marmaris koylarında tonozlamaya ihtiyaç duyulan yerler

marmaris koylarında tonozlamaya ihtiyaç duyulan yerler

Marmaris Deniz Ticaret Odası ile Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) arasında "Marmaris Deniz Turizmi Envanter Çalışması" projesinin hibe sözleşmesi imzalandı. Projenin üç ay sürmesi bekleniyor...

Yangında evleri yanan Günay-İlyas Şahin çifti yeni evlerine kavuştu!

Marmaris'te meydana gelen yangında evleri yanan Günay-İlyas Şahin çifti yeni evlerine kavuştu...

Marmaris yangınında evi yanan vatandaşlara kira yardımı!

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Marmaris yangınıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Evi yanan vatandaşlarımıza konteynerler klimalı olarak teslim edildi, konteynerde kalmak istemeyenlere de ayrıca kira yardımı yapıldı" dedi.

Marmaris'te konut inşaatları kısa sürede başlayacak!

Marmaris'te koordinasyon toplantısında açıklamalarda bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Murat Kurum yanan konutlar yerine inşa edilecek konutların yapımına 1-2 ay içerisinde başlayacağını dile getirdi.

Yangında evleri hasar gören vatandaşlara kira yardımı yapılacak!

Marmaris'te meydana gelen yangınları incelemek için bölgeye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yangında evleri zarar gören vatandaşlara kira yardımı yapılacağını açıkladı.

Marmaris Kemeraltı'nda 48.9 milyon TL'ye icradan satılık 4 katlı bina!

Marmaris 2. İcra Dairesi, Marmaris Kemeraltı'nda yer alan 4 katlı binayı 48 milyon 904 bin TL bedelle icradan satışa çıkardı.

Marmaris Okluk Koyu'nda inşa edilen binayla ilgili önerge verildi!

Cumhurbaşkanlığının Marmaris Okluk Koyu'nda inşa edilen binası meclis gündemine taşındı. CHP'li Erbay, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Türkiye'nin ünlü koylarında imar kirliliği!

Dünyanın En Güzel Koyları Birliği'nin 2012-2015 yılı Başkanı olan ve şu anda da genel sekreter görevini üstlenen Galip Gür (59), önemli açıklamalarda bulundu. Gür, Türkiye'de ve turizmde önde gelen ülkelerin koylarının rant, imar kirliliği ve betonlaşma tehlikesinde olmasının altını çizdi.

Marmaris'te küçük oteller konut oluyor!

Pandemi ile birlikte izole yaşam sürmek isteyen vatandaşlar özellikle Marmaris'te konut kiralamaya başladı. Konutlara artan bu talep sonrasında bölgedeki küçük oteller yıkılarak konuta dönüştürülmeye başladı. 

Mesa Bodrum Demirbükü'nün villalarında teslimler bu yaz başlıyor!

Mesa Bodrum Demirbükü'nün villa etabında teslimler başlıyor. Proje, Bodrum'un en özel koylarından birinde hayata geçiriliyor.

Sinpaş Kızılbük Marmaris'te Anneler Günü'ne özel yüzde 5 indirim fırsatı!

Sinpaş GYO tarafından Marmaris'in İçmeler mevkii Kızılbük Koyu'nda hayata geçirilen Sinpaş Kızılbük Marmaris projesinde yüzde 5 indirim kampanyası başladı...

Şahan Gökbakar, Marmaris Hasanbükü koyunda villa yaptırıyor!

Şahan Gökbakar, gayrimenkul yatırımlarında atağa geçti. Gökbakar, yeni bir yatırıma imza attı. Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris Hasanbükü koyunda ailesi için lüks bir villa inşa ettiriyor. 

Nef Reserve projeleriyle bambaşka bir Bodrum! 

Her biri denize sıfır konumda bulunan ve dünyaca ünlü mimarların imzasıyla inşa edilen Nef Reserve projeleri, Yalıkavak, Gölköy ve Hebil koylarında yükseliyor...

Marmaris'teki depreme dayanıksız belediye binası yıkılıyor!

1970’li yılların başında otel olarak yapılan, 1990'da ise belediye binasına dönüştürülen Marmaris Belediyesi hizmet binasının deprem riski sebebiyle yıkımına başlandı.

marmaris koylarında tonozlamaya ihtiyaç duyulan yerler Haberi

marmaris koylarında tonozlamaya ihtiyaç duyulan yerler


Marmaris Deniz Ticaret Odası ile Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) arasında "Marmaris Deniz Turizmi Envanter Çalışması" projesinin hibe sözleşmesi imzalandı. Oda tarafından, GEKA'ya sunulan ve 2013 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında destek kazandığı projeyle sorumluluk sahasının deniz turizmi envanterini çıkaracak. Üç aylık sürecek proje kapsamında çıkacak döküm bilgileriyle deniz turizminde sağlıklı bir istatistiki veri ortamı oluşturulacak. Diğer ayağında ise Marmaris koylarının tonozlamaya ihtiyaç duyulan yerleri tespit edilecek.


Marmaris Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mengi, yaptığı açıklamada GEKA'dan kazandıkları desteğin çok anlamlı olduğunu söyledi. Mengi, "Bu projeyle İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın faaliyet bölgesindeki deniz turizmine ilişkin potansiyel ortaya konmuş olacaktır. Genel olarak ülkemizi ve özelde söz konusu destinasyonları ziyaret eden turistlerin önemli bir kısmının hem Türkiye hem de bu...