13 / 08 / 2022

konya projeleri 2020

konya projeleri 2020

Yaptığı çalışmalarla ilgili bir toplantı gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Buradaki binaları adeta yeniden ihya ediyoruz" dedi.

TOKİ Konya projeleri için start verdi! Konya'ya yüzlerce ucuz konut geliyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya projesi için start verdi. Peki TOKİ Konya projeleri hangi ilçelerde inşa edilecek? Konya TOKi projelerinin ihaleleri ne zaman gerçekleştirilecek? İşte merak edilen o soruların yanıtları...

Konya Selçuklu Belediyesi'nden esnafa kira yardımı!

Konya Selçuklu Belediyesi, 2020 yılı Nisan ve Mayıs aylarında kapalı oldukları dönemin kiralarını almadı. Belediye kalan 10 aylık kira ücretlerinde de indirim yaptı.

Konya Mevlana Çarşısı tamamen yıkıldı!

Konya tarihinin önemli kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Mevlana Çarşısı ve Altın Çarşı dönüşüm alanında çalışmalara devam ediliyor. 

Ankara-Sivas, Bursa-Osmaneli ve Konya-Karaman YHT projeleri mecliste!

Ankara-Sivas, Bursa-Osmaneli ve Konya-Karaman hızlı tren hattı projeleri ile Gebze-Darıca metro hattı projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Tarhan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Konya'da 2020 Aralık'ta 2 bin 983 konut satıldı!

2020 yılı Aralık ayı itibariyle Konya'da toplam konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 41,1 azalarak, bir önceki aya göre yüzde 6,9 oranında artarak 2 bin 983 adet oldu.

İş GYO 2020'de 178,4 milyon TL'lik 231 konut sattı!

İş GYO'nun portföyünde bulunan Manzara Adalar, Topkapı İnistanbul ve Ege Perla projeleri kapsamında, 2020 yılı içerisinde toplam satış değeri KDV hariç 178,4 milyon TL olan 231 adet konut satıldı. 

Emlak Konut GYO Temaşehir Konya 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Konya Meram Yenice Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi "Temaşehir Konya" projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Meram 'Kentsel Tasarım Projeleri' için pilot bölge seçildi!

Konya'nın en gözde ilçesi Meram, 'Kentsel Tasarım Rehberleri Uygulama Projeleri' için pilot bölge seçildi.

Konya'da 11 ayda 9,7 milyar TL’lik gayrimenkul satışı gerçekleşti!

2020 yılının 11 ayında Konya'da 79 bin 148 adet gayrimenkul satışı yapıldı. Bu satışın değeri 9 milyar 714 TL oldu.

Konya'da Kasım ayında 2 bin 790 konut satıldı! 

Türkiye İstatistik Kurumu Konya Bölge Müdürlüğü'nden yayınlanan verilere göre; 2020 yılı Kasım ayı içerisinde Konya’da  2 bin 790 konut satıldı. 

TOKİ Konya Beyşehir 317 konut ihalesi 29 Aralık'ta!

Konya İli Beyşehir İlçesi Küçükavşar Mahallesi 3. Etap 317 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 29 Aralık 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Aralık 2020'de satışa çıkacak konut projeleri!

2020 yılının Aralık ayında satışa çıkacak olan konut projeleri lansman dönemine özel fiyat ve kampanyalarla alıcılarını bekliyor. İşte Aralık 2020'de satışa çıkacak o projeler...

Black Friday indirimli konut projeleri 2020!

Mağazaların indirimli satışlar yaptığı Black Friday'den pay almak isteyen inşaat firmaları da herkesin merakla beklediği Efsane Cuma kampanyasını konut sektörüne taşıdı. İşte Black Friday indirimli konut projeleri 2020...

konya projeleri 2020 Haberi

konya projeleri 2020

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yaptığı çalışmalarla ilgili bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Uğur İbrahim Altay, Mevlana Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiği basın toplantısında, sosyal projeler, tarımsal destekler, altyapı çalışmaları ve şehrin geleceğinde önemli yeri olan önemli projeler hakkında gelinen son durumla ilgili konuştu.

Kent genelinde birçok projenin hayata geçirilmekte olduğunu dile getiren Altay, bugüne kadar 10 binin üzerinde bina, merkez ve toplu kullanılan alanların dezenfeksiyonunu tamamladıklarını belirtti.

Altay, toplu ulaşımda kullanılan otobüsler, tramvaylar ve ilçelerde kullanılan araçları günlük dezenfekte etmeye devam ettiklerini dile getirerek, "Camilerimizin açılmasıyla yüzbinlerce tek kullanımlık seccade, tüm camilerimize el dezenfektanları, hocalarımız için gerekli dezenfeksiyon malzemeleri teslim edildi. İlçelerimizle koordineli şekilde özellikle vatandaşımızın toplu olarak kullandığı alanlarda yoğun şekilde dezenfeksiyon işlemlerine kesintisiz devam ediyoruz."...