Konut kredisi masrafları kaç para

Konut kredisi masrafları kaç para

2011 yılında özel bir bankadan 65 bin TL konut kredisi çeken bir vatandaştan 520 TL dosya masrafı alan yapan özel bir banka, hakem heyetinin verdiği kararla, parayı icra yoluyla ödedi.

Konut kredisi masrafları geriye dönük olarak alınabilecek!

Kredi kullanan kişilere sevindirici bir haber geldi. Konut kredisi masrafları geriye dönük olarak alınabilecek. Konut kredisi ve otomobil kredisi kulananlar bankalara ödedikleri dosya masraflarını geriye dönük olarak tahsil edebilecekler.

Ziraat Bankası 0.99 konut kredisi masrafları ne kadar?

Ziraat Bankası kampanyalı konut kredisi dahilinde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Peki konut ürünü için ne kadar dosya masrafı ve zorunlu sigorta uyguluyor?

HalkBank konut kredisi yapılandırma masrafları!

Kamu Bankalarının yoğun talep gören yapılandırma kampanyası dahilinde HalkBank yüzde 0.99 faiz ile konut kredisi yapılandırma işlemi yapıyor. Peki yapılandırma masraflarına kadar oluyor?

HalkBank Hesaplı Evim konut kredisi kampanyası!

HalkBank Hesaplı Evim konut kredisi kampanyası kapsamında %0.99 faiz oranı ile 15 yıl vadeye dek konut kredisi kullandırmaya devam ediyor. Hesaplı Evim Konut Kredisi masrafları ne kadar?

Konut kredisi çekecekler dikkat! 

Kredi faiz oranlarında indirim yapmasıyla birlikte kredi çekmeyi düşünen vatandaşlar kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Peki 0,99 faiz kampanyalı konut kredisi masrafları ne kadar?

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faiz oranları ne kadar?

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faiz oranları ne kadar? İş Bankası kampanyalı konut kredisi için hangi sigorta ve masrafları zorunlu uyguluyor?

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları!

QNB Finansbank 15 yıl vadeye kadar konut kredisi kullandırıyor. QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı ne kadar? Konut kredisi masrafları neler?

Ziraat Bankası konut kredisi masrafları!

Ziraat Bankasının konut kredisine ek olarak uyguladığı masraflar nelerdir? Hangi sigortalar konut kredisi kullanımında zorunlu tutuluyor. Ziraat Bankası konut kredisine ne kadar masraf uyguluyor?

ICBC Bank konut kredisi masrafları ne kadar?

Kampanyalı konut kredisi ürünü kapsamında yüzde 1.60 faiz oranı sunan ICBC bank konut kredisine ek olarak ne kadar masraf uyguluyor?

DenizBank konut kredisi masrafları ne kadar?

DenizBank’ın konut kredisi ürünlerine uyguladığı masraflar ne kadar? Sigorta kullanımında faiz avantajı sağlıyor mu?

QNB Finansbank konut kredisi masrafları ne kadar?

QNB Finansbank konut kredisine ek ne kadar masraf uyguluyor. Sigortalar dahil konut kredisi masrafları ne kadar?

ING Bank konut kredisi masrafları ne kadar?

ING Bank konut kredisine ek olarak ne kadar masraf alıyor? Sigorta kullanılması halinde konut kredisi faizleri ne kadar düşüyor?

İş Bankası konut kredisi masrafları ne kadar?

Türkiye İş Bankası’nın konut kredisine ek olarak uyguladığı masrafları ve sigortaları Kredi Pazarı araştırdı. İşte İş Bankası konut kredisi masrafları…

HalkBank konut kredisi masrafları ne kadar?

HalkBank Hesaplı Evim Konut Kredisi ürünü faiz oranlarını yüzde 1.28. Bankanın konut kredisine ek olarak uyguladığı masraflar ve zorunlu sigortalar neler? 

Konut kredisi masrafları kaç para Haberi

Konut kredisi masrafları kaç para

Konut kredisi masrafı olarak bir vatandaştan 520 TL dosya masrafı alan yapan özel bir banka, hakem heyetinin verdiği kararla, parayı icra yoluyla ödedi. Banka şubesi bir süre sonra, hakem heyeti kararının iptali için, Sincan 2. Tüketici Mahkemesi’ne dava açtı, ancak açılan davanın reddedine karar verildi.


2011 yılında özel bir bankadan 65 bin TL konut kredisi çeken, Ankara’da bir kamu kurumunda memur olarak görev yapan bir çocuk babası Serdal Türkoğlu, konut kredisi çekmesinin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçtükten sonra, basın yayın organlarındaki haberler üzerine Etimesgut Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti’ne müracaat ederek, kendisinden haksız şekilde tahsil edildiğini öne sürdüğü 520 TL’lik dosya masrafının iadesini istedi. Hakem heyeti, 520 TL’nin Türkoğlu’na iadesi yönünde karar verdi ve para icra yoluyla bankadan tahsil edildi.


Tüketice...