldızlı resort otelin detayları belli oldu. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort fiyat bilgisi ne oldu? İşte Sinpaş Kızılbük Wellness Resor'ün fiyat bilgisi detayları... 

Kızılbük Thermal Wellness Resort Haberi

Kızılbük Thermal Wellness Resort

Marmaris Kızılbük Koyu'nda yapılan dev otel ve devremülk projesinin 5,5 milyar TL aktif büyüklüğü bulunan Kızılbük GYO'nun ilk projesi olarak dikkat çekiyor. 

"Kızılbük Thermal Wellness Resort" isimli projenin iç ve dış pazara hitap eden bir devremülk inşaatı olduğu öğrenildi.

Bölgede devam eden inşaat çalışmalarını yakından takip eden Marmaris Kent Konseyi, Milli Park içindeki inşaatta dinamit patlatıldığını, deniz ve orman ekosistemine zarar verildiği ifade etti.

Bianet'in haberine göre; Marmaris Milli Parkı’nda yapılmak istenen otel ve devremülk projesine ÇED Gerekli Değil raporu, 2021 yılında Marmaris'te gerçekleşen büyük orman yangınından beş gün sonra Muğla Valiliği tarafından verilmişti.

Kızılbük Thermal Wellness Resort projesi nedir?

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) sitesinde yer alan bilgilere göre otel ve devremülk projesinin detayları şöyle açıklanıyor:

Marmaris Kızılbük Projesi 2...