02 / 07 / 2022

Megapol Çarşı Kule ofis fiyatları

Megapol Çarşı Kule ofis fiyatları

Megapol Çarşı Kule projesi İzmir Konak'ta hayata geçirildi. 40 bin metrekare inşaat alanı bulunan projede ofis fiyatları 257 bin 318 dolardan başlıyor...

Gayrimenkul sektörü teknoloji çağına ayak uyduruyor!

Emlakjet, 12 Ekim tarihinde TÜGEM İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen Prop Tech etkinliği kapsamında Megapol Çarşı Kule'de 500'e yakın sektör temsilcisiyle bir araya geldi.

Emlakjet’ten gayrimenkul sektörünün dijitalleşmesine tam destek!

Emlakjet, 12 Ekim'de TÜGEM İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen Prop Tech etkinliği kapsamında Megapol Çarşı Kule'de 400'e yakın sektör temsilcisi ile bir araya gelecek...

Megapol'den İzmir'e 330 metrelik cadde!

İzmir’in ‘yeni kent merkezi’ olarak tanımlanan bölgesi Halkapınar’da 3 kule ve 330 metre uzunluğunda caddeden oluşan Megapol İzmir projesini başlatan Gökdemir, “İnsanlar İzmir’e hayatını daha iyi yaşamaya geliyor” diyor.

Megapol Çarşı Kule ofis fiyatları!

Megapol Çarşı Kule projesi İzmir Konak'ta hayata geçirildi. 40 bin metrekare inşaat alanı bulunan projede ofis fiyatları 257 bin 318 dolardan başlıyor...

Konak Megapol Çarşı Kule güncel fiyatları!

Megapol Çarşı Kule projesi, İzmir Konak'ta hayata geçirildi. Konum olarak avantaj sağlayan ofis projesi Megapol Çarşı Kule'de ofislerin metrekare birim fiyatı 2 bin dolardan başlıyor...

İzmir Metropol Çarşı Kule'ye 110 milyon dolarlık yatırım!

İzmir'e 6 kule kazandıran Megapol Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, 7. kuleyi Konak'ın Yeni Kent Merkezi'nde 110 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriyor.

Pekin, havayı temizleyen kule ile nefes alacak!

Çin’in başkenti Pekin’de hava kirliliğine karşı mücadele edilen altı metrelik bir kule yerleştirildi. Hollandalı sanatçı Daan Roosegaarde’ın ürettiği projede, kirli havayı emen altı metrelik metal bir kule dışarıya temiz hava salıyor.

Kayı Kule Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayı Kule Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alim Uçar ve Ömür Mehmet Cem Yurdakul ortaklığıyla 400 bin TL sermaye ile 23 Ağustos'ta Ümraniye'de kuruldu.

İzmir Megapol Çarşı Kule'de hemen teslim tapu!

Megapol Group Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, Halkapınar-Konak bölgesine kurulan Çarşı Kule'nin satışlarından çok memnun olduklarını söyledi.

Konak Megapol Çarşı Kule lokasyon!

Megapol İnşaat imzası taşıyan Megapol Çarşı Kule projesinde fiyatlar 257 bin 80 dolardan başlangıç gösteriliyor. Projenin 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Megapol Çarşı Kule Halkapınar fiyat!

Megapol Çarşı Kule Halkapınar fiyat listesi 257 bin 80 dolardan başlıyor. Megapol Çarşı Kule projesinde konut, ofis ve dükkanlar yer alıyor...

Megapol Çarşı Kule nerede yükseliyor?

Toplam 6 adet dükkan, 99 adet ofis, 45 adet daire ve 4 adet dubleks evden oluşan proje 5 bin 477 metrekare arsa alana yayılıyor. Peki Megapol Çarşı Kule nerede yükseliyor?

İzmir Megapol Çarşı Kule satış ofisi!

İzmir Megapol Çarşı Kule satış ofisi adres ve iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Megapol Çarşı Kule projesinde teslimlerin Haziran 2017 yılında yapılması planlanıyor...

Megapol Çarşı Kule ofis fiyatları Haberi

Megapol Çarşı Kule ofis fiyatları

Tamamında ofislere yer verilen Megapol Çarşı Kule projesi Megapol Group tarafından İzmir  Konak'ta hayata geçirildi.


Megapol Çarşı Kule projesinde lansmana özel yüzde 20 indirim sağlanıyor. 99 adet ofise yer verilen projenin arsa alanı 5 bin 477 metrekare olarak belirlendi.


Meagapol Çarşı Kule 24 katlı olarak planlandı.İzmir Megapol Çarşı Kule'de ofislerin büyüklüğü 96 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiyor. Megapol Çarşı Kule projesinde teslimler Haziran 2018 tarihinde yapılacak.


Megapol Çarşı Kule ofis fiyatları!

16. katta 2 nolu ofis brüt 96 m2 KDV dahil 257 bin 318 dolar   

16. katta 3 nolu ofis brüt 96 m2 KDV dahil 257 bin 318 dolar  

16.katta 4 nolu ofis brüt 96 m2 KDV dahil 276 bin 746 dolar

16.kat 6 nolu ofis brüt 228 m2 KDV dahil 699 bin...