Manisa Yunusemre TOKİ projesi

Manisa Yunusemre TOKİ projesi

81 ilde yeni konutlar hayata geçiren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Manisa'da 366 yeni konut inşa etmek için düğmeye bastı.

TOKİ Manisa Yunusemre 2. Etap 775 konut ihalesi 6 Temmuz'da!

TOKİ tarafından Manisa İli Yunusemre İlçesi Akgedik Mahallesi 2.Etap 2.Kısım'da inşa edilecek 775 yeni konut için ihale tarihi belli oldu.

TOKİ Manisa Yunusemre 2. Etap 748 konut ihalesi 27 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Manisa Yunusemre İlçesi Akgedik Mahallesi 2.Etap 1.Kısım'da toplam 748 adet yeni konut inşa edecek.

Manisa Yunusemre TOKİ evleri mecliste konu oldu!

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Manisa'da Yunusemre Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile yürütülen konut edindirme projesine ilişkin soru önergesi hazırladı. Biçer sorularını Başbakan Yıldırım'a iletti.

Manisa Yunusemre'de büyük kentsel dönüşüm projeleri yapıyoruz!

Yunusemre'deki kentsel dönüşüm projelerine ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Projeler noktasında çok iyi bir konumdayız. Kentsel dönüşümde büyük projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. " dedi.

Manisa Yunusemre'de toplu konut sorunu bitiyor!

Manisa Yunusemre Belediyesi bünyesinde Etüd, Proje, Toplu Konut ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü kurulacak. Birim, ilçeye yapılacak toplu konutlar ve kentsel dönüşüm kapsamındaki çalışmaları yürütecek.

TOKİ Manisa Yunusemre'de 980 yeni konut inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa Yunusemre'de 980 yeni konut inşa etmek için düğmeye bastı.

Manisa Yunusemre'de 31.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika binası ve müştemilatı!

T.C. Manisa 3. İcra Dairesi, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Kayapınar Mahallesi, 3308 ada 2 parselde yer alan fabrika binası ve müştemilatını 31 milyon 266 bin 630 TL'ye satıyor...

Manisa Yunusemre'de 15.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Manisa 1. Satış Memurluğu, anisa ili, Yunusemre ilçesi, Horozköy Mahallesi, 1741 ada 4 parselde yer alan arsayı 15 milyon 607 bin 800 TL'ye satıyor...

Manisa Yunusemre'de 31.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

T.C. Manisa 3. İcra Dairesi, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Kayapınar Mahallesi 3308 ada 2 parselde yer alan fabrika binası ve müştemilatını 31 milyon 266 bin 630 TL'ye satıyor...

Manisa Yunusemre Belediyesi'nden kira indirim müjdesi!

Manisa'ya bağlı Yunusemre Belediyesi'nden kiracılarına müjde geldi. Belediye pandemi ile mücadele kapsamında Nisan ve Mayıs aylarında kira ücretlerinde yüzde 50 indirim yapacak. 

Manisa Yunusemre'de 8.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Manisa 2. Satış Memurluğu, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Horozköy Mahallesi, 1886 ada 3 parselde yer alan arsayı 8 milyon 846 bin 500 TL'ye satıyor...

Yalçın Arcak'tan Manisa Yunusemre'deki cami inşaatı için suç duyurusu!

CHP Manisa Yunusemre İlçe başkanlığı, Yunusemre Belediyesi’nin bahçesine yaptırılan Meydan Camii’nin inşaatında usulsüzlük yapıldığını ileri sürdü. CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Manisa Yunusemre için acele kamulaştırma kararı!

Manisa ili Yunusemre ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Manisa Yatırım izleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik kura sonuçları 18.06.2020 kazananlar listesi!

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik kura sonuçları 18.06.2020 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik kura sonuçları 18.06.2020 kazananlar listesi ve TOKİ Akgedik kura sonucu 2+1 ve 3+1...

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik kura çekimi bugün!

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik projesinde yer alan 350 adet konutun kuraları bugün saat 16:00'da çekiliyor...

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik alt gelir son başvuru tarihi bugün!

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik alt gelir projesinde yer alan 50 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik orta gelir başvuruları bugün sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Manisa Yunusemre Akgedik projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

Manisa Yunusemre'de 6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Manisa 2. Sulh Hukuk Mahkemesi, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Horozköy Mahallesi, 1753 ada 3 parselde yer alan imarlı arsayı 6 milyon 24 bin TL'ye icradan satıyor...

Manisa Yunusemre TOKİ projesi Haberi

Manisa Yunusemre TOKİ projesi

Yeni projeler için start veren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Manisa Yunusemre projesinin ihalesini 3 Ağustos tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ'nin Manisa Yunusemre projesinde 198 adet konut ve 8 adet dükkanın yanı sıra 1 adet cami de yer alacak. Projenin ihalesi E-İhale yöntemiyle gerçekleştirilecek.

TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde:


İKN    :    2021/331053 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent Çankaya/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Adı    :    Manisa İli Yunusemre İlçesi Akgedik Mahallesi 4 Etap 366 Adet Konut, 16 Adet Dükkan...