Limak Turizm otelleri

Limak Turizm otelleri

Limak Turizm Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Global Connection'ın daveti üzerine Türk basınına yaptığı açıklamada, otel yatırımı için dünyanın bütün şehirlerinin radarlarında olduğunu söyledi.

Türkiye'nin en beğenilen otelleri Limak Turizm'den çıktı!

Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden biri olan Limak Turizm Grubu’ nun Antalya’da bulunan 4 oteli, Otelpuan.com üyeleri tarafından Türkiye’ nin en beğenilen otelleri seçildi.

Barut Otelleri Fethiye'deki ikinci otelini 2019'da açacak!

47 yıldan beri turizm sektröünde faaliyet gösteren Barut Otelleri, yatımlarına hız verdi. Şirket,  Mayıs 2019'da Fethiye'deki ikinci, toplamda ise 13'üncü otelini açacak. 

Limak Cyprus Deluxe Hotel kapılarını açtı!

1995'den bu yana turizm alanında faaliyet gösteren Limak Holding, 8. otelini KKTC’de hizmete açtı.

Limak'tan, Ankara'ya SPA merkezi!

Çimento, altyapı, enerji, havalimanı projelerinin yanı sıra turizm sektöründe de önemli faaliyetleri bulunan Limak, bünyesindeki 7 otele bir de SPA merkezi ekledi.

Balkanlar'da Türk turizm yatırımcısına büyük fırsat var!

Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, “Balkanlar’da Türk turizm yatırımcısı için büyük fırsatlar var. Grup olarak eğer bir turizm yatırımı yapılacaksa havalimanı inşa etmeye de, otel işletmeye de talibiz” dedi.

Didim Serbest Ticaret ve Turizm Bölgesi projesi hayata geçiyor!

Aydın'ın Didim ilçesinde hayata geçirilecek 'Didim Serbest Ticaret ve Turizm Bölgesi' projesi ile 109 bin dönümlük alanda oluşturulacak serbest bölgede termal ve golf otelleri, eğlence mekanları ve alışveriş merkezleri yapılacak.

Elite World Otelleri EMITT Fuarı’nda yeni yatırımları ile yer alacak!

Elite World Oteller Zinciri, turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Elite World Otelleri, 28-31 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek EMITT Fuarı’nda yeni yatırımları ile yer alacak.

Limak Turizm yurt dışında otel yapacak!

Limak Turizm Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Global Connection'ın daveti üzerine Türk basınına yaptığı açıklamada, otel yatırımı için dünyanın bütün şehirlerinin radarlarında olduğunu söyledi.

İnşaat sektöründen 21 şirket turizme yöneldi!

İnşaat ile turizm deyim yerindeyse birbirinin kardeşi iki sektör. Gloria’dan Rixos’a, Elite World’ten Limak Otelleri’ne kadar birçok turizmcinin kökeni inşaata dayanıyor.

Limak otel yatırımı için New York ve Moskova ile görüşüyor!

Limak Turizm Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, otel yatırımı için bütün şehirlerin radarlarında olduğunu belirtti. Kavaloğlu, New York, Balkanlar ve Moskova’da görüşmeler yaptıklarını açıkladı.

Elbirliği sistemi ile turizm sektörü canlanacak!

Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 75 binin üzerinde teslimat yapan Emin Grup, kapanan büyük otelleri de gündemine alarak, Turizm sektörünü canlandırmak, ekonomiye katkı sağlamak ve vatandaşlara kredisiz, faizsiz “Elbirliği sistemi” ile tatil imkanı sunac

2006 yılında Limak'ın hedefi İstanbul'da turizm tesisi açmak!

2006 yılında Limak Holding'in hedefi İstanbul'da turizm tesisi açmakmış. Antalya, Kıbrıs ve Ankara'da butik otelleri bulunan Limak Holding, Emekli Sandığı'na ait Maçka Oteli'yle de ilgilenecekmiş.

Limak otelleri yılda 1.2 milyon turist ağırlıyor!

Otellerinde yıllık 1.2 milyon turisti ağırlayan Limak, 2023'e kadar tesis sayısını 15'e çıkarmayı hedefliyor. Grubun Turizm Koordinatörü Kavaloğlu, "Türkiye'nin en hızlı büyüyen lüks otel zincirlerinden biriyiz" dedi.

Limak Holding Mardan Palace ile ilgilendiğini doğruladı!

Mardan Palace’a Limak Holding’in talip olduğu iddiaları turizm gündemine bomba gibi düştü. Mardan Palace yetkilileri şu an için açıklama yapılmayacağını belirtirken, Limak Holding yetkilileri, lüks otelle ilgilendiklerini doğruladı.

Limak Turizm otelleri Haberi

Limak Turizm otelleri

Limak Turizm İcra Kumlu Başkanı Kaan Kavaloğlu, New York, Balkanlar ve Moskova'da otel yatırımı için görüşmeler yaptıklarını açıkladı. 


Limak Turizm Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Global Connection'ın daveti üzerine Türk basınına yaptığı açıklamada, otel yatırımı için dünyanın bütün şehirlerinin radarlarında olduğunu söyledi. 


İstanbul'da temaslarda bulunan basın heyetini Kavacık'taki Limak Eurasia Luxury Hotel'de misafir eden Limak Grubu, turizmdeki yatırım planlarını Rus gazetecilerle paylaştı. Otel yatırımı için dünyanın bütün şehirlerinin radarlarında olduğunu söyleyen Limak Turizm İcra Kurulu Başkanı Kaan Kavaloğlu, New York, Balkanlar ve Moskova'da otel yatırımı için görüşmeler yaptıklarını açıkladı. 


Şu anda Antalya'da 4, İstanbul, Yalova ve Ankara'da birer tane olmak üzere toplam 7 otelleri olduğunu belirten Kavaloğlu, yapımım üstlendikleri üçüncü havalimanının bulunduğu bölgeye bir otel yapacaklarım kaydetti. Kavaloğlu İstanbul'da ayrıca tarihi yanmada ile...