kocaeli körfezkent daire fiyatları

kocaeli körfezkent daire fiyatları

Kocaeli'nde yükselen Körfezkent projesi kapsamında yer alan konutların peşinatları 6.900 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 24 ay sıfır faizli ödeme seçeneği de bulunuyor...

Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent'in kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin kesin kabulü yapıldı. Kesin Kabul Tutanağı onaylandı. 

Kocaeli Körfezkent Çarşı 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun Kocaeli Körfezkent Çarşı ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 4'üncü Etap 2019 revize değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Körfezkent 4. Etap) projesi için hazırlatılan 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3'üncü Etap 2019 revize değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap Konut, Sosyal Donatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi kapsamında Körfezkent 3. Etap projesinin 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Körfezkent'in geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin geçici kabulü yapıldı...

Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap'ın geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO, Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi nin (Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap) projesinin Geçici Kabul Tutanağı'nı onayladı.

Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 3. Etap kira değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Körfezkent Çarşı için Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli Körfezkent Çarşı projesi için ihaleyi kazanan Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldı.

Kocaeli Körfezkent Çarşı 29 Temmuz'da satışa çıkıyor!

Emlak Konut imzası taşıyan Kocaeli Körfezkent Çarşı 29 Temmuz'da satışa çıkıyor. Proje karma konsepte dizayn ediliyor.

Kocaeli Körfezkent'in çevre düzenleme sözleşmesi imzalandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Kocaeli Körfezkent'in çevre düzenleme sözleşmesini AHES İnşaat ile imzaladı.

Emlak Konut Kocaeli Körfezkent’te Kuran Kursu yaptıracak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Kocaeli KörfezKent’te ticari üniteler ve Kuran Kursu inşaatı yapacak. 29 Haziran tarihinde ihaleye çıkacak proje kapsamında 106 ticari ünite ve kuran kursu yer alıyor.

Emlak Konut Körfezkent Ticaret ve Kur'an Kursu ihalesi 29 Haziran'da!

Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'ni 29 Haziran 2017 tarihinde ihale edecek.

Semt Kocaeli Çayırköy daire fiyatları!

Semt Kocaeli Çayırköy daire fiyatları 249 bin TL'den başlıyor. Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen Semt Kocaeli projesi Mart 2019 yılında teslim edilecek.

kocaeli körfezkent daire fiyatları

kocaeli körfezkent daire fiyatları kocaeli körfezkent daire fiyatları

 Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Körfezkent projesi; Kocaeli'nde yer alıyor. 53 bin 966 metrekarelik konut alanına sahip projede  toplamda 3 bin 500 adet konut yer alıyor.  Proje kapsamında ayrıca 28 derslikli bir ilköğretim okulu ile spor salonu da yer alıyor.

Proje kapsamında 1+1'lerin alanları 66,22 metrekare olarak belirlendi ve toplam 9 adet bulunuyor. 75,63 ile 112,46 metrekare aralığındaki 2+1'lerden 386 adet ve 120,47 metrekarelik 3+1'lerden toplam 396 adet yer alıyor.

5 etaptan meydana gelen projede yüzde 85lik kısmı yeşil alan olarak ayrıldı. Projedeki konutlardan 1+1'lerin fiyatları 69 bin TL ile 72 bin TL arasında; 2+1'lerin fiyatları 78 bin TL ile 119 bin TL arasında; 3+1'lerin fiyatları da 121 bin TL ile 140 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Eylül 2012'de...