Mahall Bomonti kiralık ev

Mahall Bomonti kiralık ev

Türkerler İnşaat tarafından İzmir'de yükselen Mahall Bomonti'de 50 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor. Proje kapsamında peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade fırsatı!

Türkerler Holding'ten Mahall Bomonti İzmir’de, herkesi ev ve ofis sahibi yapacak kampanya başlatıldı. Mahall Bomonti İzmir'de 4 bin 150 TL’den başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Mahall Bomonti'de aylık taksitler 4 bin 150 liradan başlıyor!

Türkerler Holding imzalı Mahall Bomonti İzmir projesinde ayda 4 bin 150 liradan başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olunabiliyor.

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.

Mahall Bomonti İzmir’de ofisler Aralık ayı sonuna kadar yüzde 8 KDV avantajlı!

İzmir’in en merkezi konumunda inşa edilen ve bomontiada, tiyatro ve opera salonu, alışveriş ve yaşam ayrıcalıklarıyla şehrin yeni çekim merkezi olmaya aday Mahall Bomonti İzmir’de ofisler Aralık ayı sonuna kadar yüzde 8 KDV avantajı sunuyor. 

Mahall Bomonti İzmir'e Doğuş Grubu imzası!

Türkerler Holding'in İzmir'deki en büyük gayrimenkul yatırımı Mahall Bomonti İzmir projesi çok değerli bir ortaklığa imza attı.

Mahall Bomonti İzmir lansmanı 13 Temmuz'da!

Enerji, sağlık, doğalgaz ve inşaat başta olmak üzere ülkemiz ekonomisine pek çok alanda değerli katkılar sağlayan Türkerler Holding, İzmir’de yer alan Mahall Bomonti projesini basına lanse edecek. 

Mahall Bomonti İzmir, Atlas Tarih Dergisi işbirliği ile işbirliği yaptı!

Mahall Bomonti İzmir; Atlas Tarih Dergisi işbirliğiyle önemli bir çalışmaya imza attı.  “Bir Osmanlı Kentinin Modernleşme Adımları” kitabıyla kentin tarihine ışık tuttu..

Mahall Bomonti İzmir satılık ev fiyatları 2017!

İzmir Konak'a bağlı Halkapınar'da hayata geçirilen Mahall Bomonti Evleri, 387 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte, Mahall Bomonti İzmir satılık ev fiyatları 2017...

Mahall Bomonti Halkapınar satılık ev!

Mahall Bomonti Halkapınar satılık ev fiyatları 387 bin TL'den başlıyor. Türkerler İnşaat imzası taşıyan proje 45 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor...

İzmir Mahall Bomonti satılık!

Türkerler İnşaat imzası taşıyan İzmir Mahall Bomonti satılık daire fiyatları 387 bin liradan başlıyor. Projenin Haziran 2019'da teslim edilmesi hedefleniyor...

Mahall Bomonti İzmir satılık daire!

İzmir Konak'a bağlı Halkapınar Mahallesi'nde yükselen Mahall Bomonti İzmir projesi 470 adet konut, 572 adet ofis ve 30 ticari üniteden meydana geliyor. Mahall Bomonti İzmir satılık daire fiyatları 329 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Mahall Bomonti İzmir, Göztepe’ye sponsor oldu!

Türkiye inşaat sektörünün öncü firmalarından Türkerler Holding, İzmir’in köklü spor kulübü Göztepe’yle sponsorluk anlaşması imzaladı. Göztepe, lig sonuna kadar tüm maçlarına Türkerler Holding yatırımı “Mahall Bomonti İzmir” logolu formasıyla çıkacak.

Halkapınar Mahall Bomonti teslimleri ne zaman?

Türkerler İnşaat imzası taşıyan Mahall Bomonti Konak ev fiyatları 320 bin TL'den başlayarak, 1 milyon 200 bin TL'ye kadar çıkıyor...

Mahall Bomonti kiralık ev Haberi

Mahall Bomonti kiralık ev

Türkerler İnşaat tarafından 3 blok olarak tasarlanan Mahall Bomonti projesi 595 konut, 382 ofis, 94 ticari birim ve tescilli tarihi yapılardan meydana geliyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1, 3,5+1 ve loft daire seçenekleri bulunuyor.

Konak, Alsancak ve Karşıyaka’nın kesişimde bulunan Mahall Bomonti, Halkapınar Metro ve İzban Aktarma istasyonuna 400 metre mesafede yer alıyor.  İzmir Mahall projesinde konutlarda 50 ay sıfır faiz, ofislerde 60 ay sıfır faiz veya peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı var.

Mahall Bomonti'nin sosyal alanları arasında mağazalar, restoranlar ve kafeler, tenis kulübü, açık-kapalı havuz, SPA ve fitness alanı, çocuk oyun alanları, kütüphane, seyir terası, sinemalar, opera ve tiyatro salonu, sanatsal etkinlik alanı ve performans alanları mevcut.

Mahall Bomonti'nin Eylül 2021 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.  

Mahall Bomonti İzmir iletişim:

Tel:...