m and n kadıköy telefon

m and n kadıköy telefon

M&N Mimarlık'ın M&N Park 24 Kadıköy projesi için belediyeden yapım ruhsatının çıkması bekleniyor. 18 dairenin yer aldığı M&N Park 24 projesinde dairelerin hepsi 2+1 olacak...

Banana Group İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Banana Group İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah M.H.N tarafından kuruldu.

Alshıbraın Internatıonal Network For Investment And The Traınıng İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Alshıbraın Internatıonal Network For Investment And The Traınıng İnşaat Limited Şirketi Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Oqab H F M Almutairi tarafından kuruldu.

A and J Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A and J Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Jalal Kehil ve M.S. Mustafa Assaf ortaklığında kuruldu.

Alshıbraın Internatıonal Network For Investment And Traınıng Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Alshıbraın Internatıonal Network For Investment And Traınıng Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ang Koon Yew ve Oqab H F M Almutaırı ortaklığında kuruldu. 

M N R Metal Hurda Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

M N R Metal Hurda Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Münür Üstündağ tarafından 10 bin TL sermaye ile kuruldu.

Marks and Spencer 60 mağazasını kapatacak!

İngiliz Marks and Spencer (M&S) İngiltere’de ve uluslararası operasyonlarında 5 yıl içerisinde 60 mağazasını kapatma kararı aldığını açıkladı

H and M Anatolium AVM'de mağaza açıyor!

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan sevilen moda markalarından H&M, Bursa'da ikinci mağazasını açıyor.

H and M, ÖzdilekPark AVM'de mağaza açıyor!

Dünyaca ünlü ve birçok ülkede mağazası olan H&M, ÖzdilekPark AVM'de açılıyor. Yarın yapılacak olan açılışta, açılış nedeniyle H&M ilk 100 kişiye yüzde 20 indirim hakkı verecek.

M And A Investment Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

M And A Investment Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, Asım Ahmed S Almushalı ve M.Abdulrahman M Almoshaıleh ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 20 Mayıs'ta Bağcılar, Mahmutbey Mahallesi'nde kuruldu.

Yapı-Endüstri Merkezi, ACE of M.I.C.E Fuarı’na katılacak!

İstanbul’un merkezinde, 5 kişiden 800 kişiye kadar olan kapasitesi, esnek kullanım alanları ve mekân çözümleriyle fark yaratan Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), 16-18 Mart 2016 tarihlerinde düzenlenecek ACE of M.I.C.E Fuarı’nda yerini alıyor.

Alаnyа'nın içmе suyu vе аrıtmа tеsisi sorunu çözülecek!

Dеvlеt Su İşlеri(DSİ), Antаlyа'nın Alаnyа İlçеsi'ndе yаpımı dеvаm еdеn içmе suyu isаlе hаttı vе аrıtmа tеsisinin tаmаmlаnmаsıylа birliktе ilçеnin 2045 yılınа kаdаr bu iki sоrununun оrtаdаn kаlkаcаğını bildirdi.

Global For İntegrated Contracting And Road Work İnşaat Ticaret Anonim Şirketi İstanbul 1 Şubesi açıldı!

Global For İntegrated Contracting And Road Work İnşaat Ticaret Anonim Şirketi İstanbul 1 Şubesi, E. M. Kassım Mohamed Şube Müdürlüğü'nde 100 bin liralık sermaye ile kuruldu.

H and M İzmir'deki ilk mağazasını Point Bornova'da açıyor!

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme'nin hayata geçirdiği Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dünyanın en büyük moda perakendelerinden olan İsveç moda markası H and M'i (Hennes&Mauritz) İzmirlilerle buluşturuyor.

m and n kadıköy telefon Haberi

m and n kadıköy telefon


M&N Mimarlık tarafından hayata geçirilen M&N Park projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde inşa ediliyor. M and N Park 24 Kadıköy projesi 18 adet konuttan meydana geliyor.


Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen M and N Park 24 Kadıköy projesinde yıkım ruhsatı alındıktan sonra yıkım tamamlandı. Projenin yapım ruhsatı için Kadıköy Belediyesi'nden onay bekleniyor.


Toplam inşaat alanı 2 bin 480 metrekare olan M and N Park 24 Kadıköy projesi 790 metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Projede dairelerin tamamı 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projenin fiyatları ve görselleri önümüzdeki günlerde hazır olacak.Telefon:+90 (216) 449 17 75

Web : http://www.monofis.com/

Gülcihan...