07 / 07 / 2022

Manisa Yunusemre TOKİ

Manisa Yunusemre TOKİ

Manisa Yunusemre Belediye Başkan Adayı Çerçi, ''Başta TOKİ çalışmalarımız olmak üzere kentsel dönüşüm, yeni sanayi sitesi projemiz olmak üzere önemli mesafeler aldık'' diyerek hayata geçirdiği projeleri anlattı.

Manisa Yunusemre’de 1.101 konutun sahipleri belirlendi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Manisa Yunusemre Belediyesi işbirliğinde Yunusemre ilçesinde inşa edilecek 5 bin 500 konutluk projenin ilk etabı olan 1.101 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

Yunusemre TOKİ için geri sayım başladı!

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde TOKİ Başkanlığınca 30 Eylül'de ihalesi yapılacak olan bin 158 konutluk birinci etabın ön onayı alınmak üzere belediyeye gönderildiği, projenin incelenerek İmar ve Şehircilik birimleri tarafından onaylandığı açıklandı.

TOKİ Manisa Yunusemre'de modern bir şehir kuracak!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, Manisalıların sabırsızlıkla beklediği ve temelini atmaya sayılı günlerin kaldığı, Manisa'nın en büyük projelerinden birisi olarak tarihe geçecek TOKİ Projesi üzerinde incelemelerde bulundu.

Manisa Yunusemre'de toplu konut sorunu bitiyor!

Manisa Yunusemre Belediyesi bünyesinde Etüd, Proje, Toplu Konut ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü kurulacak. Birim, ilçeye yapılacak toplu konutlar ve kentsel dönüşüm kapsamındaki çalışmaları yürütecek.

Manisa Akgedik’te 5 bin 500 konutluk bloklar yükseliyor!

Manisa Yunusemre Belediyesi ile TOKİ ortaklığıyla sürdürülen 5 bin 500 konutluk 'Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi'nin inşaatı son sürat devam ediyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi projenin detayları hakkında bilgi verdi.

TOKİ Manisa Yunusemre projelerinin ihalesi yapıldı!

Yatırımlarına son sürat devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa Yunusemre'de hayata geçireceği konutların ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ Manisa Yunusemre 4. Etap ihalesi bugün!

Yeni konut projeleri için düğmeye basan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Manisa Yunusemre Akgedik 4. Etap ihalesini bugün gerçekleştirecek.

TOKİ Manisa Yunusemre 4. Etap ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Manisa Yunusemre 4. Etap ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Manisa Yunusemre'ye 980 yeni konut!

Dar ve orta gelirli aileleri düşük taksitlerle ev sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa Yunusemre Akgedik Mahallesi'nde 980 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Manisa Yunusemre'de 980 yeni konut inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa Yunusemre'de 980 yeni konut inşa etmek için düğmeye bastı.

Manisa Yunusemre'de 31.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika binası ve müştemilatı!

T.C. Manisa 3. İcra Dairesi, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Kayapınar Mahallesi, 3308 ada 2 parselde yer alan fabrika binası ve müştemilatını 31 milyon 266 bin 630 TL'ye satıyor...

Manisa Yunusemre'de 15.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Manisa 1. Satış Memurluğu, anisa ili, Yunusemre ilçesi, Horozköy Mahallesi, 1741 ada 4 parselde yer alan arsayı 15 milyon 607 bin 800 TL'ye satıyor...

Manisa Yunusemre'de 31.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

T.C. Manisa 3. İcra Dairesi, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Kayapınar Mahallesi 3308 ada 2 parselde yer alan fabrika binası ve müştemilatını 31 milyon 266 bin 630 TL'ye satıyor...

Manisa Yunusemre Belediyesi'nden kira indirim müjdesi!

Manisa'ya bağlı Yunusemre Belediyesi'nden kiracılarına müjde geldi. Belediye pandemi ile mücadele kapsamında Nisan ve Mayıs aylarında kira ücretlerinde yüzde 50 indirim yapacak. 

Manisa Yunusemre'de 8.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Manisa 2. Satış Memurluğu, Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Horozköy Mahallesi, 1886 ada 3 parselde yer alan arsayı 8 milyon 846 bin 500 TL'ye satıyor...

Yalçın Arcak'tan Manisa Yunusemre'deki cami inşaatı için suç duyurusu!

CHP Manisa Yunusemre İlçe başkanlığı, Yunusemre Belediyesi’nin bahçesine yaptırılan Meydan Camii’nin inşaatında usulsüzlük yapıldığını ileri sürdü. CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Manisa Yunusemre için acele kamulaştırma kararı!

Manisa ili Yunusemre ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Manisa Yatırım izleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Manisa Yunusemre TOKİ Haberi

Manisa Yunusemre TOKİ

AK Parti’den Manisa Yunusemre Belediye Başkan adayı gösterilen mevcut belediye başkanı Mehmet Çerçi, adaylık başvurusu yaptı. Çerçi, makamında önemli açıklamalarda bulundu.

Aydın Denge Gazetesi'nden İlker Kılıçaslan'ın haberine göre, aday adaylığı döneminde yaşanan süreçte kimseye bir kırgınlığının, kızgınlığının olmadığını söyleyen Yunusemre Belediye Başkan Adayı Çerçi, şu ifadeleri kullandı:

“Samimiyet, hizmet ve gayretle önce millet önce memleket. Yaklaşık 5 yıldır Yunusemre Belediyesi olarak çok önemli hizmetleri hayata geçiriyoruz. Bildiğiniz gibi 31 Mart Seçimleri'yle ilgili süreç başladı. Cumhur İttifakı adayı olarak şahsım gösterildim. Cumhur İttifakı ruhuna uygun olarak Türkiye’nin geleceği doğrultusunda şehrimizin yararına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yaşanan aday adaylığı sürecinde kimseye bir kırgınlığımız söz konusu olamaz. Biz inanıyoruz ki halkımız bize en yüksek oyu verip tekrar bizi seçecektir. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, il ve ilçe...