Konacık beldesi yangn

Konacık beldesi yangn

Bodrum Zeytinlik'te çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle büyüdü ve iki katlı bir eve sıçradı. Yangın mahalle sakinleri ve itfaiye ekiplerinin ortaklaşa müdahalesiyle evin iç kısmına sıçramadan söndürüldü..

Bordum'un Zeytinlik bölgesinde çıkan bir yangın eve sıçradı!

Bodrum Zeytinlik'te çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle büyüdü ve iki katlı bir eve sıçradı. Yangın mahalle sakinleri ve itfaiye ekiplerinin ortaklaşa müdahalesiyle evin iç kısmına sıçramdan söndürüldü..

Ortakent-Dağbelen-Konacık Doğal Sit Alanı kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Muğla İli, Bodru ilçesi sınırları içerisinde bulunan Ortakent-Dağbelen-Konacık Doğal Sit Alanının kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 2918 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bodrum Konacık'ta 11.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, Konacık Mahallesi, Beylikkırlar Mevkii'deki arsasını ihale ile satıyor. İhale 22 Kasım'da gerçekleşecek..

Körfez Tatil Beldesi projesinin 2016 sonu değerleme raporu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Balıkesir Edremit Güre'de bulunan Körfez Tatil Beldesi projesine ait olan 2016 sonu değerleme raporunu yayınladı.

TOKİ’den Afyonkarahisar’ın Haydarlı Beldesi’ne 77 tarımköy konutu!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Afyonkarahisar’ın Haydarlı Beldesi’nde inşa edilecek 77 tarımköy konutunun ihalesi yapıldı. 1

Hatay Konacık'ın yolları yeni yüzüne kavuştu!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Arsuz ilçesine bağlı Konacık Mahallesi, Tatarlı Mahallesi ve Işıklı Mahalle Mezarlığı yoluna kilitli parke çalışmalarını tamamladı.

Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde 3.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Uşak Belediye Başkanlığı, Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 100 bin TL olarak belirlendi.

Körfez Tatil Beldesi projesinde devremülk satışı başladı!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Balıkesir İli Edremit İlçesi Güre Mahallesindeki Körfez Tatil Beldesi projesinde devremülklerin ön satışlarına başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu 'na bildirdi.

Güre Edremit Tatil Beldesi 2015 değerleme raporunu yayınlandı!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Güre Edremit Tatil Beldesi Projesine ilişkin değerleme raporunu yayınladı. İşte ilgili değerleme raporu..

Sivas Yıldız Beldesi Çok Programlı Lisesi'nde sona gelindi!

Sivas merkeze bağlı Yıldız Beldesi’ne 16 derslikli lise yapıldı. Çevre köylerinde ihtiyacını karşılayacak olan okul, bölgenin eğitim seviyesinin yükselmesine de katkı sağlayacak.

Bodrum Konacık'a 350 kişilik yurt!

Bodrum Konacık Mahallesi'nde bulunan Bodrum Anadolu Lisesi'ne 350 kişi kapasiteli pansiyon yaptıran ve hayırsever vatandaşın temsilcisi Kamil Gürkan ile Muğla Valisi Amir Çiçek arasında protokol imzalandı.

2002 yılında Şile ''üniversite'' beldesi olacakmış!

2002 yılında Işık Üniversitesi Şile'de 5 bin öğrenciye eğitim verecek bir kampüs kuruyormuş. Feyziye Mektepleri Vakfı'nın 600 dönümlük arazi üzerinde başladığı üniversite kampüsü inşaatıyla Şile ''üniversite'' beldesi olacakmış.

Yalova Kadıköy Beldesi etüt raporu onaylandı!

Yalova Kadıköy Beldesi 273 ada 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 numaralı parsellere ait İmar Planına Esas Jeolojik-Jeoteknik Etüt Raporu onaylandı...

Karadeniz teşvikli turizm beldesi ilan edilsin talebi!

Karadeniz teşvikli turizm beldesi ilan edilsin talebi geldi. Körfez ülkelerinden gelenlerin yoğun ilgi gösterdiği Doğu Karadeniz Bölgesi'nde arap turist sayısının artırılması için Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde yeni stratejiler geliştirildi.

Konacık beldesi yangn

Konacık beldesi yangn Konacık beldesi yangn

MUĞLA (AA) - Bodrum'da zeytinlik alanda çıkan ve bir eve sıçrayan yangın, itfaiye ekipleri ve mahalle sakinleri tarafından söndürüldü.


AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Konacık beldesi Ergenekon Sokak'taki otluk ve tarım arazisinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın emekli Bekir Kuru'ya ait iki katlı eve sıçradı. Evin balkonunu saran alevler kısa sürede büyüdü. Ev sahibi Bekir Kuru, Konacık ve Bodrum belediyesi itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarını endişeli gözlerle izledi. Mahalledeki vatandaşların da müdahale ettiği yangın evin iç kısmına sıçramadan söndürüldü. Evin balkon kısmında maddi hasar meydana gelirken, evde kimsenin bulunmadığı öğrenildi. 


Soğutma çalışmalarının yapıldığı yangında, yaklaşık 5 dönümlük tarım alanı ve otluk alan zarar...