kurban kesim yerleri

kurban kesim yerleri

Ataşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Kurban Bayramı nedeniyle ilçe genelinde kurulan 16 noktadaki kurban satış yerleri ile kesim alanlarını temizliyor. Alanlar dezenfekte edilip kireçleme yapılıyor.

Seyhan'da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi!

Kurban Bayramı öncesi Seyhan Belediyesi kurban satış ve kesim yerlerini belirledi. Yapılan açıklamada, vatandaşlardan kurbanlarım kesmek için belediye tarafmdan belirlenen kesim noktalarım tercih etmeleri istedi.

Çevre Bakanlığı'ndan kurban kesim yerleri uyarısı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kurban Bayramı süresince kurban satış ve kesim yerlerinde çevre kirliliğine sebep olabilecek faaliyetlerin toplum ve çevre sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için tedbirler alındı.

Ümraniye'de kurban kesim yerleri hazırlandı!

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla çeşitli tedbirler alan Ümraniye Belediyesi, belirlenen kurban satış ve de kesim alanlarında gerekli önlemleri aldı.

Kurban kesim yeri olarak değerlendirilebilecek alternatif alanlar!

Kurbanlık hayvan kesimi, belediyelerden çalışma izni almış mezbaha ve kombinalar ile Komisyonların belirlediği kesim yerlerinde; ehil kişilerce yapılıyor. Peki, kurban kesim yeri olarak değerlendirilebilecek alternatif alanlar nerelerdir?

Kurbanlık satış noktaları Boğaz manzaralı daireleri solladı!

Kurbanlık satış noktaları Boğaz manzaralı daireleri solladı. Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tunç "Kurbanlık fiyatlarının artmasının asıl sebebi satış yerleri ve nakliye hizmetleri için belirlenen ücretlerdir" dedi.

Adana'da şehir merkezlerinde hayvancılık tarih oluyor!

Adana'da şehir merkezlerinde hayvancılık tarih oluyor. Adana Büyükşehir Belediye Meclisi, şehir merkezlerinde hayvan yetiştirilmesinin yasaklanmasına yönelik teklifi oy birliğiyle kabul etti. CHP Grup Sözcüsü Ulaş Çetinkaya görüşlerini aktardı.

Balkonda kurban kesen vatandaşa 1000 TL ceza kesildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı balkonda kurban kesen vatandaşa acımadı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Kanunu’ na aykırı hareket ettiği belirlenen vatandaşa 1012 TL ceza uyguladı...

Maltepe Cumhuriyet Parkı 29 Ekim'de açılıyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, ilçe halkının yeşil alan yapılmasını istediği, yıllardır kurban kesim alanı olarak atıl durumda bulunan 44 dönümlük araziye, Anadolu Yakası’nın en büyük parkını inşa etti.

Kurban kesim yerleri hakkında tebliğ 2016!

Kurban kesim yerleri hakkında tebliğ, kurban satış ve kesim yerlerinin belirlenmesi, alınacak tedbirler ve bu konulara ilişkin diğer hususları düzenliyor.

İstanbul'da 3 yeni kesim tesisi açıldı!

İstanbul'da kurban kesmek isteyen vatandaşların sağlıklı ve hijyenik şartlarda kurbanlarını kestirebilmeleri için hazırlıklarını tamamladı. Pendik, Avcılar ve Sancaktepe’de 3 yeni Kurban Satış ve Kesim Tesisi hizmete açıldı.

Pendik Modern Kurban Alanı hizmete giriyor!

Pendik Belediyesi Kurnaköy Kurban Satış ve Kesim Alanı, bu yıl yeni yüzüyle hizmete giriyor. Tesislerde kurban satıcıları için konaklama kabinleri de yapılırken; tuvalet ve banyo imkanı da bulunuyor.

Maltepe Cevizli'deki kurban kesim alanı park olacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, dernekler buluşması kapsamında Kırıkkaleliler İli Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği’nde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi.

ANKAmall AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

ANKAmall Alışveriş Merkezi hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, ANKAmall AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?ANKAmall Alışveriş Merkezi bayramda kaçta açılacak?

Anatolium Bursa Kurban Bayramı bayramı 2015'te açık mı?

Anatolium AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Anatolium Kurban Bayramı bayramı 2015'te açık mı?Anatolium AVM bayramda kaçta açılacak? Anatolium AVM bayramda kaça kadar açık?

Anatolium AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Anatolium Ankara AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Anatolium AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Anatolium Ankara AVM bayramda kaçta açılacak?

Alanyum AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Alanyum AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Alanyum AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Alanyum AVM bayramda kaçta açılacak? Alanyum AVM bayramda kaça kadar açık?

Akmerkez Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

İstanbul Etiler'de konumlanan Akmerkez AVM, haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor Peki, Akmerkez Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Akmerkez bayramda kaçta açılır?

Akbatı Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

İstanbul Esenyurt'ta konumlanan Akbatı AVM haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Akbatı Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Akbatı AVM bayramda kaçta açılır?

Akasya Acıbadem Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

İstanbul Anadolu yakası Uzunçayır'da konumlanan Akasya Acıbadem hergün 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Akasya Acıbadem Kurban Bayramı 2015'te açık mı?Akasya Acıbadem bayramda kaçta açılır?

Airport AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Airport AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Airport AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Airport AVM bayramda kaça kadar açık? Airport AVM bayramda kaçta açılacak?

kurban kesim yerleri

kurban kesim yerleri kurban kesim yerleri

Kurban Bayramı’nda vatandaşların hem kurbanlık ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmesi hem de hijyenik ortamda hayvanlarını kesmelerini sağlamak amacıyla, bayramın ilk gününden itibaren temizlik çalışmalarına aralıksız devam eden temizlik ekipleri bayram sonrası da çalışmalarını sürdürüyor.

Kurban Bayramı’nda çevre ve görüntü kirliliği yaşanmaması için, Ataşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşık 700 kamyon sakatat ve gübre temizlenirken, kurban satış ve kesim alanları da dezenfekte edilip kireçleme...