Kristal Türkiye Enstitüsü 

Kristal Türkiye Enstitüsü 

Lüks konut uzmanlık alanında Türkiye'nin sürdürülebilir en başarılı ismi Evrim Kırmızıtaş Başaran, "Lüks Konut Satışı Eğitimi" adı altında Bursa da eğitim verdi...

Türkiye'de kentsel dönüşüm hızlanmalı!

BÜ Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, "Deprem güvenliği olmayan binaları dönüştürerek, sağlam binalarda oturmamız lazım" dedi.

Türkiye Otobüsçüler Konseyi'nden arazi tahsisi açıklaması!

Türkiye Otobüsçüler Konseyi, sektörün İstanbul Anadolu Yakası'ndaki otogar ihtiyacını karşılayacak çözüme yaklaşıldığını dile getirdi. 

En hesaplı evler Türkiye'de!

Aralarında Yunanistan, ABD ve Rusya'nın da olduğu alım gücüne göre konut almaya en uygun 10 ülkenin sıralandığı listede Türkiye, birini sırada yer aldı. Metrekare fiyatının hane gelirine oranının en yüksek olduğu ülke ise Yunanistan olarak açıklandı.

Pandemide yabancıya konut satışında Türkiye ön plana çıktı!

Yabancıya gayrimenkul satış şirketi Nevita tarafından hazırlanan rapora göre, Türkiye, koronavirüs döneminde yabancı konut satışında Avrupa ülkelerine göre en az kayıp yaşayan ülkelerin başında geldi.

RE/MAX Türkiye ofisi kendi enerjisini üretecek!

Dünyanın önemli gayrimenkul firmalarından olan RE/MAX’ın Türkiye ofisi, sürdürülebilir bir gelecek için güneş enerjisi panelleri ile kendi enerjisini üretecek.

Kristal Türkiye, girişimci buluşmasının sponsoru oldu!

Türkiye’nin yerli ve milli gayrimenkul danışmanlığı bayiliği markasından olan Kristal Türkiye, Gain Global Türkiye’nin dijital ortamda gerçekleştirdiği girişimci buluşması etkinliğinin sponsoru oldu. 

Kristal Türkiye'nin yönetim danışmanı Zennure Özen oldu!

Zennure Özen, Kristal Türkiye lokal, ulusal ve uluslararası operasyonunda tüm süreçlerden sorumlu yönetim danışmanı oldu. Gayrimenkul franchise endüstrisinin tecrübeli ismi Özen, 2013-2018 yılları arasında Coldwell Banker Türkiye operasyonu genel koordinatörü olarak görev almıştı...

Kristal Türkiye gayrimenkul satış sürecini dijitale taşıdı!

Kristal Türkiye, gayrimenkul danışmanlığının tüm süreçlerini dijitale taşıdı. Kristal Türkiye Yönetim Danışmanı Zennure Özen, korona salgını nedeniyle ikametlerinde uzun süre geçirenler evlerinin durumunu gözden geçirme vakti bulduklarına dikkat çekti.

Ev arayan sağlık çalışanlarına gönüllü gayrimenkul danışmanlığı!

Gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, koronavirüs salgını sebebiyle evine gidemeyen ve otellerde konaklayan sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, gönüllü konut danışmanlığı yapacak...

Gratis Türkiye'deki mağazalarını kapattı!

Gratis Türkiye koronavirüs salgını önlemleri kapsamında 79 ilde bulunan 667 mağazasını geçici olarak kapattığını açıkladı...

Zennure Özen, Kristal Türkiye'nin yönetim danışmanı oldu!

Gayrimenkul franchise endüstrisinin tecrübeli isimlerinden olan Zennure Özen, Kristal Türkiye lokal, ulusal ve uluslararası operasyonunda tüm süreçlerinden sorumlu yönetim danışmanı oldu.

Koronavirüs Türkiye'ye sıçradı! Vatandaşlar marketlere akın etti!

Türkiye'de koronavirüs vakasının ortaya çıkmasının ardından vatandaş kolay stoklayabileceği gıda ürünlerini almak için marketlere akın etti.

Kristal Türkiye Bursa'dan dünyaya açılıyor!

Gayrimenkul Danışmanlığı markası Kristal Türkiye, İstanbul genel müdürlük açılışını geçtiğimiz gün Bursa franchise ofislerinin sahibi ve kıymetli gayrimenkul danışmanlarının katılımıyla Bebek’te düzenlendi.

Kristal Türkiye Enstitüsü  Haberi

Kristal Türkiye Enstitüsü 

Kristal Türkiye Enstitüsü yanlızca Kristal Türkiye Profesyonellerine özel bir eğitim ile Gayrimankul endüstrisine değer kattı. Evrim Kırmızıtaş Başaran da bu etkinlikte eğitim verdi.

Soru-cevap şeklinde geçen eğitimde Kristal Profesyonelleri kendisine 'başarılarının sırları, dünya cirolarını nasıl yakaladığı' soruldu. Kırmızıtaş dünya birinciliğini ve başarılarının sırlarını şu sözlerle anlattı;

"Tek yetkili sözleşmesi, yer görme belgesi, doğru fiyat ve doğru gayrimenkul olmazsa olmazımdır. Gayrimenkul sektöründe büyük cirolar yapmak ancak bilgi tecrübe duruş istikrar ve çalışma azmi ile olur. Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun mühendisim milli voleybolcuyum disiplinliyim içinde bulunduğum şartları çok iyi değerlendiriyorum ekibim var, takımım var yoğun bir şekilde çalışıyorum ve hiçbir başarı kıymetsiz olamaz" dedi.

Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah Özdemir'den teşekkür plaketi alan Başaran, tüm Kristal Profesyonelleri ile tek tek hatıra fotoğrafı çektirip,...