Marmara Loft fiyat litesi 2018

Marmara Loft fiyat litesi 2018

2018 yılı içerisinde teslim edilecek Marmara Loft'ta topraktan kredi ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 378 bin TL'den başlıyor..

İn Mari Marmara fiyat listesi!

Marmara denizinin en özel kıyılarından birinde; Beylikdüzü’nde hayata geçirilen İn Mari Marmara'da satışlar başladı. İn Mari Marmara fiyat listesi haberimizin içerisinde başlıyor....

İn Mari Marmara projesi fiyat!

Beylikdüzü’nün yeni projesi İn Mari Marmara'da satışlar başladı. İn Mari Marmara projesi fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor...

Loft Albero Country Club fiyat!

Loft Albero Country Club  fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Loft Albero Country Club  fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Cer Loft güncel fiyat listesi 2020!

Cer Loft güncel fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salondan, 6 oda 1 salona kadar daire tipleri bulunuyor.

Cer Loft fiyat listesi!

Ege Yapı Yedikule projesi kapsamında satışa çıkarılan Cer İstanbul isimli projedeki 36 adet loft daire satışa çıkarıldı. Peki fiyatlar ne kadar? İşte Cer Loft fiyat listesi...

Mabeyn Marmara fiyat listesi 2019!

Beylikdüzü'nün Yakuplu bölgesinde inşa edilen Mabeyn Marmara'da satışlar devam ediyor. 2020'de teslim edilecek projede 2+1 fiyatlar 780 bin TL'den başlıyor. İşte Mabeyn Marmara fiyat listesi 2019...

Liv Marmara fiyat listesi 2018!

Liv Marmara fiyat listesi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Beylikdüzü Liman Cad. üzerinde limana en yakın ve tek rezidans projesi olan Liv Marmara'da 495 daire ve ticari alanlar bulunuyor. 

Marmara Evleri 4 fiyat!

Marmara Evleri 4 fiyat listesi dairelerin kat planlarına göre değişiklik gösteriyor. 40 ay vade farksız senet imkanı sağlanan projede teslimler 2020 yılının Haziran ayında yapılacak. 

Huzurlu Marmara fiyat ve ödeme planı!

Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Huzurlu Marmara'da kampanyalı fiyat ve ödeme olanakları sunuluyor. Projede dairelerin 2019'da teslim edilmesi planlanıyor..

Loft Valley Kavaklı fiyat listesi!

Loft Valley Kavaklı fiyat listesi daire alanlarına ve kat planlarına göre değişiyor. 1+1 ile 4+1 arasında toplamda 106 daireden oluşan proje 2019'da teslim edilecek. 

Marmara Loft'ta topraktan kredi ile ev sahibi olma fırsatı!

2018 yılı içerisinde teslim edilecek Marmara Loft'ta topraktan kredi ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 378 bin TL'den başlıyor..

Marmara Loft: Kartal'da ev sahibi olmanın emsalsiz fırsatı!

Daire fiyatlarının 378 bin TL'den başladığı Marmara Loft projesi "Kartal'da ev sahibi olmanın emsalsiz fırsatı" sloganı ile satış sürecine devam ediyor.

İncek Bulvar Loft Evleri fiyat!

İncek Bulvar Loft Evleri fiyat listesi 395 bin TL'den başlıyor. Proje 37 bin metrekare alan üzerine Akfen İnşaat tarafından inşa ediliyor...

Marmara Loft fiyat litesi 2018 Haberi

Marmara Loft fiyat litesi 2018

378 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 120 ay vade ve yüzde 0,95 faiz  oranı ile kredi çekme fırsatı sunan projede, 2+1 ve 3+1 daireler sizleri bekliyor. 

2018’de teslim edilecek proje, Anadolu Yakası’nın gözde yatırım merkezi olan Kartal’da, prestijli ve modern bir yaşam projesi olarak konumlanıyor.

Marmara Loft, 19 katlı iki bloktan oluşan ve akıllı ev teknolojisiyle donatılmış iki bloktan oluşuyor.

Toplamda 152 dairenin yer aldığı projemizdeki 3+1 dairelerin tamamı Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı, 2+1 dairelerin tamamı da orman manzaralı olarak konumlandı.

Uygun fiyatları ve ödeme avantajlarının yanı sıra sosyal imkanları ile de dikkat çeken projede; yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, havuz kafe, fitness salonu, yürüyüş parkuru gibi pek çok alan mevcut.

Marmara Loft Kartal Adalet Sarayı’na 9 dakika, metro istasyonuna 5...