konya yol yatırımları 2016

konya yol yatırımları 2016

Konya Büyükşehir Belediyesi, Ilgın İlçesi’nde 6 mahalleyi birbirine ve ilçe merkezine bağlayan toplam 40 kilometre uzunluğundaki mahalle yollarında standardı yükseltti.

Konya Çiçekler-Yazyurdu yolu 2.5 milyon liraya mal olacak!

Konya genelinde mahalleye dönüşen eski köy ve beldelerde asfalt çalışmalarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, Beyşehir İlçesi’nde Çiçekler - Hüseyinler - Fasıllar - Yazyurdu arasındaki hatta çalışmalarını sürdürüyor.

Konya'ya 15 milyon TL'lik köprülü kavşak!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Aksaray Yolu Organize Sanayi Köprülü Kavşak inşaatında incelemelerde bulundu.

Konya Büyükşehir'den 1.700 kilometre asfalt!

2016’yı asfaltta yatırım yılı ilan eden Konya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde sürdürdüğü prestij yolların yanı sıra mahalle yollarında da yoğun bir çalışma yürütüyor. Büyükşehir, 2016 yılında 1.700 kilometre mahalle yolunda çalışma yapacak.

Konya Seydişehir'e 5 yılda 153 milyonluk yatırım!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından Seydişehir’e kazandırılan yatırımları inceleyerek geçtiğimiz son 5 yılda Seydişehir’e 153 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.

Konya'nın çehresi yatırımlarla değişiyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ereğli ve Halkapınar’da hayata geçirilen yatırımları inceledi.

Bingöl'deki ulaşım yatırımları TBMM gündeminde!

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı'nın Bingöl'deki yatırımları ve yol inşaatları meclis gündemine taşındı..

Mehmet Tutal: Konya Seydişehir yeniden inşa edildi!

Konya Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, bölgedeki yatırımlardan bahsetti. İlçelerin kamulaştırma çalışmalarıyla yeniden inşa edildiğini söyleyen Tutal, gelecekteki yatırımları anlattı.

2018'in yol yatırımları belirlendi!

Karayolları Genel Müdürlüğünce 2018 yılında 202 kilometre otoyol, 615 kilometre bölünmüş yol, 630 kilometre tek platformlu yol yapılacak.

TOKİ'den Konya, Karaman ve Niğde'ye model proje!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Konya, Karaman ve Niğde ilçelerindeki yatırımları ve projeleri inceledi. Konutların, “model” olacak nitelikte projeler olduğunu belirtti.

Konya Meram'da kentsel dönüşüm hız kesmiyor!

Konya Meram'daki kentsel dönüşüm projelerinden bahseden Belediye Başkanı Fatma Toru, yatırımları ve projeleri anlattı. Toru, Şükran Mahallesi'nde dönüşüm içinde olduklarını belirtti.

Konya'ya metro müjdesi!

Konya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçedeki yatırımları ve projeleri anlattı.

Kahta Belediyesi'nin kent yatırımları sürüyor!

Kahta Belediyesi ilçede bozulan yol ve kaldırım onarım çalışmaları yapıyor.Kahta Belediyesi'nin kent yatırımları sürüyor.

Ankara Yenimahalle'de yeni yollar açılıyor!

Yenimahalle Belediyesi çetin geçen kış sezonunun ardından havaların düzelmesiyle beraber yeni yol yatırımları için ilçeyi abluka altına aldı.

Konya'ya 9.7 milyon TL'lik yol yatırımı!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Bozkır İlçesi’nin altyapısı ve malzeme kalitesi ile örnek 73 kilometre mahalle yolunun tamamladı, yolların toplam maliyeti 9.7 milyon lira oldu.

Konya Beyşehir'de inşaat sektörünün önü açılacak!

Konya Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçedeki yatırımları anlattı. 2017 yılının yatırım yılı olacağını söyleyen Özaltun, inşaat sektörünün önünün açılacağını söyledi.

Konya Büyükşehir'den rekor yol yatırımı!

Konya Büyükşehir Belediyesi, kentteki yollarda standardı yükseltmek için çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor.

konya yol yatırımları 2016

konya yol yatırımları 2016 konya yol yatırımları 2016


Yeni Büyükşehir Yasası ile Konya’nın tüm ilçelerinin yaşam standardını yükseltmek için yatırımlarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, prestij caddelerin yanı sıra mahalle yollarındaki çalışmalarını da birer birer tamamlıyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın ilçelerinde Büyükşehir sorumluluğundaki bütün mahalle yollarını tamamlamak için çalışmaların sürdüğünü belirterek, mevcut yolların da standartlarını artırdıklarını dile getirdi.


Ilgın’da 6 mahalleyi ilçe merkezine ve birbirine bağlayan yollarda çalışmaların önümüzdeki günlerde tamamlanacağını kaydeden Başkan Akyürek, “Kadınhanı İlçesi’nin Atlantı ve Mahmudiye mahalleleri ile Ilgın’ın Dülger ve Kale mahallelerinin birbiriyle ve Ilgın ilçe merkeziyle ulaşımını sağlayacak 22 kilometre uzunluğundaki yol ile Ilgın Gökçeyurt, Selçuklu Uzundere mevkii üzerinden il yoluna bağlanan 18 kilometre uzunluğundaki hattın bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Yaklaşık 8 milyon liraya mal olacak yatırım ile Ilgın’ın mahalle yollarında...