Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi iletişim

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi iletişim

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Eren Çerman Muhsin Eraslan ortaklığında kuruldu.

Hiper Sağlık Ve Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Hiper Sağlık Ve Otelcilik Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Kılınç ve Umut Çakır ortaklığında kuruldu.

ABD Sağlık Bakanlığı, göçmen çocuklar için Pentagon'dan arazi talep etti! 

ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanlığı, ülkeye Meksika sınırından kaçak olarak gelen göçmen çocukları yerleştirmek için, Savunma Bakanlığından (Pentagon), Teksas'ta iki askeri üste yer tahsis talebinde bulundu. 

Sarıyer'e sağlık merkezi inşa ediliyor!

Sarıyer Belediyesi, Maden Mahallesi'nde yeni bir sağlık ve yaşam merkezi için çalışmalara başladı. Merkeze koronavürüse karşı aşı geliştirme çalışmaları yapan Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin isimleri verilecek.

Esar Gayrimenkul Enerji İnşaat Denizcilik Sağlık Ve Uluslararası Yatırımlar Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Esar Gayrimenkul Enerji İnşaat Denizcilik Sağlık Ve Uluslararası Yatırımlar Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Taha Esgün tarafından kuruldu.

İzmir'deki depremde 12 devlet hastanesi ile 20 Sağlık Merkezi hasar gördü!

Birlik Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Ahmet Doğruyol, “Aylardır insanüstü gayretle pandemiyle mücadele eden İzmir'deki sağlık çalışanlarının sırtına bir de depremden zarar gören 12 devlet hastanesi ile 20 Sağlık Merkezi’nin faturası eklendi” diye konuştu.

Mk Karaca Turizm İnşaat Sağlık Ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mk Karaca Turizm İnşaat Sağlık Ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Karaca tarafından kuruldu.

Akbal Sağlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Gayrimenkul Danışmanlığı Pendik Şubesi kuruldu!

Akbal Sağlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Gayrimenkul Danışmanlığı Pendik Şubesi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ümit Akbal, Mustafa Akbal ve Çeşminaz Karaman ortaklığında kuruldu.

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi kuruldu!

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Eren Çerman Muhsin Eraslan ortaklığında kuruldu.

Turquoise Sağlık Ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Turquoise Sağlık Ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Fatih'te 100 bin Tl sermaye bedeli ile Sur Restoran İşletmeciliği tarafından kuruldu.

TÜGVA yurtları sağlık ve adalet çalışanlarına tahsis edildi!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA),  İstanbul'da 4, İzmir'de 3 ve diğer şehirlerde 6 yurt binasını sağlık ve infaz memurlarına tahsis etti.

Mozaik34 Gayrimenkul Sağlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mozaik34 Gayrimenkul Sağlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Jana Fleyfel ve Muhittin Cemil Dağıstanlı ortaklığında kuruldu.

Sağlık ve spor tesisleri için yapılan kiralamalar mecliste!

Tarım ve Orman Bakanlığınca 2018 ve 2019 yıllarında sağlık, eğitim ve spor tesisleri için yapılan kiralamalar ve tahsil edilemeyen kiraların tutarı meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Mingroup Gayrimenkul Danışmanlık Sağlık ve Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mingroup Gayrimenkul Danışmanlık Sağlık ve Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Metanet İsmayılova ve Narmin İsmayılova tarafından kuruldu.

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi iletişim Haberi

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi iletişim

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Eren Çerman Muhsin Eraslan ortaklığında kuruldu.

Medec Sağlık Ve Medikal Cihazlar Anonim Şirketi konusu:
1. Her türlü insan ve hayvan sağlığına yönelik, teşhis ve tedavi edici teknolojiler üzerine çalışmalar yapmak, cihaz, alet ve ekipmanlar tasarlamak, ar-ge, üretimi, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak, 2. Sağlık alanında kullanılan her türlü yazılımların geliştirilmesi, ar-ge, üretimi, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak, 3. Ürettiği programlarla ilgili olarak, şirket dışında üretilen ve kullanma lisansı ile alınıp satılan yazılım, donanım vs. malzemelerin ticaretini yapmak, bu kapsamda her türlü bilişim ekipmanlarının servis ve montaj hizmetini vermek, 4. Her türlü Endüstriyel elektronik kart, devre tasarımı, ar-ge, üretimi, alımı, satımı, pazarlaması,...