Kocaeli Gazanferkent Konutları satılık ihalesi

Kocaeli Gazanferkent Konutları satılık ihalesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 73 daireden meydana gelen Gazanferkent Konutları'nı ihale usulü ile satışa çıkarıyor..

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (Gebze Emlak Konutları 3-2) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınlandı. 

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (Gebze Emlak Konutları 3-1) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınlandı. 

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ın kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut GYO, Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nde 6434/1 Parsel Eğitim Tesisi'nin Kısmi Geçici Kabul Tutanağı onaylandı.

Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3'üncü Etap 2019 revize değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap Konut, Sosyal Donatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi kapsamında Körfezkent 3. Etap projesinin 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Yenikent Kalıcı Konutları'ndaki 48 hak sahibi tapularına kavuştu!

Kocaeli Derince Yenikent Mahallesi'nde yer alan Yenikent Kalıcı Konutları’nda yaşayan 48 daire sahibinin, numaralarının yanlış olmasından dolayı yaşadıkları sorun giderildi. 48 daire sahibi tapularına kavuştu...

Yıldız Konutları Kadın ve Çocuk Eğitim Merkezi açıldı!

Yatırımlarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Yıldız Konutları Kadın ve Çocuk Eğitim Merkezi'ni hizmete açtı.

Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap'ın geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO, Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi nin (Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap) projesinin Geçici Kabul Tutanağı'nı onayladı.

Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap kira değerleme raporunu yayınladı...

Kocaeli Yıldız Konutları’ndaki iş yerleri dönüşüyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Yuvam Akarca Mahallesi’nde yer alan Yıldız Konutları’nın işyerleri dönüştürecek, yaşam ve spor merkezi haline getirecek.

Çınarlıkent Konutları 3. etapta hayat başladı!

Kocaeli Derince'de hayata geçirilen Çınarlıkent Konutları 3. etapta hayat başladı...

Kocaeli Gazanferkent Konutları 10.6 milyon TL'ye satılıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 73 daireden meydana gelen Gazanferkent Konutları'nı ihale usulü ile satışa çıkarıyor..

Gebze Emlak Konutları 3. etap ödeme şekli!

Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi toplam 1.955 daireden oluşuyor. 2+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri sunulan proje Kocaeli Gebze Kirazpınar Mevkii'de hayata geçiriliyor...

Gebze Emlak Konutları 3. etap kampanyalı ödeme planı!

2019 yılı Aralık ayında teslimlerin gerçekleşeceği Gebze Emlak Konutları 3. etap projesi Kocaeli Gebze'ye bağlı Kirazpınar mevkiinde yer alıyor. Projede fiyatlar 380 bin TL'den başlıyor. İşte Gebze Emlak Konutları 3. etap kampanyalı ödeme planı...

Kocaeli Gazanferkent Konutları satılık ihalesi

Kocaeli Gazanferkent Konutları satılık ihalesi Kocaeli Gazanferkent Konutları satılık ihalesi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Karamürsel Dereköy'deki Gazanferkent Konutları 10.6 milyon TL'ye satılıyor. Konutların ihalesi 1 Kasım 2017 tarihinde yapılacak.


TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığından:


TAMAMI BİRLEŞTİRİLEREK BLOK OLARAK SATIŞI YAPILACAK TAŞINMAZLAR GAZANFERKENT KONUTLARI

Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınmazlar karşısında belirtilen tarih ve saatte Karabaş Mahallesi, Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. No: 80 İzmit adresinde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası A Blok Kat.1’deki Encümen Toplantı Salonunda Encümen huzurunda 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a, 36. ve 37. maddelerine göre Kapalı Teklif Usulü ile blok olarak satış ihalesi yapılacaktır.
İsteklilerde aranacak belgeler:
GERÇEK KİŞİLERDEN:
a) Teklif mektubu (imzalı)
b) Kanuni ikametgah ve nüfus cüzdanı sureti
c) Yabancı istekliler için Türkiye’de gayrimenkul edinilebilmesine ilişkin şartları taşımak ve Türkiye’de tebligat için...