life in vera iletişim

life in vera iletişim

Esenyurt Life İn Vera projesi Vera Group tarafından inşa ediliyor. Vera İnşaat imzası taşıyan Life İn Vera projesi 1.056 adet daire ve 85 ticari üniteden meydana geliyor.

Life in Vera iletişim! 95 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Life in Vera iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Projede bulunan stüdyo tipi dairelerin fiyatları 95 bin lira ile 130 bin lira arasında değişiyor

Life İn Vera nerede?

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen ve Vera Grup imzası ile yükselen Life İn Vera nerede? İşte bu sorunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Projede toplamda 1056 konut bulunuyor...

Life in Vera fiyat listesi!

Life in Vera fiyat listesi kapsamında yer alan konutlardan 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 140 bin liradan başlıyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 konutlar bulunuyor

Folkart Life'ın ticari alanları ön talep topluyor!

Bornova'da hayata geçirilen Folkart Life projesinin ticari alanları için ön talep toplanıyor. Projede yer alan ticari alanların en düşük satış bedeli 899 bin TL olarak belirlendi.

Adana Twins Life projesi tanıtıldı!

Halk Yapı İnşaat yeni projesini Adana'da inşa ediyor. Firmanın 13. projesi Twins Life'ın lasmanı gerçekleşti. Proje, 2 tip lüks daireden meydana geliyor.

Brooklyn Life'ın temeli atıldı!

Pana Yapı, yatırımcıları ve ev sahibi olmak isteyenleri buluşturduğu Brooklyn serisinde yer alan projelerinin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Pana Yapı, genç ve dinamik şehirli konseptiyle şehre yeni bir soluk getirecek Brooklyn Life projesinin de temelini attı.

Çorlu Golden Life’ın asansörleri Otis’ten!

Otis Türkiye, yenilikçi asansörleriyle konut sektörünün de beklentilerini karşılıyor. Otis Türkiye, Çorlu’nun en kaliteli ve farklı projesi Golden Life için şıklığı ve emniyeti garanti ediyor.

Atlantik Life'ın yüzde 75'i sahiplerini buldu!

İstanbul’da markalı ve nitelikli konut projeleri üreten Atlantik Yapı, Life projesi ile Pendik’te emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi, Ayan Babakıshıyeva tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Ataşehir'de kuruldu.

Standard Life, İngiltere’de konut fonlarını askıya aldı!

Küresel operasyonlarında yaklaşık 253,2 milyar sterlin seviyesindeki yatırımları yöneten Standard Life’ın İngiltere’deki konut fonlarını geçici olarak işleme kapattığı belirtildi.

Brooklyn Life’ın ruhsat işlemleri tamamlandı!

Pana Yapı, Fikirtepe’de projelendirdiği 'Brooklyn' serilerine hız kesmeden devam ediyor. Brooklyn Park'tan sonra şimdi 'Brooklyn Life’ın ruhsatını alarak ön taleplerini satışa çeviren Pana Yapı, estetiğin fonksiyonellikle bir araya geldiği ideal bir yaşam projesini daha gerçekleştiriyor.

Pana Yapı, Brooklyn Life projesini satışa sunmaya hazırlanıyor!

Pana Yapı, ‘Brooklyn Park’tan sonra şimdi de ‘Brooklyn Life’ projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan Brooklyn Life’ın 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Esenyurt Life In Vera iletişim bilgileri!

Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 1.056 adet daire bulunuyor. Esenyurt Life In Vera iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Vera Group Life In Vera Evleri iletişim!

Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede 1.056 adet daire bulunuyor. Vera Group Life In Vera Evleri iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Esenyurt Life In Vera adres bilgileri!

Vera Group imzasıyla hayata geçirilen projede 1.056 adet daire yer alıyor. Esenyurt Life In Vera adres bilgileri kapsamında Atatürk Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Esenyurt Life In Vera satış ofisi telefon!

Toplam 1.056 adet dairenin bulunduğu proje konum bilgisine göre otogara 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Esenyurt Life In Vera satış ofisi telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

life in vera iletişim

life in vera iletişim life in vera iletişim

Esenyurt Life İn Vera projesi İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'a hayata geçiriliyor. Proje Vera Gruop imzası taşıyor. 


1.056 adet daireden meydana gelen Life İn Vera projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. 


Evlerin yanı sıra 85 adet ticari üniteye yer verilen Esenyurt Life İn Vera projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor. 


Vera İnşaat Life İn Vera projesi spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, dinlenme alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, buhar odası gibi ortak yaşam alanlardan oluşuyor. 


Esenyurt  life in vera  ulaşım 

Adres: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No: 37/3 Esenyurt, İstanbul


Esenyurt Life In Vera satış ofisi iletişim!

Telefon: 0212 607 1 607

Web Adresi: www.lifeinvera.com.tr

Pınar...