Malatya Akçadağ 2. Etap toki başvuruları

Malatya Akçadağ 2. Etap toki başvuruları

TOKİ Malatya Akçadağ 2. Etap daire fiyatları 61 bin 583 TL'den başlıyor. Ödeme planı kapsamında 240 ay vade uygulanan projede yer alan 73 adet daire açık satışa sunuluyor.

Malatya Akçadağ TOKİ 2. Etap fiyatları!

Malatya Akçadağ TOKİ 2. Etap fiyatları 61 bin 583 TL'den başlıyor. Toplamda 73 adet konutun açık satış yöntemiyle satıldığı projede satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş tarafından yürütülüyor.

DASK, Elazığ ve Malatya'da 2 milyon lira hasar ödemesi yaptı!

DASK Yönetim Kurulu Başkanı Mete Güler, yaptığı açıklamada Elazığ'ın Sivrice ilçesi merkezli 6,8 büyüklüğündeki depremden sonra Elazığ ve Malatya'da şu ana kadar 2 milyon TL hasar ödemesi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Malatya Yağmur Apartmanı’ndaki bilinçsiz yıkım 2 binaya hasar verdi!

Malatya depreminde ağır hasar gören Yağmur Apartmanı’nın yıkım çalışmaları sırasında 2 bina hasar gördü. 2 binada tahliye gerçekleşti.

Malatya'da 17.2 milyon TL'ye icradan satılık yem fabrikası ve arsası!

Malatya İcra Dairesi Müdürlüğü, Malatya ili, Yeşilyurt ilçesi, Cihadiye Mahalle/Köy, 216 ada, 6 parselde yer 1 katlı yem fabrikası binasını ve arsayı toplam 17.2 milyon TL'ye icradan satıyor...

Malatya’da arazi kavgası: 2 ölü!

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde akrabalar arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışma sonucunda polis memuru Bekir Aybar ile annesi Fatma Aybar, av tüfeğiyle öldürüldü.

Malatya'da 2 dev merkezin yapımı tamamlanıyor!

Malatya Valisi Aydın Baruş, 112 Acil Çağrı Merkezi ve Geri Gönderme Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Vali Baruş, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ÖİB Malatya Yeşilyurt'taki 2 gayrimenkulün satışını onayladı!

Malatya Yeşilyurt'a bağlı Kuyulu Mahallesi'ndeki 2 parselin satışı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ile İlgili Karar kapsamında onaylandı..

Malatya Akçadağ'da acele kamulaştırma!

Malatya Alçadağ'daki bazı taşınmazlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından acele kamulaştırılacak...

Malatya'da 4 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

Malatya İli, Yeşilyurt İlçesi, Kaynarca Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 4 milyon 96 bin 668 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Malatya Büyükşehir'den 11.6 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeşiltepe ve Yaka Mahallesi'ndeki 2 arsa ihale ile satılıyor. İhale, 21 Aralık'ta yapılacak..

Malatya Akçadağ'ın altyapısı tamam!

Malatya Büyükşehir Belediyesi, altyapı şebeke çalışmaları tamamlanan Akçadağ ilçesinde yol yatırımlarına başladı.

TOKİ Malatya Akçadağ 2. Etap son başvurusu!

Malatya Akçadağ 2.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 5 adet konut için başvuru dönemi devam ediyor. Peki, TOKİ Malatya Akçadağ 2. Etap son başvurusu ne zaman?

Malatya Akçadağ 2. Etap TOKİ başvuru tarihleri 2017!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Malatya Akçadağ 2.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 5 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor. İşte Malatya Akçadağ 2. Etap TOKİ başvuru tarihleri 2017...

Malatya Akçadağ Parkı hizmete girdi!

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, daha önce mezbelelik olan yerin, şimdi bir güzellik olarak ortaya çıktığını belirterek, parkın yapılmasından dolayı Başkan Çakır ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Malatya Akçadağ 2. Etap toki başvuruları

Malatya Akçadağ 2. Etap toki başvuruları Malatya Akçadağ 2. Etap toki başvuruları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca inşa edilen Malatya Akçadağ 2. Etap Projesi'nde; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile toplam 73 konut açık satış yöntemiyle satılıyor. 


TOKİ Malatya Akçadağ 2. Etap daire fiyatları 61 bin 583 TL ile 85 bin 737 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede konut teslimlerinin sözleşme tarihinden itibaren 36 ay içerisinde gerçekleşmesi öngörülüyor.


Başvuru tarihleri 14 Eylül - 31 Aralık 2015 olarak belirlenen Malatya Akçadağ 2. Etap TOKİ Evleri 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede 205,28 TL taksitle ödeme yapılabiliyor. 


Malatya Akçadağ TOKİ 2. Etap satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nin Temerküz Şube Malatya Akçadağ şubesi aracılığıyla yürütülüyor. Projede 7 bin 390 TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. 


Konutların 74.82 metrekare büyüklükte dizayn edildiği TOKİ Malatya...