Mehtap Elaidi balkonu

Mehtap Elaidi balkonu

Moda tasarımcısı Mehtap Elaidi eşi Korkut Omur 40 yıllık bir apartmanın Boğaz manzaralı 240 metrekarelik dairesinde yaşıyor. Elaidi, balkonunu yeniden dekore etti.

Farbam Marine Kıyı Yapıları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Farbam Marine Kıyı Yapıları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehtap Uğurkan tarafından kuruldu.

Balkonu odaya katmak için 4/5 izin şart!

Takvim Gazetesi köşe yazarı Feride Hilal İmal, bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu ''Balkonu odaya katmak istiyorum. Bunun için izin almam gerekiyor mu?'' sorusunu yanıtladı....

Balkonu odaya katmak için izin şart!

Takvim Gazetesi yazarı Avukat Feride Hilal İmal bugün köşesinde okuyucusunun sorduğu ''Bir sitede yaşıyorum. Balkonu odaya katmak istiyorum. Bunun için izin almam gerekiyor mu?'' sorusuna cevap verdi.

United Standard Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

United Standard Yapı Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehtap Özkan ve Macit Mert Yıldız tarafından kuruldu.

Balkonu odaya katmak için 4/5 onay şart!

634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu'nun 19. Maddesi'ne göre kat malikleri ana taşınmazın mimari durumunu değiştirmeden önce site yönetiminden izin alması gerekir.

Şişli'de balkonu çöken bina tahliye edildi!

Şişli'de 5 katlı binanın 3'üncü kattaki balkonu çöktü. Bina balkonun çökmesi sonucunda tahliye edildi.

Balkonu odaya katmak için izin şart!

634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu'nun 19. Maddesi'ne göre kat malikleri ana taşınmazın mimarini korumak zorunda balkonu odaya katmak isteyen site sakininin komşularından izin almak zorunda.

Mehtap Elaidi balkonunu yeniden dekore etti!

Moda tasarımcısı Mehtap Elaidi eşi Korkut Omur 40 yıllık bir apartmanın Boğaz manzaralı 240 metrekarelik dairesinde yaşıyor. Elaidi, balkonunu yeniden dekore etti.

Szg İnşaat Hafriyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Szg İnşaat Hafriyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehtap Sezgin ve Önder Sezgin ortaklığında kuruldu. 

Hanımeli İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hanımeli İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehtap Çorluk Aygenç tarafından kuruldu.

Bilge Haritacılık Mühendislik İnşaat Ve Gayrimenkul Değerleme Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilge Haritacılık Mühendislik İnşaat Ve Gayrimenkul Değerleme Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Yalçınlar ve Mehtap Balaban ortaklığında kuruldu. 

Ankatürk Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ankatürk Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Elif Sibel Koçhan ve Gül Mehtap Tekin ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Müjde Ar yeğenine Nişantaşı'ndan ev aldı!

Türk sinema ve dizi oyuncusu Müjde Ar, kardeşi Mehtap Ar'ın oğlu Söz'e ev aldı. 26 yaşına giren Söz'ün doğum günü hediyesi Nişantaşı'nda 300 bin dolarlık ev oldu.

Mehtap Elaidi balkonu

Mehtap Elaidi balkonu Mehtap Elaidi balkonu

Moda tasarımcısı Mehtap Elaidi eşi Korkut Omur ile yaşadığı Bebek'teki evinin kapılarını Hello Decor dergisine açtı.

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Mehtap Elaidi 40 yıllık bir apartmanın Boğaz manzaralı 240 metrekarelik dairesinde yaşıyor.

''Tasarım yaparken nelerden ilham alırsınız?'' sorusuna da evinin eşsiz Boğaz manzarasını gösteriyor. Mehtap Elaidi yaz gelmeden kısa bir süre önce balkonunu dekore etmiş.