Mehmet Erhan Değerli kimdir

Mehmet Erhan Değerli kimdir

Ispartakule'de yer alan Bizim Evler 6'yı gezen Türkiye Hastanesi doktorları, muhteşem proje için “kusursuz” dediler. Doktorlar Bizim Evler 6'nın hem yatırım açısından kazançlı hem ikamet açısından son derece huzurlu olduğunu belirtti..

İhlas Bizim Evler 6'da fiyatlar 323 bin TL'den başlıyor!

İSTANBUL'da prim potansiyeli olan semtler arasına girdi. Planlı yerleşimin adresi Bahçeşehir Ispartakule'de satıştaki 12 bin konutun değeri son birkaç yılda oldukça yükseldi...

Değerli Konut Vergisi 'hukuk'tur!

Sabah gazetesinden Hıncal Uluç, aynı gazetede yazar olan Mehmet Barlas'ın dün kaleme aldığı Değerli Konut Vergisi yazısına yanıt verdi. Uluç, "Hayır Sevgili Mehmet Barlas, "Değerli Konut Vergisi" (DKV) hukuksuzluk değil, tam tersine, hukuktur.." diyor..

Değerli Konut Vergisi'ndeki hukuksuzluk Cumhurbaşkanı'nı rahatsız etti!

"Değerli Konut Vergisi" olarak bilinen ve farklı içerikli yasalar arasındaki bir paketten çıkan metin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uyarısı ile revizyona giriyor..." diyen gazeteci Mehmet Barlas, bugün Değerli Konut Vergisi'ni kaleme aldı...

Değerli Konut Vergisi konusunda Cumhurbaşkanı uyarıldı mı?

Değerli Konut Vergisi'ni eleştiren Gazeteci Mehmet Barlas, "Amaç yönetime para sağlamaksa, bunun için çaresiz vatandaşın ezilmesi mi gerekir? Bir paket içine bu çeşit geniş kitleleri bunalıma ve çaresizliğe sürükleyecek bir vergi kanunu yerleştirmeyi akıl eden acaba kimdir?" diyor...

Değerli konut vergisinin detayları belli oluyor!

Değerli konut vergisi ve tatile gidenlerden yüzde 2 oranında vergi alınması gündeme geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, yeni vergi düzenlemesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Mehmet Özhaseki: Beyoğlu’ndaki her proje birbirinden değerli!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı’nda BEyoğlu standını ziyaret etti. Özhaseki: "Beyoğlu’ndaki her bir proje birbirinden değerli.” diye konuştu.

Erhan Hacısalihoğlu ve Mehmet Çetin Sekizkardeş gözaltına alındı!

FETÖ’ye finansal destek sağlayan işadamlarının etrafındaki çember daralıyor. Netra Yapı Mimarlık'ın sahiplerinden Erhan Hacısalihoğlu ve Mehmet Çetin Sekizkardeş'in de gözaltına alındığı öğrenildi.

2 milyon kişi İstanbul'un kuzeyine yerleşecek!

Uzmanlar, İstanbul E-5 Karayolu ile Marmara Denizi arasına sıkışıp kalan kent merkezinde yaşayan nüfusun büyük bölümünün İstanbul'un kuzeyinde yerleşime başlayacağını ifade ediyor. Erhan Değerli, "10 yıllık master planda 2 milyon insanın, E-6'nın kuzeyine taşınması amaçlanıyor" dedi.

Değerli Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Değerli Yapı İnşaat Limited Şirketi, Mehmet Seyfi Köylü ve Gülşen Değerli ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 11 Aralık'ta Esenler, Davutpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi'nde kuruldu.

Lur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Erhan İmamoğlu tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de Beşiktaş, Ortaköy Mahallesi, Şair Necati Sokak'ta kuruldu.

İpek Halı üzerine en ince Fatih Sultan Mehmet portresi yapıldı!

Zaman Gazetesi haberine göre: Hereke Halıcılar Derneği Başkanı Erhan Ör, Fatih Sultan Mehmet portresinin yanı sıra Yasin Sûresi’nin 83 ayetini ve Esmaül Hüsna’yı ipek halıya dokuduklarını söyledi...

Mehmet Güneş, Gayrettepe'deki arsasının inşaat oranını arttırmak istiyor!

İstanbul Gayrettepe'deki eski Ali Sami Yen Stadı'na da yakın olan değerli arsayı satın alan FMS Otel İşletmeciliği firmasının sahibi Mehmet Güneş, arsasının inşaat oranını arttırmak için İstanbul Büyükşehir Belediye'sine başvurdu..

Zeki Paşa Yalısı dünyanın en değerli gayrimenkuller listesinde!

Sotheby's, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün hemen altında yer alan Zeki Paşa Yalısı'nı en değerli satılık gayrimenkuller listesinde gösterdi...

Marmara Evleri 3 projesini Satış ve Pazarlama Müdür Mehmet Erhan Değerli anlatıyor!

İhlas Holding tarafından hayata geçirilen Marmara Evleri 3 projesi bugün düzenlenen lansman ile görücüye çıktı. Projenin lansmanını www.emlakkulisi.tv ekibi izledi.

Mehmet Erhan Değerli kimdir

Mehmet Erhan Değerli kimdir Mehmet Erhan Değerli kimdir

İtanbul'un yeni ve gözde yerleşim merkezlerinden biri olan İhlas Yapı Grubu'na ait Bizim Evler 6 projesi, doktorlar grubunu mest etti. Bizim Evler 6'nın tanıtım kahvaltısında buluşan Türkiye Hastanesi doktorları, gezdikleri örnek daireler için “kusursuz” notunu verdiler. Ispartakule ve çevresindeki bütün gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Türkiye Hastanesi'nin doktorları, Bizim Evler 6'nın hem yatırım açısından kazançlı hem ikamet açısından son derece huzurlu, güvenli ve konforlu olacağına inandıklarını söylediler. Bizim Evler 6'nın tanıtım toplantısına, İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Mehmet Okyay, Türkiye Hastanesi Başhekimi Dr. Faruk Koca ile yardımcısı Dr. Mehmet Sargın, Türkiye Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Hayati Odabaşı, Prof. Dr. Mustafa Küçük, Doç. Dr. Sabahattin Gül, Doç. Dr. Hanefi Çakır, Dr. Refik Okçu, Dr. Salim Erdoğan, Dr. Nezih Berksoy,...